#1. Bratislavský KOSTKY pub (ANKETA)

Založil MwK, 08.01.2009, 19:51:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorá sobota v mesiaci Február Vám na stretnutie najviac vyhovuje?

7.2
0 (0%)
14.2
0 (0%)
21.2
1 (5.6%)
28.2
7 (38.9%)
Nejdem,len hlasujem...
10 (55.6%)

Celkem hlasů: 17

Skyder

JA osobne viem o SW asi tolko ako po Spanielsky, takze si myslim ze o SW to nakoniec predsa len nebude :D asi budu dva tabory :D

1. SW maniaci
2. Ti ostatni  >:D
Skyder

5o

Z diskusie z predchádzajúcej strany to vyzerá, že to bude iba, alebo väčšinou o SW. No tak sa nečudujte, ak to nakoniec tí ostatní vzdajú. Tiež váham, či stráviť voľný víkend s dvomi babami, alebo partiou zberaťeľov žánru ktorému vôbec nerozumiem.
Preto lebo Lego...

MasterWindu

Z diskusie z predchádzajúcej strany to vyzerá, že tí ne SW maniaci to vzdajú pre mylný dojem. Nečudujeme sa, ak to nakoniec tí ostatní vzdajú a jeden po druhom to kvôli tomu predošlému ne-SW fanovi vzdajú, takže to ozaj bude stretnutie SW maniakov. Tiež váham, či stráviť voľný víkend s troma babami, alebo partiou zberaťeľov žánru ktorému celkom rozumiem, no ide o obchod a o stretnutie s ľudmi, ktorých som nikdy nevidel a aspoň by som im chcel podať ruku a pozdraviť ich.

p.s.: ...nemohol som si odpustiť ten chili príspevok no vzdávate to samy a taktiež by som bol rád keby to nebolo o SW-maniakoch


Dark ages forever ...

5o

Ešte si rob srandu, ale aj tak opakovaný vtip už nie je smiešny a prepísať môj text k svojej spokojnosti dokáže každý...
Ak sa nemýlim tak zatiaľ nikto okrem mňa nenapísal nič iné, konktrétne, k čomu by mohla viesť diskusia a mohli by sa tak navnadiť a pridať aj daľší.
Preto lebo Lego...

MwK

#94
Citace od: STARHAWK kdy 26.02.2009, 08:48:20ktore mam doniest SW CCG od Decipher alebo SW TCG od Wizards ? ale asi donesiem od kazdeho nieco
Dones prosím obidve,pokochám sa,ale zbieram iba TCG... ;)


A ostatok to má byť čo? >:(
Zato že sa dohadujeme o obchodoch a náhodne o SW tak to rušíte?
(kartové hry,ach,zbierka ako každá iná >:()
Zase sa mi potvrdilo že o mne a SW "maniakoch" majú ľudia mylnú mienku.
Stretol som sa s viacerími z Vás a všetci ste si ma predstavovali ako s prepáčením neslušné slovo ktorý bude mať na sebe SW tričko,bude behať z mečom a všetkým niečo nezmyselné kričať.
Ale ja som normálny!A aj sa normálne obliekam!
Len niečo zbieram,trebars aj matny Vám môže potvrdiť že sa viem porozprávať a takisto počúvať na každú tému a som úplne vpohode...
Takže prosím prehodnotte to a prídte,lebo súdiť niekoho cez obrazovku a stretnúť ho naživo sú dve diametrálne odlišné veci... :P

Nerád uvádzam konkrétne príklady,ale už keď musím,tak matny nevie o SW vôbec nič,možno to že tí biely vojaci sú asi z SW a ajtak sa vieme hodiny a hodiny rozprávať.

Takže ešte raz,prosím nerušte účasť... ::)

Respektíve ak Vám je trojka milšia... >:D

For Skyder:
Dúfam že aj ty vieš,že sa somnou dá aj na inú ako SW nôtu. ;)

A samozrejme verím že to platí o každom SW "maniakovi" čo ide na sretko... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

Citaceno ide o obchod a o stretnutie s ľudmi, ktorých som nikdy nevidel a aspoň by som im chcel podať ruku a pozdraviť ich
MasterWindu to pekne vystihol, naozaj ide o to stretnut sa a hodit rec. Ja pochybujem ze by vobec bolo mozne, aby sa hned na prvy krat skupina ludi, ktori sa vacsinou vidia prvy krat v zivote, ihned intenzivne bavila iba o SW. Ja som viac zvedavy na to preco kupujete prave Lego, kde ho mate, kde ho kupujte, ako vas vnima rodina a okolie, cim sa zivite a co robite (okrem skladania Lega) ked nerobite, nez na to ze preco maju v novej serii clone trooperi zelene prilby. Cize nechapem preco musime riesit nieco taketo este pred stretnutim. Ak bude chut a vola, v buducnosti sa mozu robit stretnutia tematicke. Plati co som napisal, vitani su vsetci.

MasterWindu

Amen...
Ale ozaj vážne, snažil som sa to tu trocha uvolniť, lebo som presne vedel kam sa to bude uberať. Určite prídte každý, nezáleží na téme, rád by som sa bavil presne na témy ako písal Stalker /pekne sa cukrujeme, som zvedavý kto bude komu platiť figa  :D /

Takže dúfam, že Vás príjde čo najviac ...
Dark ages forever ...

5o

Tak som rád, že sa to aspoň takto uzavrelo, lebo ... (pokiaľ si tu chce niekto hrať na vlastnom piesočku a supermarkete  ááále radšej nebudem pokračovať, lebo si tu budeme vypisovať podobné nezmyselné kraviny až do soboty)

... pokračujem radšej o inom: Kde ste piráti? To s nimi začnem iba ja? No to som zvedavý na vaše názory, nápady a myšlienky. Ej idem sa ja radšej ešte niekam pozrieť na hodiny nie iba na tie v počítači, či náhodou už nespíte.
Preto lebo Lego...

Skyder

#98
Citace od: MwK kdy 26.02.2009, 17:04:05

For Skyder:
Dúfam že aj ty vieš,že sa somnou dá aj na inú ako SW nôtu. ;)



Jasne, ved ja par z Vas uz poznam osobne alebo som sa s Vami uz stretol, a nemyslim si ze by som sa pri diskusii nudil s tym ze sme kecali len o SW :D A tesim sa na kazdeho kto pride, je mi luto ze to vzdavate vopred. Predsa len, nemusi to vyzerat moc lakavo - Travit cas s ludmi co sa hraju s plastovymi kockami - ale myslim si ze nie som jediny kto chcel toto stretnutie, a tiez ze nie som jediny kto sa nan tesi. A nechcel som ho preto aby sme sa iba rozpravali, chcel som VAs spoznat. Je mi luto ze niektori nepridete ale ja si Vas aj tak raz najdem  >:D >:D >:D

PS: ked uz hovorite o tomco kto musel a chcel robit, my sa mame do soboty 23:59 vystahovat z domu, nestihame to. Ale urcite nerusim svoj prichod.

A este som mohol travit cas so 4 dievcatami - 3 v sobotu / mama, sestra, babka  >:D >:D a 1 v nedelu, to som nezrusil/.
Ale urcite si nemyslim ze prichod do OD SLIMAK budem lutovat.
Skyder

STARHAWK

o piratoch mozem eventualne aj ja ako SWsak pokecat, naposled pri poyreti si Piratov y Karibiku a Hornblowera som dostal chut yohnat a postavit si nejaku lodicku, uy mam aj yakladne risy.

Nema nahodou niekto tu latku z ktorej sa robia zaluzie ? Hodila by sa na plachty - papierove vyzeraju dost blbo.

A zaobera sa tu niekto aj tim NXT ci ako je to oznacenie - proste senzory a programovanie v legu ? O tom by som sa aj rad nieco dozvedel.

5o

No čakal som, že aspoň piráti navnadia viac záujemcov. Ale Hornblovera by som si pozrel, ak si to náhodou s niečim nemýlim. A kto sa pamätá na Jacka Holborna? Z Pirátov Karibiku bol podľa mňa najlepší prvý diel.

A tie ružové sáčky mám aj ja, ale v mrazáku a sú v nich jahody.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceNema nahodou niekto tu latku z ktorej sa robia zaluzie ? Hodila by sa na plachty - papierove vyzeraju dost blbo.
Ja prinesiem, ma to asi meter 70, sirka 12,7 cm. Bude toho dost na celu flotilu, Jack Sparrow Starhawk sa stane postrachom mori...  ;D

5o

Tak to sa teším, možno sa ujde aj mne aspoň na plť.
Preto lebo Lego...

Micho

Zdravím z Košíc, mne sa nepodarilo optimalizovať pracovné veci v Bratislave s touto akciou. Chcel som hlavne spropagovať výstavu v Banskej Štiavnici. Takže verím, že najbližšie.  ;)

MwK

Tak,za pár hodín to vypukne... >:D

A akurát zisťujem že ešte nemám ani len foťák pripravený... :o :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK


MasterWindu

#106
Hlásim, že stretnutie prebieha perfektne...je nás tu dosť  >:D

Dark ages forever ...

zakm

Chlapi . Tak je po zraze a myslím si ze to veľmi dobre všetko dopadlo . Prebrali sme kopu tém...samozrejme vo väčšine dominovalo Lego  ;D , niečo sa aj predalo no najlepšie bolo podla mňa na tom to , že sme videli kto sa skrvya za tymy nickmi v skutocnosti  ;D...proste atmosfera perfektná  :D
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

S.t.a.l.k.e.r.

Potvrdzujem, že bolo fajn, každý sa mohol zúčastniť bez obáv z preberania jednej témy.  ;)
Ďakujem všetkým ktorí si našli čas a zúčastnili sa stretnutia, verím, že sme sa nevideli naposledy.

MwK

#109
Taktiež hlásim že stretnutie bolo úžasné! :D
Myslím že lepšie už ani nemohlo byť a stretli sme sa super parta... :)
Chlapci,dúfam že si to čoskoro zopakujeme!

A pre tých ktorí váhali alebo nemohli prijísť,pripájam pár fotiek aby sa nás zišlo na BKP 2 ešte viac... ;) >:D


EDIT:
Pardon,tamsena som nám zabudol otočiť... :-[
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

peter

Možná by to chtělo dodat i jména ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MasterWindu

Citace od: peter kdy 01.03.2009, 14:15:31
Možná by to chtělo dodat i jména ;)

Takže posladná foto, zľava doprava:

5o, zakm, Skyder, MasterWindu, STARHAWK, Stalker, MwK

...prítomní boli aj: Fero, tamsem,
Dark ages forever ...

zakm

Citace od: MasterWindu kdy 01.03.2009, 16:23:00
Citace od: peter kdy 01.03.2009, 14:15:31
Možná by to chtělo dodat i jména ;)

Takže posladná foto, zľava doprava:

5o, zakm, Skyder, MasterWindu, STARHAWK, Stalker, MwK

...prítomní boli aj: Fero, tamsem,

Len tí museli predčasne odísť ...
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Anatyt

No pekne. :) Dobre vam bolo. Do kedy ste boli?
Inak kto je na fotkach 002, 005 a 007 ten chlapcek v tom ciernom a okuliaroch? Stalker, Teba som si predstavoval mladsie. Kym Mwk nenapisal mena, som netusil, kto to moze byt!  ;D No ale zjavne si zapadol.   ;)


MasterWindu

Ou ... to som si ani nevšimol... ten chalan v našej trikolóre je Fero a chalanisko v čiernom je Stalkerov synátor  ;)

čas: cca do 19:15hod
Dark ages forever ...

MwK

Citace od: Anatyt kdy 01.03.2009, 22:12:24
No pekne. :) Dobre vam bolo. Do kedy ste boli?
Inak kto je na fotkach 002, 005 a 007 ten chlapcek v tom ciernom a okuliaroch? Stalker, Teba som si predstavoval mladsie. Kym Mwk nenapisal mena, som netusil, kto to moze byt!  ;D No ale zjavne si zapadol.   ;)
Bolo super,mohol si aj ty prijisť... :-\

A MW ti to už vysvetlil,vlastne aj nicky napísal on,len som mimo s toho že v okuliaroch...
Pretože ako rozmýšlam tak rozmýšlam,jediný som tam mal brýle ja... ;D

Mimochodom,taká provokačná otázka,ktorý ďalší víkend máme všetci čas? >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Colonel32

Na jedné z prvních Pražských hospod jsem použili jmenovky, docela se to tehdy osvědčilo. V současné době to není nutné, protože nováčku příjde jen pár, a se zbytkem už se nějak seznámí.

Anatyt

Citace od: MwK kdy 01.03.2009, 22:27:04
Citace od: Anatyt kdy 01.03.2009, 22:12:24
No pekne. :) Dobre vam bolo. Do kedy ste boli?
Inak kto je na fotkach 002, 005 a 007 ten chlapcek v tom ciernom a okuliaroch? Stalker, Teba som si predstavoval mladsie. Kym Mwk nenapisal mena, som netusil, kto to moze byt!  ;D No ale zjavne si zapadol.   ;)
A MW ti to už vysvetlil,vlastne aj nicky napísal on,len som mimo s toho že v okuliaroch...
Pretože ako rozmýšlam tak rozmýšlam,jediný som tam mal brýle ja... ;D

Aha, sorry! :) Neviem, preco som si k nemu domyslel okuliare, hehe.  ;D

danny01

Ospravedlnujem svoju nepritomnost.  :-[
Danny