(Vlastní) Fotografie Star Wars

Založil QuiGon, 09.04.2012, 09:48:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

QuiGon

Nechal jsem se inspirovat jedním člověkem, který tyto fotografie dělá a docela mě to nadchlo. Jelikož bydlím v RD a nemám daleko do lesa, budu podnikat výpravy se sáčkem minifigů a foťákem v ruce. Jsem amatérský fotograf, tak mě prosím nekamenujte.

Jak jsem se již zmínil v recenzi setu 9490, jsem velký fanda Sandtrooperů. A tak první foto je právě Sandtrooper s nebeským pozadím. Pro kritiky: něčím jsem začít musel ;D ;D


Ojík

#1
Fotky minifigů zasazených do přírody jsem viděl mnohokrát, a musím říci, že je to jiný pěkný způsob, jak vytvářet zajímavá a originální díla s pomocí Lega. Jako zapálený fotograf budu muset něco takového zkusit. Tím spíš, když mě nenapadá žádný nápad na stavbu čehokoliv.

A Sandtroopeři se mi líbí zase o další kus více. Fotka s takovým rozlišením odhaluje všechny úžasné detaily a figurka je to skutečně impozantní. Těším se na výprodeje.
All work and no play make Jack a dull boy.

QuiGon

Tak jsem dnes chytil příležitost za pačesy a vzhledem k tomu, že bylo nádherné počasí (sice chladno) jsem se rozhodl udělat pár dalších fotek. U fotky Luka si možná řeknete:,,proč tam není víc toho západu slunce?" Bohužel mi z okna do výhledu zasahuje vedení, takže fotka je v rámci možností.




Johnysed

Super, pokračuj jsem zvědavý na tvé další výtvory.

danyboy

fakt dobrý fotky udělej další :D

Allconel

#5
Ahoj, čo sa týka tvojich fotiek, tak ich určite musím skritizovať. Začínam takto negatívne ladený, nakoľko ma sklamalo čo som videl v tomto vlákne. Tvoja prvá fotka bola spravená celkom dobre, sandtrooper bol dobrá návnada. Ďalšie fotky už za veľa nestoja. Kladiem si totiž otázku: "Prečo by som sa mal pozerať práve na tvoje fotografie a nie na iné alebo prečo by som si nemal rovno pozrieť fotografie minifigúrok len tak na internete?" Tvoje posledné fotky minifigúrok postrádajú šťavu, skús ich lepšie nainštalovať, poohýbať im hnáty, vykrútiť hlavy a podobne. Za akčnejšie fotky budem vďačnejší a myslím si, že aj ostatný.




QuiGon

Citace od: Allconel kdy 09.04.2012, 21:05:57
Ahoj, čo sa týka tvojich fotiek, tak ich určite musím skritizovať. Začínam takto negatívne ladený, nakoľko ma sklamalo čo som videl v tomto vlákne. Tvoja prvá fotka bola spravená celkom dobre, sandtrooper bol dobrá návnada. Ďalšie fotky už za veľa nestoja. Kladiem si totiž otázku: "Prečo by som sa mal pozerať práve na tvoje fotografie a nie na iné alebo prečo by som si nemal rovno pozrieť fotografie minifigúrok len tak na internete?" Tvoje posledné fotky minifigúrok postrádajú šťavu, skús ich lepšie nainštalovať, poohýbať im hnáty, vykrútiť hlavy a podobne. Za akčnejšie fotky budem vďačnejší a myslím si, že aj ostatný.




Díky za komentář. Kritiku beru, ale nezapomeň, že jsem počínaje dneškem začal. Kdybych ti měl odpovědět na tvou otázku, proč se nedívat rovnou na fotky figů na internetu, tak popravdě ani nevím, co bych ti k tomu řekl. TLC běžně nefotí své figy v běžné přírodě a nechodí s nimi do lesa s foťákem. Já se snažím fotit fotky, které vycházejí ze samotného příběhu star wars. Jako Luke vzhlížející k západu slunce na Tatooine, nebo bitva mezi rebely a troopery na endoru. Neprezentuji minifigy, ale scény ze SW pomocí venkovního prostředí. Na fotce Luka ani nevím, jak bych ho jinak "nainstaloval". Na fotce z endoru by pár uprav možná být mohlo, ale teď už je tma ;D Každopádně děkuji za názor. Sto lidí, sto chutí ;)

Mr. Cube

Do Endoru bych přidal nějakou zeleň, jinak super.  ;)