#1. Bratislavský KOSTKY pub (ANKETA)

Založil MwK, 08.01.2009, 19:51:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorá sobota v mesiaci Február Vám na stretnutie najviac vyhovuje?

7.2
0 (0%)
14.2
0 (0%)
21.2
1 (5.6%)
28.2
7 (38.9%)
Nejdem,len hlasujem...
10 (55.6%)

Celkem hlasů: 17

MwK

Chcela sa anketa,tu je... ::)
Zúžil som výber iba na soboty(myslím že nedela by nebola vhodná),pretože po zvážení že sme niektorí aj ďalej ako z BA by bol piatok nevyhovujúci... ;)
Čiže hlasujte len tí ktorý máte záujem príjisť,a bolo by dobré keby ste sa aj k tomu nejak vyjadrili,ďakujem.

(Samozrejme podnik,hodina atď sa doladí až potom ;))


EDIT:
Napadlo mi že či nepridám viac volieb,ale nakoniec nie!Vyberte ten Vám najlepší termín... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

danny01

Ja predbezne mozem vsetky terminy...
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceJa predbezne mozem vsetky terminy...
Ja tiež, ale hlasoval som za termín po výplate, možno bude k dispozícii výhodná ponuka setov.  ;D

zakm

#3
Mwk diki moc za anketu ...koniec februara by bol najlepsi
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

MwK

#4
Citace od: zakm kdy 08.01.2009, 22:28:04
Mwk diki moc za anketu no mozno by bolo dobre tam dat aj na vyber viac moznosti   ;)
Nemáš zač,no toto sú soboty vo Februári,ak chceme Marec,o ktorom ešte slovo nepadlo,dajte mi vedieť... :)

Inak,ja si svoj hlas ešte šetrím,neviem ako čo bude ale dúfam že sa prispôsobím väčšine. ;)

Respektíve,dúfam že je väčšina aspoň za tú sobotu? ???

EDIT: No zakm to upravil tak to berte z rezervou... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

5o

Ja som zatiaľ nehlasoval, pretože mi zatiaľ vyhovuje termín 21. a aj 28. Asi sa prispôsobím väčšine.
Preto lebo Lego...

Skyder

JA sa tiez prisposobim, zatial mi vyhovuju vsetky terminy.  >:D
Skyder

MwK

Ale no... ::)
To fakt hlasovalo iba päť ľudí?Ostatní sa nechcú stretnúť?
V tejto téme ste boli žhaví... ::)
Takže poprosil by som Vás či by ste mohli hlasovať a prispieť sem,že ako natom sme.
Ďakujem.

Inak,Stalker sa ponúkol že preverí spomínanú reštiku na Februárové termíny...
Aj keď 28.2 zatiaľ jasne vyhráva. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Skyder

Citace od: MwK kdy 20.01.2009, 19:06:20
Ale no... ::)
To fakt hlasovalo iba päť ľudí?Ostatní sa nechcú stretnúť?
V tejto téme ste boli žhaví... ::)
Takže poprosil by som Vás či by ste mohli hlasovať a prispieť sem,že ako natom sme.
Ďakujem.

Inak,Stalker sa ponúkol že preverí spomínanú reštiku na Februárové termíny...
Aj keď 28.2 zatiaľ jasne vyhráva. ;)
Dobre dobre nechceli sme spamovat  >:D ale uz mas hlasik, dal som teda toho 28. bo mne to je fakt jedno :D BTW skusim popytat oar kamosov. Ale ak sa bude akcia konat rano napriklad v sobotu rezervova podnik podla mojho nazoru ani netreba :D
Skyder

MwK

Ale mysli namňa,ak by sa to konalo ráno tak musím vstávať dosť skoro aby som stihol príjsť do BA... :)
(ja ešte hej,ale odvoz nebude nadčený ;D)

Inak,nechceli ste spamovať?To už aj hlasovanie v ankete je spam? >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

#10
do 15.2. mam soboty rezervovane potom by som mal mat cas, predbezne som dal toho 28.2.

hlavne by t ochcelo mi to este propomenut tyzden predtym :D mohol by potom organizator rozposlat SS

MwK

Citace od: STARHAWK kdy 21.01.2009, 09:30:03
do 15.2. mam soboty rezervovane potom by som mal mat cas, predbezne som dal toho 28.2.

hlavne by t ochcelo mi to este propomenut tyzden predtym :D mohol by potom organizator rozposlat SS
Myslím že ja a Stalker sa toho ujmeme... ;)
A som rád že prídeš aj ty,samozrejme nebude to skôr ako 15.2 obvzlášť keď vyhráva 28.2... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

zakm

Ok ja môžem len toho 28.2. no už teraz sa zacinam mrte tesit . Diki organizatorom za ochotu to organizovat  ;) Inac kolko nas tam zatial predbezne ide ?
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

MwK

Zatiaľ nikomu neďakuj,hlavne nech sa nám tam všetkým podarí príjisť. ;)
Citace od: zakm kdy 21.01.2009, 20:21:00
Inac kolko nas tam zatial predbezne ide ?
Napíšem len nicky... :)

Stalker
MwK
danny01
Skyder
zakm
STARHAWK
5o

A asi aj Master Windu,teda viem že hlasoval,ale neviem ako...

Ďalej viem že bolo viac ľudí čo chcelo ísť,ale zatiaľ sa nevyjadrili... :-\
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Colonel32

Danny - byl bys tedy schopny zajistit dopravu veci z Prahy? Dejme tomu ze stejne jako minule - s tim, ze by se jen predalo zbozi v hospode, platby by se provedly predem.

S.t.a.l.k.e.r.

Anketa je vypísaná 2 týždne, ak mám včas rezervovať podnik, bolo by načim ju uzavrieť. Zatiaľ to vizírá, že víťazným termínom je 28.2.

MwK

Citace od: Stalker kdy 22.01.2009, 21:25:10
Anketa je vypísaná 2 týždne, ak mám včas rezervovať podnik, bolo by načim ju uzavrieť. Zatiaľ to vizírá, že víťazným termínom je 28.2.

Na tvoje želanie je anketa pozastavená. ;)
A áno,vyhráva dátum 28.2. Už sa len čaká na tvoj prieskum... >:D

Mimochodom,správi Anatytovi a Patrixovi boli znova odoslané,kôli prvotnému záujmu a zrejme nehlasovaniu v ankete... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

Keďže z ankety definitívne vzišiel termín 28.2., rezervoval som stôl pre cca. 10-12 ľudí v reštaurácii No&Vi na 1. poschodí nákupného centra Slimák na rohu ulíc Hálkova a Kukučínova v Bratislave (na mape sa zobrazuje ako srandovný okrúhly objekt). Budeme mať vyhradený stôl v pravej zadnej časti reštaurácie.
Miesto je dostupné autobusmi 50 a 98 a električkami 3, 5 a 11.
Pokyny pre individuálnu dopravu môžem poslať ak budem vedieť z ktorého smeru prídete - pošlite mi správu.
Predbežne som v reštaurácii oznámil začiatok stretnutia na 14-15.00. Ak to uznáte za vhodné, môžeme zahlasovať za začiatok pomocou ankety.

http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-571884&pos_y=-1278120&size=full&lang=sk&sipka=1&name=OD%20Slim%E1k%2C%20Bratislava&cats=126&info_id=30321

MwK

Myslím že vhodnejší čas by bol 12 alebo teda najneskôr 13... :-\
Ber to tak že keď prídem z BB tak nechcem hneď odíjsť aby sme nešli naspäť v úplnej noci... ;)
Teda neviem ako dlho sa zdržíme,ale myslím že určite viac ako dve-tri hodinky... :D

Inak ďakujem že si to zarezervoval... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

danny01

Citace od: Colonel32 kdy 21.01.2009, 20:58:57
Danny - byl bys tedy schopny zajistit dopravu veci z Prahy? Dejme tomu ze stejne jako minule - s tim, ze by se jen predalo zbozi v hospode, platby by se provedly predem.
Samozrejme. Mam ludi co chodia Praha-TN, a jeden kolega kazde dva tyzdne. Zistim kedy pojde a dam vediet.
Najlepsie bude ak uz mate nieco dohodnute, tak to co najskor vybavit a zaniest "zbozi" mojemu bratovi (ten to posunie dalej niekomu kto to dovezie).
Danny

STARHAWK

btw nema niekto na predaj hnedy trup piratskej lode, stoziar a dlhe hnede rebriky (ako lanove rebriky)

MwK

Príde mi to blbé,ale skúsim,aj keď asi neuspejem... :-\ :'( :'(

Kedže som všemožne hľadal ako by som "ušetril" cestu a našiel vhodný program pre môj odvoz v BA,kým sa budeme "stretávkovať" a neuspel som,tak som to uzavrel a hlasoval na termín ktorý vyhrával...
Ale to som ešte nevedel že 21.2,t.j tiež termín s ponuky je burza automobilových a železničných modelov... (www.burzy.sk)

Tým pádom by som "zabil dve muchy jednou ranou" a to stretol sa s Vami a ešte aj s ocinom navštívil burzu... ::)
A tak predkladám trošku smelý návrh ktorý je zrejme odsúdení na zánik,ale ajtak to skúšam a teda to že či to nepresunieme o týždeň skôr...
Viem,mal som vymýšlať trošku skôr ale nevedel som o tej burze,a tak sa teda smelo pýtam... :-\

Hlavne teba Stalker,dá sa?Či už nie?A samozrejme ďalej účastníkov,no to sa odvíja od Stalkerovej odpovedi... :-\

Ďakujem za odpoveď...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

u mna teoreticky aj hej aj ten skorsi termin by som mal mat cas

btw ak ma niekto nieco na predaj/vymenu alebo nieco zhana mohol by to napisat sem aby sme tam mohli aj nieco zmenit/vykseftovat

ja ako som pisal zhanam trup piratskych lodiciek a este par inich specifickych veci na stavbu lode - stoziar , kotvu, kormidlo, dlhe rebriky ...

inak mam este neotvorene sety, ktore by som aj predal:
MISB 7103 Jedi Duel
MISB 4486 mini AT-ST & Snowspeeder
MISB 7241 poziarnicke auticko
MISB 3401 Futbalova branka

8705 Dracus (raz poskladane, aj s krabicou respektive plechovkou)


Anatyt

Jednoznacne 28.2., ako sme hlasovali. 28.2. som tam, na 21.2. uz mam iny program.

MwK

Citace od: Anatyt kdy 24.01.2009, 23:31:47
Jednoznacne 28.2., ako sme hlasovali. 28.2. som tam, na 21.2. uz mam iny program.

Ok,dvaja proti je viac než dosť,tak nič... :-\
Budem do BA chodiť ako na husle... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Skyder

Vies MWK keby si si to vsimol skor tak mozno :D

BTW rovno sa sem prestahuj :D

Ja som stale za 28.02. , skusim sa este popytat ludi ci nepridu..
Skyder

Colonel32

Citace od: danny01 kdy 24.01.2009, 09:59:25
Samozrejme. Mam ludi co chodia Praha-TN, a jeden kolega kazde dva tyzdne. Zistim kedy pojde a dam vediet.
Najlepsie bude ak uz mate nieco dohodnute, tak to co najskor vybavit a zaniest "zbozi" mojemu bratovi (ten to posunie dalej niekomu kto to dovezie).

Do kdy bude veci potreba predat v Praze, aby se stihla doprava do Bratislavy a na sraz?

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceHlavne teba Stalker,dá sa?Či už nie?A samozrejme ďalej účastníkov,no to sa odvíja od Stalkerovej odpovedi...

U mňa stále platí, že zatiaľ môžem počas celého februára. Ale meniť termín deň po ukončení ankety ?  ??? :o
Už by som to nechal tak... na burzu pôjdeš na budúce.  ;)

MwK

#28
Citace od: Stalker kdy 25.01.2009, 19:35:41U mňa stále platí, že zatiaľ môžem počas celého februára. Ale meniť termín deň po ukončení ankety ?  ??? :o
Už by som to nechal tak... na burzu pôjdeš na budúce.  ;)
Nie!Neboj,ako som napísal,dvaja proti je viac než dosť a tiež že do BA budem chodiť asi ako na husle...
Čiže prídem aj 21.2 a aj 28.2! ;)
Burzu si nesmiem nechať újsť a samozrejme Vás tiež nie... :)
Oželiem jeden SW set a dám to na benzín. ;D ;D ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

5o

Keby to záležalo, na mne, tak by som to presunul. Veď môže sa stať hocikomu hocičo a hlavne by sme mali držať spolu. Horšie je, pokiaľ je miestnosť, resp. stôl už rezervovaný, ale aj to by sa dalo nejako prežiť, preložiť, prípadne niekto tam pôjde a naje sa aj za ostatných. No a mne vyhovujú obidva termíny, tak si ostatné veci zariadim podľa väčšiny, ale časovo by som sa videl niekedy po 14:00. 
Preto lebo Lego...