#1. Bratislavský KOSTKY pub (ANKETA)

Založil MwK, 08.01.2009, 19:51:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorá sobota v mesiaci Február Vám na stretnutie najviac vyhovuje?

7.2
0 (0%)
14.2
0 (0%)
21.2
1 (5.6%)
28.2
7 (38.9%)
Nejdem,len hlasujem...
10 (55.6%)

Celkem hlasů: 17

5o

No nebude to celkom pravda, môj vedúci je na takéto reči ohľadom nápojov expert. V zime pije chladené či studené a v lete zase pálené. A drží sa hesla v zime treba telo ochladiť a v lete naopak. Netvrdím, že je to správne a bude fungovať u všetkých, ale minule sme sa boli s kamošom schladiť čapovaným a dalo sa to.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

#61
Ja som po chorobe, takze dufam ze ma to do buducej soboty uz nechyti.

Prineste si notebooky/USB storage zariadenia. Ak niekto nieco chce tak nech da vediet co, mam napr plne DVD SW comixov.

stale tu nevidim nic ponukat ani zhanat, takze by ste mohli popisat co zhanate prip mozete priniest na predaj/vymenu.

u mna je to nasledovne:

zhanam trup piratskych lodiciek a este par inich specifickych veci na stavbu lode - stoziar , kotvu, kormidlo, dlhe rebriky ...
SW minifigov (napr Scout Trooperov, Snowtrooperov, Padme, ... )
Zenske torza, hlavicky a vlasy
7072 Captain Kragg's Pirate Boat - aj used, bez panaka


mam na predaj/vymenu este neotvorene sety:
MISB 7103 Jedi Duel
MISB 4486 mini AT-ST & Snowspeeder - uz predane
MISB 7241 poziarnicke auticko
MISB 3401 Futbalova branka
MISB 7658 Y-Wing

8705 Dracus (raz poskladane, aj s krabicou respektive plechovkou)



tak piste co zhanate a ponukate, nech mozme na stretnuti spravit aj nejaky biznis

S.t.a.l.k.e.r.

Ja svoj firemny notas prinesiem, budu vam stacit velke USB kluce. ;D Skusim si este nainstalovat aj nejaky firemny napalmovaci sofver, takze dam vediet ci ten, kto nema velky USB kluc, ma priniest so sebou nejake to medium.

Ja osobne by som mal zaujem o SW battle packy, prip. samotne minifigy klonovanych, trooperov a droidov. Budem asi mat v ponuke zopar tych uzatvaratelnych plastovych priehladnych sackov roznej velkosti, snazim sa doma zistit kolko ich vlastne je.

5o

A čo by mohlo byť v tých sáčkoch? Či prinesieš iba prázdne?
Ale bude asi celkom dobrý nápad spraviť si inventúru dielov a nadbytočné ponúknuť na predaj, tak skúsim aj ja pohľadať ešte aj sáčiky.
Preto lebo Lego...

zakm

Ja zhanam do 15 minifigov na tematiku town . Takze ak mate rad uzatvorim obchod . diki

A donesiem aj USB s obrazkami .

z.

...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

STARHAWK

Citace od: zakm kdy 20.02.2009, 13:00:16
Ja zhanam do 15 minifigov na tematiku town . Takze ak mate rad uzatvorim obchod . diki

A donesiem aj USB s obrazkami .

z.




Akych minifigov konkretne? Town nezbieram a nejakych navyse mam, mozem pozret doma a napisat sem, ak bude zaujem donesiem so sebou.

MasterWindu

Citace od: Stalker kdy 20.02.2009, 12:34:36
...Ja osobne by som mal zaujem o SW battle packy, prip. samotne minifigy klonovanych, trooperov a droidov...
Dohoda cez SS, niečo by sa našlo  ;)
Dark ages forever ...

S.t.a.l.k.e.r.

#67
Citace5o: A čo by mohlo byť v tých sáčkoch? Či prinesieš iba prázdne?
Sáčky sú (už) prázdne, bolo v nich kadečo, starostlivo som ich odkladal a skladoval viac rokov, vedel som, že sa raz budú hodiť. Keby niekto chcel na skladovanie dielov, vymením mu ks za nejakú kocku čo má doma 'navyše'.

Citacezakm: Ja zhanam do 15 minifigov na tematiku town . Takze ak mate rad uzatvorim obchod.
Tie minisetíky ktoré má Carrefour vo výpredaji sa neoplatia kvôli minifigom? Môžme sa podeliť o obsah keby si chcel, ja zoberiem diely, ty minifigy. See topic http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=10383.90.

Nemá niekto na predaj knihy SW?

MwK

For Stalker:
Také samostatné figy ako zhánaš má matny. ;)
A o knihách viac cez SS...

Inak sa to tu nejako rozbieha...
Ale k téme,8GB a 2GB USB + pár prázdnych DVD bude stačiť? ::)
A beriete aj niekto okrem mňa foťák?
Som započul že tí,čo nemôžu prijísť,by si radi pozreli aspoň fotky.

PS: Neviem sa dočkať! >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Skyder

Citace od: MwK kdy 20.02.2009, 20:08:49
For Stalker:
Také samostatné figy ako zhánaš má matny. ;)
A o knihách viac cez SS...

Inak sa to tu nejako rozbieha...
Ale k téme,8GB a 2GB USB + pár prázdnych DVD bude stačiť? ::)
A beriete aj niekto okrem mňa foťák?
Som započul že tí,čo nemôžu prijísť,by si radi pozreli aspoň fotky.

PS: Neviem sa dočkať! >:D
Vsetci sa tesia, dufam ze nakoniec nebude nuda /no pri tej zostave co ide myslim ze aj tak nehrozi :D/. Ja sa tesim tiez, akurat neviem ci mam ukazovat "moju zbierku", kedze od januara minuleho roku az dodnes je zavreta v hostovskej izbe v kute, caka na skompletizovanie, caka na vystavenie. A to sa este k tomu aj stahujeme :(
Skyder

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceA beriete aj niekto okrem mňa foťák?
Hlavne nezabudni na USB kábel, ale ak máš v camera MC, SD alebo microSD pamäťovú kartu tak netreba, notbug ma integrovanú čítačku. Pre istotu si požičiam aj travel battery, zdá sa, že bude čo pozerať. Inak, mám aj mobilný internet, takže sa vieme pripojiť aj na i-net a popozerať galérie, ktoré by ste nemohli alebo zabudli so sebou priniesť.
Nuda nebude... čapujú tam pivo, pri konzumácii sa možno dostaneme do stavu, keď sa pobijeme o to, ktorá edícía je najlepšia.  ;D

S.t.a.l.k.e.r.

Páni, blíži sa nám termín prvého Bratislavského Kostky Pubu, prosím o aktualizáciu vašej účasti, zajtra idem potvrdiť termín. Dotazy ako sa dostať k miestu stretnutia neboli, preto verím, že tam trafíte všetci a načas.  ;)

MwK

Citace od: Stalker kdy 24.02.2009, 22:35:02
Páni, blíži sa nám termín prvého Bratislavského Kostky Pubu, prosím o aktualizáciu vašej účasti, zajtra idem potvrdiť termín. Dotazy ako sa dostať k miestu stretnutia neboli, preto verím, že tam trafíte všetci a načas.  ;)
No somnou samozrejme rátaj,a to už o hodinku skôr... ;)

(teda dúfam že cesty budú zjazdné :P)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

predbezne zatial ratajte so mnou, termin si udrzujem zatial volni, taktiez dufam v zjazdnost ciest, nezabudnite na USB zariadenia - prinesiem celu doteraz vydanu seriu Clone Wars 3D serialu + uvodny film, ktory bol v kynach

btw nezbiera niekto zberatelske kartove hry ? ak by bol zaujem mozem priniest - mam nejake SW karty

MasterWindu

#74
... no málokto má 8 gb USB ... :-X a séria má doteraz asi cca 6,5 gb + 340 mb diel v Piatok 27.2.09


BTW: ... a ozaj čo to bude za stretko, kedy vlastne a kam sa má prísť ?  :D

Dark ages forever ...

5o

Pekné popoludnie želám SW bojovníkom a aj ostatným fanúšikom. Tak sa aktualizujem aj ja, a chcel by som prísť asi po 14:00, ak mi to nikto a nič neskazí.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

#76
CitaceBTW: ... a ozaj čo to bude za stretko, kedy vlastne a kam sa má prísť ?
Bude to stretnutie vietnamských veteránov pri príležitosti 10. výročia návratu 1. slovenského kozmonauta z kozmu na Zem a 112. výročia zosadenia poslednej kráľovnej Madagaskaru Ranavalony III. žabožrútmi (Madagaskar sa stal francúzskou kolóniou). Pri tejto príležitosti MwK predvedie svojho upraveného veterána od Renaultu a všetci sa pochválime zbierkami Lega.  ;D

Bližie info k miestu a času stretnutia tu:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=20312.30

5o

Ten ,, mój padesátník´´ som nepochopil.
Preto lebo Lego...

MasterWindu

Citace od: 5o kdy 25.02.2009, 15:37:43
Ten ,, mój padesátník´´ som nepochopil.
... bol to len tzv. "výkrik do tmy, gaštan do ohňa" ... nič v zlom, len blbý fór a náhodná podobnosť s menom pseudo speváka  ::)
Dark ages forever ...

zakm

Takze so mnou mozete ratat a asi aj okrem USB donesiem aj jeden model..takze teste sa  ;D >:D
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Skyder

Citace od: zakm kdy 25.02.2009, 17:42:04
Takze so mnou mozete ratat a asi aj okrem USB donesiem aj jeden model..takze teste sa  ;D >:D
Ja pridem cca. o 13:00 :D

FOR ZAKM: Super, aspon bude co rozoberat  >:D
Skyder

MwK

For STARHAWK:
Dones všetky čo máš na výmenu a predaj,určite si budem chcieť obohatiť svoju zbierku.
A ako som písal nesiem 8 a 2 GB klúče,vidím že sa vyplatia... >:D

For zakm:
Teším sa! :D

For all:
Vtipálci... ::)
Špeciálne ty MasterWindu,pretože kôli mojej objednávke dúfam prídeš.


Inak plánujem prijísť na 13:00 a už sa neviem dočkať! >:D
A aby som uviedol na správnu mieru žiadny Renault nebude! >:D
(ešte stále nemám vodičák,takže pekne všetko ostane doma spinkať)
Možno aktuálne foto na špalíkoch v dielni zo zloženou kasňou,vedla z laminátmi,ale koho to bude zaujímať,to neviem... :P

A tá skratka GT je dobrá,ale neverili by ste,no ja budem mať štítky SW (má to viac významov).>:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

Ešte mi napadlo,že jeden nemenovaný člen mal asi pravdu.
Nebude to stretnutie Lego zberateľov,ale závislákov na SW... ;D ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MasterWindu

Citace od: MwK kdy 25.02.2009, 18:29:37
Špeciálne ty MasterWindu,pretože kôli mojej objednávke dúfam prídeš.

...snáď sa dostavím, uvidím ako to budem stíhať  >:D
Dark ages forever ...

S.t.a.l.k.e.r.

#84
CitaceTakze so mnou mozete ratat a asi aj okrem USB donesiem aj jeden model..takze teste sa   

Ja pridem cca. o 13:00

FOR ZAKM: Super, aspon bude co rozoberat 
To za tie sáčky? Obávam sa, že ich toľko nemám.  ;D
Ozaj, zatiaľ sa nikto neozval že by o tie sakle mal záujem. Majú rozmery 46x32,5 cm, 15x22, 18x25 a 23x30. Tie posledne menované sú najpevnejšie, ale ružové (bez duchaplných komentárov, prosím...  ;D)

CitaceMožno aktuálne foto na špalíkoch v dielni zo zloženou kasňou,vedla z laminátmi,ale koho to bude zaujímať,to neviem...
Určite každého... ale chceš naznačiť že ti z Trabanta navyše aj ukradli kolesá??  ;D ;D ;D

Citace...snáď sa dostavím, uvidím ako to budem stíhať 
Mešurs, to platí pre všetkých, snáď sa nepočíta. Fakt, termín je známy pár týždňov a od nikoho sa nečaká že bude na mieste od jednej do nevidím. Stretko oficiálne začína o druhej, ja prídem skôr aby som stihol prebrať s MwK nejaké off-topic záležitosti. Jediné akceptovateľné ospravedlnenie je, že ti tak dlho trvalo nakladanie kociek do auta.  >:D

MasterWindu

...jasné, že to bol iba joke, no vyzerá to tak, že budem meškať, bo zadná náprava si to bude cestou podávať ruka v ruke s celým zadkom  >:D
Dark ages forever ...

STARHAWK

Citace od: MwK kdy 25.02.2009, 18:29:37
For STARHAWK:
Dones všetky čo máš na výmenu a predaj,určite si budem chcieť obohatiť svoju zbierku.
A ako som písal nesiem 8 a 2 GB klúče,vidím že sa vyplatia... >:D


ktore mam doniest SW CCG od Decipher alebo SW TCG od Wizards ? ale asi donesiem od kazdeho nieco

5o

Tak neviem či náhodou nemám prísť až po 17- tej, aby som si mal s kým pokecať o City, Trains a pirátoch. Sedieť niekde v kúte a sledovať stretnutie maniakov starwars, tak to nemusím.
Preto lebo Lego...

Anatyt

Ja svoju ucast rusim. Evidentne pojde o stretko SW fanusikov a to nemusim. Rozhodnutie je definitivne a mam uz aj iny program.

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceEvidentne pojde o stretko SW fanusikov a to nemusim.
To urcite nie, ja osobne ku kartovym hram takehoto druhu nemam vztah, mne ide o Lego ako take. Myslim ze nikto z nas nema iba SW.