#14 hospoda - hlasovani

Založil Colonel32, 18.01.2008, 16:00:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

15.2. OK?

Ano
Ne
-stejne bych nesel

Petrjr

Fajn. Předpokládám, že tam budu také brzy ... a až do konce

peter

Citace od: Jarmila kdy 22.01.2008, 18:09:52
25. 1 nepřijdu nikam, 1. 2. nepřijdu nikam, 8. 2. bych se mohla urvat do velkoměsta.
A k tvrdému alkoholu mne nepouštějte. Kdybych začala, tak bych taky nemusela skončit.  >:D

No a jelikož to je už dnes, tak Tě tam očekáváme ;D

PS.: doufám, že dobře vaří ať máme co s Petrem a Otaznikem jíst ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jamesek

Citace od: peter kdy 15.02.2008, 07:44:01
PS.: doufám, že dobře vaří ať máme co s Petrem a Otaznikem jíst ;)

Taky se těším na pořádný dlabanec ;)

Přemýšlím zda vzít výsledek mého nočního stavitelství s sebou. Řekl bych, že je to v 60% výstavby. Jsou vidět základní rysy, dají se odtušít budoucí funkce a při troše fantazie i barevnost (po výměně 90% kostek kvůli barvě).

Hmm, tak radši nic ;)

peter

Citace od: Jamesek kdy 15.02.2008, 08:32:13Přemýšlím zda vzít výsledek mého nočního stavitelství s sebou. Řekl bych, že je to v 60% výstavby. Jsou vidět základní rysy, dají se odtušít budoucí funkce a při troše fantazie i barevnost (po výměně 90% kostek kvůli barvě).

- ále jen nepovídej a koukej to dotáhnout ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jamesek

Citace od: peter kdy 15.02.2008, 08:52:19
Citace od: Jamesek kdy 15.02.2008, 08:32:13Přemýšlím zda vzít výsledek mého nočního stavitelství s sebou. Řekl bych, že je to v 60% výstavby. Jsou vidět základní rysy, dají se odtušít budoucí funkce a při troše fantazie i barevnost (po výměně 90% kostek kvůli barvě).

- ále jen nepovídej a koukej to dotáhnout ...

No, bál jsem se srovnání toho co tam běžně nosíš ty a co tam dotáhnu já ;)

danny01

Citace od: peter kdy 15.02.2008, 07:44:01
Citace od: Jarmila kdy 22.01.2008, 18:09:52
25. 1 nepřijdu nikam, 1. 2. nepřijdu nikam, 8. 2. bych se mohla urvat do velkoměsta.
A k tvrdému alkoholu mne nepouštějte. Kdybych začala, tak bych taky nemusela skončit.  >:D

No a jelikož to je už dnes, tak Tě tam očekáváme ;D

PS.: doufám, že dobře vaří ať máme co s Petrem a Otaznikem jíst ;)
S kuchyňou som navýsosť spokojný  ;D Môj TOP je grilovaný vepřový váleček... Už teraz mi tečú sliny, hlavne keď ma obed čaká v nemenovanej Eurotresťáckej reštaurácii  :-\
Danny

peter

Citace od: Jamesek kdy 15.02.2008, 10:09:40
Citace od: peter kdy 15.02.2008, 08:52:19
Citace od: Jamesek kdy 15.02.2008, 08:32:13Přemýšlím zda vzít výsledek mého nočního stavitelství s sebou. Řekl bych, že je to v 60% výstavby. Jsou vidět základní rysy, dají se odtušít budoucí funkce a při troše fantazie i barevnost (po výměně 90% kostek kvůli barvě).

- ále jen nepovídej a koukej to dotáhnout ...

No, bál jsem se srovnání toho co tam běžně nosíš ty a co tam dotáhnu já ;)

Neboj, už se krotím a štafetu nositele MOCů předám jiným, takže na dnešní sraz z mé strany žádný MOC nebude ;)

Citace od: danny01 kdy 15.02.2008, 11:31:29
Citace od: peter kdy 15.02.2008, 07:44:01
PS.: doufám, že dobře vaří ať máme co s Petrem a Otaznikem jíst ;)
S kuchyňou som navýsosť spokojný  ;D Môj TOP je grilovaný vepřový váleček...

No nezní to špatně. Jelikož jsem masový, tak to možná i zkusím. Doufám, že to má aspoň 300g. Jaksi od loňského TSL jsem trochu povýšil v měřitkách porcí ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petrjr

Vy jste mne tak navnadili, že právě studuji jídelníček  ;D

danny01

To peter: Môžeš si myslím vybreť či menší alebo väčší (200 a 400g? nepamätám si presne), takže s množstvom určite problém nebude  ;D

To Petrjr: aspoň prídeš pripravený  ;)

To all: kto sa chystáte prísť najskôr? Aby som vedel prísť pred prvými nedočkavcami  ;D
Danny

matny

Chcem len oznámiť, že nielen česká strana má svoju "hospodu" - zajtra sa koná podtatranský kostko- meeting, kde sa síce nebudú podávať 300g steaky, ale ako sa na spravných slovákov patrí, tak absolvujeme min. zopár drinkov.  8)

Jamesek

Citace od: matny kdy 15.02.2008, 14:18:20
Chcem len oznámiť, že nielen česká strana má svoju "hospodu" - zajtra sa koná podtatranský kostko- meeting, kde sa síce nebudú podávať 300g steaky, ale ako sa na spravných slovákov patrí, tak absolvujeme min. zopár drinkov.  8)

To se nevylučuje, v Praze bude oboje ... ;)

otaznik

Tak myslím, že hospoda se opět podařila.  8)

Na konci zůstalo nezaplaceno několik piv a jeden smažák, věřím, že ti, kdo je zapoměli zaplatit, to s námi v budoucnu vyrovnají.  :P

danny01

Citace od: otaznik kdy 16.02.2008, 10:18:20
Tak myslím, že hospoda se opět podařila.  8)

Na konci zůstalo nezaplaceno několik piv a jeden smažák, věřím, že ti, kdo je zapoměli zaplatit, to s námi v budoucnu vyrovnají.  :P

Bré ránko  ;D Myslím že pohodička. Som rád že sa páčilo  8)
Danny

Shi-So

Citace od: otaznik kdy 16.02.2008, 10:18:20
Tak myslím, že hospoda se opět podařila.  8)

Na konci zůstalo nezaplaceno několik piv a jeden smažák, věřím, že ti, kdo je zapoměli zaplatit, to s námi v budoucnu vyrovnají.  :P

Smazak jsem mel ja s Kackou ,ale platil jsem ho (jeste mi servirka rikala ,ze tatarka je v cene kdyz jsem se k ni pri placeni hlasil ) ,stejne tak i 4x pivo10 a 2x11 co mela Kacka....
Mel jste jeste nekdo smazak??

Cavelon

Citace od: matny kdy 15.02.2008, 14:18:20
Chcem len oznámiť, že nielen česká strana má svoju "hospodu" - zajtra sa koná podtatranský kostko- meeting, kde sa síce nebudú podávať 300g steaky, ale ako sa na spravných slovákov patrí, tak absolvujeme min. zopár drinkov.  8)

Ja chcem iba podotknúť, že naša stretávka bola super. :) Napr. taký set 7823 v stave MISB sa už dnes len tak ľahko nevidí. 8) Takže teším sa na ďalšie takéto stretnutie s príma ľuďmi. ;)

otaznik

Citace od: Cavelon kdy 17.02.2008, 23:28:38

Ja chcem iba podotknúť, že naša stretávka bola super. :) Napr. taký set 7823 v stave MISB sa už dnes len tak ľahko nevidí. 8) Takže teším sa na ďalšie takéto stretnutie s príma ľuďmi. ;)

My jsme se věnovali spíše pokecu a panákům než MISBům.  ;)
Ono to tak nějak nejde moc dohromady, nechtěl bych pak tu tašku zapomenout v metru.  ;D

Jamesek

Citace od: otaznik kdy 17.02.2008, 23:57:34
Ono to tak nějak nejde moc dohromady, nechtěl bych pak tu tašku zapomenout v metru.  ;D

Taky jsem rád, že jsem našel jeřáb ráno u postele v pořádku ;)
A že jsem se probudil ve své posteli, ve svém bytě ;)

otaznik

A kde jsou nějaký fotky?  8)

Petrjr

Citace od: otaznik kdy 18.02.2008, 19:06:13
A kde jsou nějaký fotky?  8)
:-[

Měl jsem napilno, a stále mám. V týdnu je nahodím. Ještě jsem je ani nestáhl z foťáku.

danny01

#49
Citace od: otaznik kdy 18.02.2008, 19:06:13
A kde jsou nějaký fotky?  8)
Založil som nový adresár na brickself-e: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=302129 ale asi čakajú na schválenie, pretože "this folder is not yet public"  ??? Takže až to bude OKej dám vedieť ;) - galéria schválená a prístupná  ;)
Dôležité: pokiaľ má niekto výhrady k fotkám, dajte mi vedieť a ja  požadované odstránim.... ;D
Danny

Hamec

taky se svou troškou do mlýna:

2008_02_15_Kovadlina.zip, 393 kB

Jameskův jeřáb, Dannyho žebírka etc.....
Modifikované přísloví: LEGO za LEGO, stud za stud.

Micho

Citace od: Cavelon kdy 17.02.2008, 23:28:38
Citace od: matny kdy 15.02.2008, 14:18:20
Chcem len oznámiť, že nielen česká strana má svoju "hospodu" - zajtra sa koná podtatranský kostko- meeting, kde sa síce nebudú podávať 300g steaky, ale ako sa na spravných slovákov patrí, tak absolvujeme min. zopár drinkov.  8)

Ja chcem iba podotknúť, že naša stretávka bola super. :) Napr. taký set 7823 v stave MISB sa už dnes len tak ľahko nevidí. 8) Takže teším sa na ďalšie takéto stretnutie s príma ľuďmi. ;)

Ja som prezentoval GEOMAG (http://www.magnethrou.cz/) a skoro som dostal cez h**u.  ;D 

Takže to bolo určite stretnutie skaloverných AFOL-ov.   8)

otaznik

Citace od: Micho kdy 19.02.2008, 22:29:33
Ja som prezentoval GEOMAG a skoro som dostal cez h**u.  ;D 


Ty kacíři!  ;D


danny01

Citace od: Hamec kdy 19.02.2008, 18:48:11
Jameskův jeřáb, Dannyho žebírka etc.....
To vyzerá akoby ma tam kuchali  ;D
Danny

Jamesek

Citace od: danny01 kdy 20.02.2008, 12:45:25
Citace od: Hamec kdy 19.02.2008, 18:48:11
Jameskův jeřáb, Dannyho žebírka etc.....
To vyzerá akoby ma tam kuchali  ;D

No dyť jo, nebo to nebyly tvoje?

Petrjr