O/T - vtipy

Založil Colonel32, 28.10.2005, 02:33:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

germik

Ve tři hodiny v noci se žena potichoučku vkradla do sousední místnosti.
Kladivem rozbila 19-ti palcový monitor, cédéčka polila lepidlem, počítač vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně.
Vzala golfové hole a všechny i s bagem narvala do popelnice.
Když už byla venku, stavila se v garáži a zuřivě začala bušit kladivem do motocyklu Harley Davidson.
Pro jistotu ještě prořezala obě pneumatiky.
Potom se uklidnila a vrátila se do ložnice, do teplé postele a přitiskla se k boku svého nic netušícího spícího manžela a usínala s blaženým pocitem, že už teď veškerý volný čas bude do konce života věnovat jejich lásce a do smrti se od ní nehne.
A měla pravdu.
Do konce života jí zbývaly ještě čtyři hodiny.
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

TUKE

Manžel príde v noci zo služobnej cesty a ide rovno do spálne.
Tam vidí z postele trčať dva páry nôh. Ide do pracovne zoberie revolver a v spálni vyprázdni zásobník do postele. Po tomto všetkom si ide zobrať whisky do kuchyne. Kde k nemu príde žena so slovami "pssst, prišli Vaši"  ;D

jvucka


thunnus

Něco trochu jadrnějšího, omlouvám se Slovákům, není to mířeno proti nim z mé strany (to možná chtěl autor videa) a taky těm, kteří nemají rádi vulgarity, každopádně já jsem z toho umíral smíchy:
http://www.youtube.com/watch?v=-aBPj2OT4OU
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

TUKE

Citace od: thunnus kdy 21.01.2014, 20:55:54
Něco trochu jadrnějšího, omlouvám se Slovákům, není to mířeno proti nim z mé strany....

v pohode...  ;D pre silné žalúdky je tu celá stránka: http://www.lokaltv.sk/

sa na tom vždy dobre zabavím!  ;D ;D ;D

SpCasPi000


FilipS


Shadowinek


cendix


Mr. Cube

To je narážka na bývalého člena fóra?  ;D

danyboy

Když jsem přečetl Armády Colonela, tak jsem teda článek o tom "našem" plukovníkovi čekal. ;D

supermachina

Maly mech...je to morbidne ale velmi pobavilo....

Matošo


Foton

Citace od: Matošo kdy 10.02.2014, 13:47:03
Obrázek výše

Přeloženo (bez korektury):
Citace
Milá Společnosti Lego:
Jmenuji se Charlotte a je mi 7 (nebo 1?) let a miluju lega ale nelíbí se mi že je více lego kluků než lego holek.
dnes jsem šla do obchodu a viděla lega ve dvou sekcích
Růžové (holčičí) a modré (klučičí). Všechny holčičky seděly doma, šli do postele nebo nakupovat a měli nějakou práci ale kluci vyráželi za dobrodružstvím, pracovali, zachraňovali lidi a měli práci, dokonce plavali se žraloky.. Chci abyste vyráběli více lego holek a nechali je vyrážet za dobrodružstvím a pořádně se bavit, JO?!!
Od Charlotte
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Robi

POZOR NOVÝ PODVOD NA EBAY

Vážení uživatelé internetu a hlavně Vy, kteří nakupujete na eBay.

Chtěl bych Vás touto cestou varovat !!!

Objednal jsem si na eBay prostředek na zvětšení penisu za 150 euro a ty ku*** mi normálně poslali LUPU.

S pozdravem Tonda Malý

šipka

#1245
o prdu  ;D

Zdvořilý: Prdne si a řekne "Pardon".
Cynik: Prdne a drze se podívá do očí.
Kavalír: Nechá dámu prdnout napřed.
Citlivý: Prdne a řekne "Óch".
Pobožný: Prdne a řekne "Odpusť mi".
Idealista: Neprdí z nutnosti, ale z přesvědčení.
Lékárník: Prdne a přivoní.
Veselý: Prdne a zarecituje "Kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí".
Sentimentální: Prdne a zauvažuje, zda by nebylo lépe, kdyby neprdl.
Packal: Prdí celý den, ale bez požitku, který prdění poskytuje.
Netrpělivý: Sotva se dočká, až prdne a hned se posere.
Naivní: Prdne si a myslí si, že udělal něco velikého.
Drzý: Prdí i při sraní, aby byl co největší smrad.
Potměšilý: Přijde do společnosti a prdí potichu.
Flegmatik: Prdí zde nebo tam, pro společnost nebo sám.
Optimista: Prdne nahlas a už si myslí, že se posral.
Přítel: Prdne a zeptá se kamaráda "Co jsi říkal?".
Důchodce: Prdne a řekne si "Za Rakouska se prdělo líp".
Vzdělaný: Před prdnutím si vyžádá souhlas společnosti.
Opatrný: Zásadně neprdí, když má střevní problém
Diplomat: Prdne a řekne "Kdo je tam?".
Byrokrat: Prdne a vyžádá si potvrzení.
Lhář: Prdne a tvrdí, že neprděl.
Egoista: Prdí si jen pro sebe.

germik

Jak přimět kočku aby spolkla pilulku
.
.
Vezměte kočku do náruče tak, jako byste chovali malé dítě. Ukazováčkem a palcem levé ruky jemně přitlačíte na její tváře kolem tlamičky, zatímco držíte připravenou pilulku v pravé ruce. Jakmile donutíte kočku otevřít tlamičku, vhodíte do ní pilulku a počkáte až kočka tlamičku zavře a pilulku spolkne.
Seberete pilulku z podlahy a vyndáte kočku zpoza kanape. Vezmete ji do náruče a opakujete celý proces.
Chytnete kočku v ložnici, kam utekla, a zahodíte zvlhlou pilulku.
Vezmete novou pilulku, sevřete kočku do náruče pevněji a levou rukou stisknete pevně k sobě její přední tlapky. Pravou rukou jí násilím otevřete tlamičku a ukazováčkem jí nacpete pilulku až do krku. Podržíte jí zavřenou tlamičku a počítáte do deseti.
Vylovíte pilulku z akvária a sundáte kočku z vršku skříně. Zavoláte na pomoc manželku.
Kleknete si na podlahu s kočkou pevně sevřenou mezi koleny. Podržíte jí pevně přední i zadní tlapky a ignorujete přitom její skřeky. Necháte manželku, aby držela její hlavu jednou rukou, zatímco jí násilím otevře tlamičku dřevěným pravítkem, vhodíte do ní pilulku a hladícími pohyby po jejím krku zajistí, aby pilulku spolkla.
Sundáte kočku z tyče na záclony a připravíte si novou pilulku. Udělejte si poznámku - koupit nové pravítko a opravit záclony. Opatrně smeťte roztříštěné střepy z váziček a sošek, které původně stály na obrubě krbu.
Zabalte kočku do velkého ručníku a požádejte manželku, aby si na ni na podlaze lehla tak, aby kočce vyčnívala jen hlava. Dejte pilulku na konec brčka na pití, otevřete kočce násilím tlamičku tužkou a foukněte do ní brčkem pilulku.
Zkontrolujte na návodu pilulkové krabičky, zda pilulka není škodlivá pro lidi, spláchněte nepříjemnou chuť pilulky sklenicí vody. Nalepte leukoplast na manželčinu ruku a odstraňte krev z koberce studenou vodou a mýdlem.
Najděte a přineste kočku ze sousedova altánku. Vezměte další pilulku. Dejte kočku dovnitř kuchyňské skříňky a skřípněte jí krk dvířky tak, aby jí vyčnívala ven pouze hlava. Otevřete násilím její tlamičku dezertní lžící a vstřelte pilulku do jejího krku gumičkou podobně jako prakem.
Přineste z garáže šroubovák a zašroubujte zpátky vyvrácené panty skříňky. Dejte si na tvář studený obklad a zkontrolujte, kdy naposledy jste byl očkován proti tetanu.
Zavolejte hasičům, aby vyprostili kočku z vrcholku stromu přes ulici. Omluvte se sousedům, kteří svým autem nabourali do jejich plotu, když se snažili nepřejet vaší kočku běžící přes ulici. Vezměte poslední pilulku.
Pokračování možná příště.
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Fifo


Petronel

Citace od: šipka kdy 13.02.2014, 14:18:44
o prdu  ;D

Zdvořilý: Prdne si a řekne "Pardon".
Cynik: Prdne a drze se podívá do očí.
Kavalír: Nechá dámu prdnout napřed.
Citlivý: Prdne a řekne "Óch".
Pobožný: Prdne a řekne "Odpusť mi".
Idealista: Neprdí z nutnosti, ale z přesvědčení.
Lékárník: Prdne a přivoní.
Veselý: Prdne a zarecituje "Kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí".
Sentimentální: Prdne a zauvažuje, zda by nebylo lépe, kdyby neprdl.
Packal: Prdí celý den, ale bez požitku, který prdění poskytuje.
Netrpělivý: Sotva se dočká, až prdne a hned se posere.
Naivní: Prdne si a myslí si, že udělal něco velikého.
Drzý: Prdí i při sraní, aby byl co největší smrad.
Potměšilý: Přijde do společnosti a prdí potichu.
Flegmatik: Prdí zde nebo tam, pro společnost nebo sám.
Optimista: Prdne nahlas a už si myslí, že se posral.
Přítel: Prdne a zeptá se kamaráda "Co jsi říkal?".
Důchodce: Prdne a řekne si "Za Rakouska se prdělo líp".
Vzdělaný: Před prdnutím si vyžádá souhlas společnosti.
Opatrný: Zásadně neprdí, když má střevní problém .
Diplomat: Prdne a řekne "Kdo je tam?".
Byrokrat: Prdne a vyžádá si potvrzení.
Lhář: Prdne a tvrdí, že neprděl.
Egoista: Prdí si jen pro sebe.


to mě opravdu pobavilo  ;D
Ještě doplním, co mě rychle napadlo:

Chudý zoufalec: Prdne si a řekne "to byla jen ukázka, když dáš pajsku, tak předvedu pořádnej!"
Sklerotik: Prdne si a po chvíli se zeptá: "Co to tak smrdí?"
Sobec: Prdne si jen potichu doma v koutě až u toho nikdo nebude.

blindmelon

#1249
Sklerotik.. ;D

Asketik: odmítá si prdnout
Hédonista: prdne si, pochválí se, jaká je to slast, a pak se z toho samým blahem i pos.re
Hezký den, Blindmelon

germik

,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

supermachina


jvucka

Měl jsem nedávno cestu na ČVUT a když jsem šel okolo jedné posluchárny se skleněnými stěnami, nemohl jsem nevyfotit.

Kuba

Citace od: jvucka kdy 30.03.2014, 23:57:54
Měl jsem nedávno cestu na ČVUT a když jsem šel okolo jedné posluchárny se skleněnými stěnami, nemohl jsem nevyfotit.

Běžná věc na studiu vyskoké školy, ja prospal přednášek  ;)
Důležité je, že umíš na zkoušce :) Fotka každopádně pobavila...

Mr. Cube

To znám. Někdy nešlo vydržet mít tu hlavu nahoře. Ale stačilo necelých 5 minut "spánku" a hned jsem byl zase čilý.

DarkDrago

Kdo má doma nějaké ATčko?  ;D

Dračí páni s mocí ohně...

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

jerzeeg

Piráti startují kampaň - to bude zase žalobička..  ;D