Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Kuba

Citace od: honzicek22 kdy 13.01.2016, 09:57:46
Jestli mi to malá dovolí tak vyklopím bednu s "unsorted" dílky a donesu obojí :) ale nic neslibuji...

Pokud se ti podaří, koupím ti pivo.

tomaslambo

Potřebuji jen jeden v DBG. Chybí mi v setu 7620, rád bych ho měl komplet a nechce se mi kvůli jednomu dílu dělat objednávku na BL

Kuba

Děkuji za hojnou účast na včerejší 6. Ostravské hospodě.

Bylo fajně.
Bylo nás nejvíce co se zatím v Ostravě sešlo:
Jukuruku-kuba, Honzicek22, Tomaslambo, Danyboy, Mr. Cube, Jerzeeg, a Chairudo, který za náma přijel až z Olomouce.


Chairudo

Prima večer, dobrej pokec, spousta zajímavých informací a jedna skvělá aplikace do mobilu. Příště zas ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Mr. Cube

Příjemný večer (i když jsem se nezdržel až do konce), zajímavé informace, fajny pokec. Ten Helbich je dobrý, příště klidně zase tam.  :)

jerzeeg

Hele, panove, neni tak nahodou nejvyssi cas na dalsi hospodu ? :-D

Sternberg

Pěkný den, já se také hlásím. Jsem z Ostravy:)

tomaslambo

Rozhodně nejsem proti

danyboy


Kuba


tomaslambo

A o jaký termín by se asi tak mělo jednat?

Mr. Cube


tomaslambo

taky bych to viděl na některý říjnový pátek. Místo bych asi zatím nechal stejné jako minule (Helbich), tedy pokut nemáte někdo nějaký jiný návrh.

Chairudo

A co se za námi přidat osmého do Olomouce. Pokud to na vás není moc daleko ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: tomaslambo kdy 23.09.2016, 08:28:12
taky bych to viděl na některý říjnový pátek. Místo bych asi zatím nechal stejné jako minule (Helbich), tedy pokut nemáte někdo nějaký jiný návrh.

Jsem pro pátek. pátek 14 ale nemužu asi.
Jsem i pro Helbicha, bylo tam dobře a i něco uvaří. Hambáče byly posledně luxusní.
co tak pátek 21.10?

Citace od: Chairudo kdy 23.09.2016, 11:07:57
A co se za námi přidat osmého do Olomouce. Pokud to na vás není moc daleko ;)

Já jsem chtěl i do Olmiku, záleží na domáci pohodě a dětech, jestli teď Olomouc doma ukecám, když se organizuje i Ostrava. Dám co nejdřív vědět.




tomaslambo

21.10. mi celkem vyhovuje

danyboy


Mr. Cube

Mě tak úplně ne, ale ještě nad tím nelámu hůl.

jerzeeg


Kuba



Mr. cube zkus to prosím co nejdřív potvrdit, jestli ti to výjde toho 21. Ještě by možná stálo za zvážení 27.10 ve čtvrtek před svátkem. pokud tedy o svátcích nepracujete, aby jste si mohli dát v klidu pivko v ten čtvrtek.

Ale na druhou stranu ať to zase nepřekombinujem... :)
Tome objednáš pak zase stůl?

tomaslambo

Jasne že objednám, není problém.
Jinak toho 27 bych taky neměl mít problém

Mr. Cube

Kuba: No já se ten den budu vracet ze služebky, nevím ještě přesně v kolik atd. Jestli většina může toho 21., tak bych to nepřesouval. ;)

Kuba

Citace od: Mr. Cube kdy 07.10.2016, 08:01:18
Kuba: No já se ten den budu vracet ze služebky, nevím ještě přesně v kolik atd. Jestli většina může toho 21., tak bych to nepřesouval. ;)

Tak snad ti to vyjde toho 21, chtěli bychom probrat i vikendovku v Porubě v 2017  ;)


tomaslambo

Tak se mi chlapi pěkně rozpočítejte ať vím jak velký stůl rezervovat. Čas bych nechal jako vždy na 18:00

Mr. Cube

Jo, plánuju dorazit, jestli se vrátím nějak rozumně :) Zatím mám dva nápady, co na tu víkendovku udělat.

Kuba

Citace od: tomaslambo kdy 12.10.2016, 22:10:55
Tak se mi chlapi pěkně rozpočítejte ať vím jak velký stůl rezervovat. Čas bych nechal jako vždy na 18:00

myslím, že ten stůl co bylposledně byl perfektní. Budu já, ty, dany, mr.cube, jerzeeg, asi honza, a na chvíli přijede i mamka od danyho k vůli víkendovky v Porubě se zeptat na pár věcí.
Takže asi 7 lidí

tomaslambo


jojik

příčtěte si tam i moji osobu

Skyrider


danyboy

Prosím počítej i s mou mamku.