(Vlastni) Task Force Commander

Založil Colonel32, 04.05.2007, 18:45:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

pouzity material: plates 2x4, zluta a cervena

J_BOB

njn....tak má to tvat vzhaldom na diely použté celkom dobrý, ale moc sa mi to nelúbi. a to ani nehovorím o tom spôsobe ktorým si napojil i platy na bokoch....ked som bol mensi, robil som to a teraz to lutujem, dost to tym dielom skodi.
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jindroush

Colonele, už to nepij (nebo nekuř).  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J0hny54


Robbed

Citace od: J0hny54 kdy 04.05.2007, 19:56:35
wtf  ? To si vytvoril ty ?

To je očividné, vzhledem k tomu, že je v nadpisu napsané "(Vlastní)"

Colonel32

je to ocividne, ale STEJNE tomu neveri  ;D  ;D  ;D

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 04.05.2007, 21:15:12
je to ocividne, ale STEJNE tomu neveri  ;D  ;D  ;D
Ono je totiž velmi málo lidí, co by se tímto chlubilo...  ;) ;) ;)

J0hny54

Citace od: otaznik kdy 04.05.2007, 21:24:48
Citace od: Colonel32 kdy 04.05.2007, 21:15:12
je to ocividne, ale STEJNE tomu neveri  ;D  ;D  ;D
Ono je totiž velmi málo lidí, co by se tímto chlubilo...  ;) ;) ;)

tak tak...

Dejv

no já nevim.. kdyby mi někdo řekl Task Force Commander, asi bych si představil něco jiného...  :P ( velmi decentně řečeno  ;D ). Na rovinu: mě se to nelíbí  :-\ Máš na mnohem víc. Nebo je to nějaký vtip?

Colonel32

proste jsem zkousel, co se da postavit z plates 2x4

Dejv

Citace od: Colonel32 kdy 04.05.2007, 23:50:46
proste jsem zkousel, co se da postavit z plates 2x4

jj. pochopil jsem.. mňo, ale ten tvar neni špatnej, co kdybys to zkusil postavit s použitím (i) jiných kostek? Myslim "normálně"  ( blbě řečeno )

Colonel32


Dejv

Citace od: Colonel32 kdy 05.05.2007, 00:41:14
proc?


To byl jen návrh.. místo arogantního "proč" jsi mohl napsat třeba "ne". Je to sice kratší, ale nepůsobí to tak divně..  ::)

Mtron

tak ti nevím co si pod tím výtvorem přestavit - náznak lodi, nebo nějaký avatar,masku ? čeče fakt už to nehul  ;D lepší bude když se budeš věnovat obchodování a shánění dílku pro naše stavby  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

sparkz:

neslo mi o to postavit kosmickou lod, slo mi o to, stavet z plates 2x4. Proste se obcas bavim tim, ze stavim z velmi omezeneho mnozstvi kostek, a zkousim, co se mi povede z toho vytvorit...


http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=3982.0

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=2708.0

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=2493.0


rdk

Citace od: Colonel32 kdy 05.05.2007, 10:40:13
Proste se obcas bavim tim, ze stavim z velmi omezeneho mnozstvi kostek, a zkousim, co se mi povede z toho vytvorit...

Jenže ne vždy to stojí za zveřejnění. ;) ;D

linhi

Tomu chlapovi už žádný drogy!!  >:D     Ne musím uznat že bych to asi nepostavil, ale zase jsem nad tím nikdy ani nepřemýšlel stavět pouze z ,,placek"

tomash

Colonel má skvělou fantazii, to každopádně. Některé jeho výtvory mne ovšem neberou, zrovna jako tento. Líbí se mi na něm, jak sis tim vyhraje, ale finální produkt mne ničím nezaujme.

J_BOB

je veľmi zaujímavé, že ovela viacej ľudí príde "zvoziť" niečo škaredé, ako pochváliť niečo pekné  >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Dejv

s tím bych nesouhlasil.. ale co si myslíš o tomto? "zvotiť" nebo "pochváliť"  ;D

Tomášek

Já nevim, co proti tomu máte...furt brbláte, co že to vlastně je atd. Já sem to náhodou pochopil a chválím C za skvělou stavbu. Zkuste si to sami, jak je to těžký něco takovýho postavit... :)
Procházím DARK AGE.

J_BOB

teda ako fakt sorry, ale ja stále ešte len riešim otázku čo je predok a čo zadok  >:D ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Mtron

Citace od: Tomášek kdy 06.05.2007, 10:18:26
Já nevim, co proti tomu máte...furt brbláte, co že to vlastně je atd. Já sem to náhodou pochopil a chválím C za skvělou stavbu. Zkuste si to sami, jak je to těžký něco takovýho postavit... :)

po pravdě řečeno je tu nějak moc povyku kvůli nesmyslu  ;D colonel umí stavět jak se mnozí přesvědčili ve Svitavách, tohle je jenom colonelovo škádlení hada bosou nohou. Brblat znamená,že to honza děla schválně , aby upoutal naší pozornost. Nějak moc atraktivní to není  ;D Jediný co je na stavbě z lega těžký je mít dostatek kostek, to ostatní už potom zvládne i colonel  ;D né?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

Citace od: Colonel32 kdy 04.05.2007, 23:50:46
proste jsem zkousel, co se da postavit z plates 2x4
Ja by som skúsil schody ktoré vedú do neba...samozrejme pre minifigov! >:D >:D
Inak je to strašné!Fakt sorry ale toto sa pochvalit nedá. :P

Mimochodom súhlasím z J_BOBom!Každý zvozí nejakú sprostost vyzdvihne niečo čo som staval ked som mal 4 roky a nakoniec nič nepovie na absolútne dokonalú vec! :D
Až sa smejem ked to píšem!Je to vážne divné... ::) ;D ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Robbed

#24
Citace od: MwK kdy 07.05.2007, 14:21:57
Každý zvozí nejakú sprostost vyzdvihne niečo čo som staval ked som mal 4 roky a nakoniec nič nepovie na absolútne dokonalú vec! :D

Asi proto, že už deset lidí před ním napsalo, jak je ta věc super :)  A ne každý má tendenci komentovat cokoliv, co se tu objeví...

MwK

Citace od: Robbed kdy 07.05.2007, 14:40:25
Citace od: MwK kdy 07.05.2007, 14:21:57
Každý zvozí nejakú sprostost vyzdvihne niečo čo som staval ked som mal 4 roky a nakoniec nič nepovie na absolútne dokonalú vec! :D

Asi proto, že už deset lidí před ním napsalo, jak je ta věc super :)  A ne každý má tendenci komentovat cokoliv, co se tu objeví...

Ale hádam mi nechceš povedat že všetko čo sa tu objaví je "dokonalá vec". ::)
Lebo iba tie sa tu nekomentujú... 8)
A po druhé spomínal som že sa tu nekomentujú dokonalé stavby!Nie každodenné haluziny ako spomínaš ty! ;)
Ps:A touto odpovedou končím tému... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...