(vlastní) Terénní truck

Založil 7omy, 14.07.2008, 07:42:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

lordivan

kabína vcelku dobrá ale máš len jeden diferenciál alebo prečo ten pohon riešiš takto cez 2 tyče , ktoré idú cez celé auto. Už sa teším na tu tatru 8x8 a skús spraviť 813-tku (obrázok)

7omy

diferenciály mam 3, ale u předchozího prototypu tatry mi při jízdě do kopce mi v něm prasklo ozubené kolečko, takže je teď už radši nechci používat

a tu tatru 813 mam v plánu hned jak seženu levně offroader a protože dělam v legu tak jenom čekam až se u nás v obchodě objeví  :)

lordivan

Tak potom ťa chápem ale možno by sa to dalo vyriešiť aj inak ako tými osami po celom aute. Lebo prevody sú časť kde môže najskôr dojsť k prasknutiu v lepšom prípade len k preskakovaniu. A na 813 sa teším lebo to je moja srdcovka

7omy

zatim mě lepší řešení nenapadlo a dokud tam nebyla ta kabina tak to jelo dost dobře, zkoušel sem i jízdu do kopce a vyjelo to asi 50° a ani to nějak moc nepřeskakovalo  :)

Toho offroadera půjdu koupit asi dnes a nebo až za 14 dní, jenom doufam že ho tam už budou mít

peter

Citace od: 7omy kdy 30.10.2008, 10:51:29
Toho offroadera půjdu koupit asi dnes a nebo až za 14 dní, jenom doufam že ho tam už budou mít

V takovýchto případech se řídím heslem: "Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra" ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

7omy

tim se samozřejmě řídim, ale myslim si že dneska ho mít ještě nebudou, protože je to novinka a ty se tam moc často neobjevujou takhle brzo

7omy

opraveno  :) já měl dojem že se tam píše jenom jedno n, ty dvě mi přišli divný

v krámku offroadera zatim neměli, ale koupil sem aspoň traktor 8284 za 900kč  :)

lordivan

Tiež nie zlý set . A skús mi pomôcť sú zadné kolesá z traktora väčšie ako kolesa z offroadera (so spolužiakom sa hádame..) ?

Mellory

Nothing is true. Everything is permitted.