*TOP* (Vlastní) Hrad s kulatou věží

Založil linhi, 15.06.2008, 22:23:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdo má zvítězit při obléhání hradu Brloh?

pan Hynek Vlk ze Stráže
obránci Brlohu

Aki

#180
Citace od: linhi kdy 13.05.2009, 22:32:23
Myslím že by to na té dřevěné nástavbě už vypadalo divně,ale pokusím se střechu ještě předělat.
Asi ano, je pravda, že tvoje věž mi nejvíc připomíná Vlkovu věž ze Znojma. Je to také obyčejná jehlanová střecha, ale je také vyšší než ta tvoje a navíc má větší přesah střechy než ta tvoje. Myslím si že to v tomto případě vcelku slušivé. U tvé věže by to mohlo odpovídat asi tak dvěma čudlům.

linhi

#181
Takže zde je moje černá kuchyně! Snad se bude líbit....... ;)

Ryxe

Je to opravdu zajímavě řešené, moc hezké jsou ty arkýře a to řešení střechy je taky super.

linhi

Díky,jinak je to pouze horní patro,černá kuchyně je vlastně až v přízemí.

Marcel

Je to pěkné, hlavně se mi líbí provedení střechy.

rukay

Citace od: Marcel kdy 17.05.2009, 09:11:04
Je to pěkné, hlavně se mi líbí provedení střechy.
Jsem stejného názoru-střecha je skvělá. Především se mi líbí to řešení hned na začátku. Pěkně se tam ty dílky prolínají. :D
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

linhi

#186
Takže dnes jsem zase hnul s kuchyní - zde jsou fotky,snažím se trochu narušit pravoúhlost a tak jsem věž zabudoval do stavby pod jiným úhlem.Touto budovou už se začíná hrubá stavba hradu ukončovat. Snad už to brzy dokončím.

maeror

Ten úhel je moc pěkný, ostatně celá ta stavba se mi moc líbí. Jsem jenom zvědavý, jak dopadne přisazení té střechy, z těch fotek to není úplně zřetelné..

LiBorec

je to moc pěkné, ale víc by se mi líbily vstupní dveře otevírající se dovnitř, zkus to jestli nebude problém s otevíráním ;)

Marcel

Opravdu pěkné, už se těším až to ožije ;).

rukay

Ten ochoz my tam nesedí :-\. Nemá žádný úhel-je rovnej. :'(
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Ryxe

Také se přimlouvám za fotky toho zlomu mezi střechou a zdí, ale jinak je to jednoduše řečeno úžasný. Ten ochoz mi nevadí, vypadá moc pěkně. Moc se těším na finální fotky celého hradu ;)

alt

#192
máš to velmi pěkné

Aki

Citace od: rukay kdy 19.05.2009, 18:47:03
Ten ochoz PAVLAČ my tam nesedí :-\. Nemá žádný úhel-je rovnej. :'(
A vtom je ten vtip.  ;D

Zatím to vypadá moc pěkně. Jsem zvědav až k tomu nasadíš tu střechu s komínama.
Každopádně je to zajímavé řešení nestavět střechu podle zdi, ale zeď podle střechy.

Colonel32

Citace od: Aki kdy 19.05.2009, 20:48:50
Každopádně je to zajímavé řešení nestavět střechu podle zdi, ale zeď podle střechy.

No, já už tímto způsobem stavěl celý hrad do roztok. Nejdřív střecha, a podle ní budova. Vlastně jsem to dělal úplně stejně, jako tendy v kocourkově.

gearcs

Vypadá to zajímavě, jsem celkem zvědav, jak se ti ta střecha povede vyřešit.

Aki

Citace od: Colonel32 kdy 19.05.2009, 20:59:15
No, já už tímto způsobem stavěl celý hrad do roztok. Nejdřív střecha, a podle ní budova.
něco jiného je postavit pod hotovou střechou budovu a něco jiného stavět zeď jedné bodovy obestavováním střechy té druhé....

linhi

Tak jsem to dnes dokončil,vše jsem nakonec předělal a myslím že je to nyní velice dobré.Co myslíte?

gearcs

Bravo, nezklamal jsi. Středověk jak má být... Teď ještě zkompletovat se zbytkem hradu. Prosím nenech nás čekat :D

Hardegon

Citace od: gearcs kdy 23.05.2009, 15:28:06
Bravo, nezklamal jsi. Středověk jak má být... Teď ještě zkompletovat se zbytkem hradu. Prosím nenech nás čekat :D

100% souhlas. Skutečně nádherně zpracované.

Marcel

Nádhera, těším se až to přidáš k hradu.

maeror

Velmi netradiční (ve smyslu málokdy viděné), (i protože) velmi realistické! Moc, moc pěkné!

cendix

Citace od: linhi kdy 23.05.2009, 15:22:21
Tak jsem to dnes dokončil,vše jsem nakonec předělal a myslím že je to nyní velice dobré.Co myslíte?
Tvůj hrad se mi velmi líbí a jsem zvědav, až ho dokončíš. Přesto si dovolím návrh na úpravu, pokud to nebude moc složité.

Hradní komín

gearcs

Doufám, že ti nevadí, že jsem tvou techniku kulatých věží postnul na Classic castle - samozřejmě pod tvým jménem. Někdo si tam totiž dělal nárok, že s tím přišel první ;)

Colonel32

Citace od: gearcs kdy 31.05.2009, 15:39:50
Doufám, že ti nevadí, že jsem tvou techniku kulatých věží postnul na Classic castle - samozřejmě pod tvým jménem. Někdo si tam totiž dělal nárok, že s tím přišel první ;)

Linkujte...

linhi


gearcs


peter

Hmm, tu techniku s tiles 2x2 si musím zapamatovat, to bych mohl využít :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

linhi

#208
Takže zde je několik fotek,hrad už se pomalu uzavírá,na cestě je několik dílků které na stavbách ještě nejsou,snad se vám to bude líbit. Jinak od kuchyně vede pavlač po které se dostanete ke schodišti na hlavní věži.Schodiště začíná až v prvním patře.No ještě je přede mnou kus práce. Jinak syn je již doma.

gearcs

Otevřená ústa...2 minuty pryč...to zábradlí kombinující 2 odstíny hnědé je geniální...kua nic mě tak nenavnadilo stavět jako tento tvůj hrad...už mě nenapadá, co jiného říct :o