Honzíkova sbírka

Založil Honzik, 01.10.2007, 14:00:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Honzik

Chtěl bych Vám představit svou malou sbírku. Především sbírám vlaky, ale z dětství mám také téma Town. Příspěvky s fotkami budou přibývat (ale asi pomalu, je to časově náročné - vybalit z krabic, vyfotit a vystavit)

Honzik

Můj poslední přírůstek do sbírky. Nádraží 7997.

Honzik

Můj nejoblíbenější set. Nádraží 2150. Toto nádraží chci také ve žlutém provedení - set 4554.

Honzik

Vlaky z kolekce "MY OWN TRAIN". Jedná se o sety 10133 10015 10017 10013 10016 10014.

Honzik

Asi nejznámější lokomotiva kostek.org mnohokrát zmiňovaná SANTA FE 10020 a UNIT B.

Honzik

Krásný vlakový set 4555 si šetřím na zvláštní chvíli. Zatím tedy ve variantě MISB

Honzik

#6
Další nádraží, tentokrát 4513. Bohužel tohle nádraží je dle mého "trochu slabší"

Honzik

Nejdražší set mé sbírky (v přepočtu na jednu kostku) přejezd 10128.

Honzik

Depo 10027 patří určitě k nejpovedenější setům po tzv. "zlaté éře lega".

Honzik

Drobná mechanizace nesmí chybět na žádné železnici. Sety 4525 4533.

Honzik

#10
Samostatné vlakové sety ze zlaté éry. Jedná se o sety 4544 4537 4543 4552.

Honzik

Tímto pro dnešek končím. Později představím ostatní sety - 4564 4512 4564 4532 4539 4553 atd...

Edit: Tento příspěvek bude později smazán.

Skyder

Krasne, ja som z vlakmi zacal asi pred 2 rokmi a poriadne ma to chytilo!
Vyzera to tak ze je nas coraz viac... ;D
Skyder

Honzik

#13
Po dlouhé době jeden přírůstek do sbírky, ze kterého mám opravdu velkou radost.
Těsně po začátku nového roku se mi podařilo vyhrát na ebay aukci s 4551, popis sliboval "Vitrinenstück" a jak bylo napsáno se také stalo. Díky jednomu nejmenovanému kostkaři mám již balíček doma a rozbaluji. :D
Tímto mu ještě jednou děkuji

Vše důkladně zabaleno, krabice i po těch letech relativně slušná, ale co mě dostalo byl návod, který byl jako nový a nenalapené samolepky. Stav kostek je k nerozeznání od nových. Jsem rád, že jsem nekoupil MISB o kterým jsem uvažoval, jelikož tohle se tomu hodně přiblížilo.

otaznik

Pěkné, asi se budu muset také zasnažit a získat k tomu svému krokodýlovi krabici.  ;)

Honzik

dnes musel krokodýl do depa ma GO  ;D ;D

Honzik

Konečně mám vlak kompletní i s 10014 v zelené

Honzik

Po dlouhé době jsem něco opět přidal do sbírky. Posílám foto.

P.s. Už abych měl čas a mohl poslat pár fotek celku a ne jenom jednotlivých vagonů....

Honzik

Tak jsem zabral obyvák....

Marty713

Wow, až teď si teprve uvědomuju jak velká ta větrná elektrárna je. Pěkný!

Sbírka taky moc fajn. :o

linhi

Já elektrárnu nikde nevidím............ ???

***Banana.com

Muhehe, někdo jí smazal..tady je.