#1. Bratislavský KOSTKY pub (ANKETA)

Založil MwK, 08.01.2009, 19:51:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorá sobota v mesiaci Február Vám na stretnutie najviac vyhovuje?

7.2
0 (0%)
14.2
0 (0%)
21.2
1 (5.6%)
28.2
7 (38.9%)
Nejdem,len hlasujem...
10 (55.6%)

Celkem hlasů: 17

MwK

No nejak to tu znova utíchlo... :-\
Síce ani ja som nedal Stalkerovi jasnú odpoveď,ale nejaký termín by sme mohli začať dolaďovať. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

No dobre... :-\
Ubehli ďalšie dni a nikto nič,je o stretnutie záujem alebo nieje?
Stalker písal každému s Vás osobne ale nejako sa nič nedeje.
Povedzte to prosím na rovinu nech vieme na čom sme a že dve stoličky pri stole budú stačiť... :P


A samozrejme viem pochopiť ak sa niekomu nedá,ja tiež nič nestíham,ale jednoducho na toto si chcem nájsť čas a preto chcem aby ste sa vyjadrili.
Dúfam že sa Nám podarí znova príjisť v hojnom počte a že znova to bude také super.
Tak ešte raz prosím ozvite sa.

Ďakujem. :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceStalker písal každému s Vás osobne ale nejako sa nič nedeje
Rádio Jerevan...  ;D  Nepísal, a už vôbec nie každému. S viacerými som prehodil pár viet cez mail, ale pravdou je, že k termínu sa prakticky nikto nevyjadril.

5o

Takto to vždy dopadne, keď sa dohaduje stretnutie v nedohľadne asi až o tri mesiace.
V každom to vyvoláva pocit voľnosti a veľa času, no niekorí by boli radi informovaný. Ja tiež a padol tu návrh na termín začiatok Júna a podnik U koníčka. Mne to zatiaľ vyhovuje.
Tak si skúsme dohodnúť termín, predpokladám sobotu 6-teho alebo 13-teho. No a časovo asi poobede okolo 14-15 hod.
Kto je za a kto je proti? A kto sa zdržal?
A kto chce ísť inokedy inam?
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Ide skôr o to či je záujem o druhé stretnutie a kedy asi. Ohlasy boli priaznivé, kritika sa zniesla skôr na podnik.

5o

Ja tu vidím záujem minimálne: MwK,  Stalker, a ja.
Dúfam, že sa ostatný nenahnevajú, keď ich tu nepíšem, ale trochu to treba rozbehnúť.
Preto lebo Lego...

Skyder

Chlapi, aj ja tam budem, aj keby to malo byt zajtra !!

Nie , teraz vazne. Hlasoval som za posledny dany termin, no po pravde fakt neviem co bude v juni a kludne sa prisposobim. TAkze so mnou mozte pocitat :D
Skyder

5o

Ja sa v súčastnosti asi ankety nezúčastním, a to z jednoduchého dôvodu. Našiel som si brigádu, na ktorú mám čas cez víkend, ale keby pršalo, môžme si isť voľakam sadnúť. Tak sa prispôsobím väčšine a pravdepodobne tam aj prídem.
Preto lebo Lego...

minnie

ak mi postrazite deti kludne pridem  :D
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

S.t.a.l.k.e.r.

Prosím, sem už neprispievajte, 1. BKP je minulosťou, diskusiu k druhému stretnutiu nájdete tu:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=23408.0.