jednoměsíční akce ČR v obchodním centru 2014

Založil peki, 27.09.2013, 15:15:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Obrátila se na mne společnost Emotions, se kterou jsme se účastnili akce v obchodním centru v Liberci, s dotazem jestli bychom měli zájem o obdobnou akci v roce 2014. Předběžně se jedná o lokalitu Olomouc a Brno (domlouvá se). Podmínky jako v Liberci:
- částka na dopravu cca 10 000 Kč celkem
- sety v celkové hodnotě 550 EUR

Vitriny:

- zakladny rozsah 7 vitrin (vitriny dodavame my)

1x 200/50/100
1x 175/100/100
1x 100/50/100   
+ 4x skosene LEGO vitriny 114x74x40



Představa je taková že by to mohli zastřešit AFOLOve místní resp. z kraje. Akce tohoto typu putují zpravidla po velkých obchodních centrech (+- krajích).

Emotions má lepené sochy, naše věci (MOC, diorámata z továrních setů) to vhodně doplní.

Rizika:
vidím jediné v noční instalaci/bourání. Je to vždy po uzavření obchodního centra, po navezení vitrin. stavění je tedy +- po 23:00 hodině, ale může se začínat i o půlnoci.


Pozitiva:
malá jednoměsíční akce. Možnost zapojit se do vystavovaní  pro nové členy (resp. vystavovatele)  kostek. Organizačně vše zajištěno a ověřeno viz akce v Liberci 

peki

Bude mít někdo z okolí:
- Olomouc
- Brno

zájem ?

V roce 2014 je toho v plánu hodně (kostky .org budou slavit 10 let) Bylo by supr to oslavit různými akcemi po celé republice.

Nějaké vitriny zaplním sám + dovezu to co mi kdo půjčí. Nicméně cílem je v táhnout do akce AFOLy z okolí. 

Měch

Já bych do toho šel ;-) Brno je ideální, Olomouc může být taky.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Chairudo

#3
Taky se hlásím, Přidám další část k mlýnu, rozměry budou 80x40x 60 výška.

Pokud bude pohled na vitrínu ze všech stran, předělám to celé kolem dokola, zamluvil bych si vitrinu 1x 100/50/100   
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Foton

Zatím mě nenapadá, čím bych přispěl, ale rozhodně rád pomůžu v Olomouci se stavbou, pokud bude zájem.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

yoshimaka

Ahoj. Můžu OL i Brno, zatím můžu, krom několika továrních creatorů, přispět posledními dvěma modely (Experimentální stíhačka + seppuku - pokud nebude zájem, seppuku rozebírám) případně přes zimu dostavěnou Blacktron base (zatím nevím, jestli se omezím na současnou jednu 48x48 baseplate nebo přidám ještě jednu, asi podle případných požadavků. Do budoucna počítám se čtyřmi.

V případě spěchu mám rozestavěnou jednu 48x48 pro city se silnicí, plánuji dvě lemované domy, ale zatím se věnuji Blacktron základně.

Dejte vědět, jestli by byl o něco z toho zájem, já se rád zúčastním :)
Lust och fägring stor

germik

V Brně by to asi šlo - záleží teda kterej měsíc to bude - jestli stihnu něco postaviti ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Neřád :-)

muzem zapujcit nejaky technic - popripade postavit nejaky duplo MOC

Kuba

Olomouc by šla, možná i Brno. Pokud budu mít něco postaveno až to bude aktuální, ozvu se a pošlu foto.

komluk

Olomouce bych se rozhodně účastnil, Brna možná, ohledně modelů, u mě to samé jako u Jukuruku-Kuba- tj. až to bude aktuální, poslal bych seznam a foto....

MeNadruhou

Zapůjčím kolesové rypadlo do vitríny 1x 175/100/100, a případně můžu doplnit o nějaký další moc (drift-vader apod.) z lipna/tábora
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou