(cizí) - společný Castle projekt

Založil germik, 05.11.2013, 10:38:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

germik

Docela valím zraky - mají to hezký... Detaily jako včelař a spoustu jiných ;)

http://www.flickr.com/photos/cuahchic/10652375256/in/photostream/

,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

frantoka

Ty brďo to je paráda, pekne ste to Hoši postavili a dali dokopy. ;)

blindmelon

Za pozornost myslím stojí to provedení "dlažby" nebo rozpraskané země?

Hezký den, Blindmelon

germik

Taky jsem na to koukal - je to pěkný, ale na dlažbu do města mi tam přijdou až moc velké mezery - spíš si to umím dobře představit jako rozpraskanou zem někde na poušti... :)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

blindmelon

#4
Citace od: germik kdy 07.11.2013, 22:40:11
Taky jsem na to koukal - je to pěkný, ale na dlažbu do města mi tam přijdou až moc velké mezery - spíš si to umím dobře představit jako rozpraskanou zem někde na poušti... :)
Jj, dlažba asi nebyl ten správný termín. Nejsem vůbec odborník na středověk, ale řekl bych, že na většině míst dlažba nebyla, takže to použití uprostřed vesnice mi přijde docela ok. Jasně, mezery jsou dost velké, ale i tak si myslím, že to celkem sedí a je to dobrá technika. Snažím se si to představit v hnědé, nebo dark orange, ale nakonec tohle je asi nejlepší, pokud to mělo představovat vyschlou a popraskanou půdu.
Hezký den, Blindmelon

Aki

Citace od: germik kdy 07.11.2013, 22:40:11
ale na dlažbu do města mi tam přijdou až moc velké mezery - spíš si to umím dobře představit jako rozpraskanou zem někde na poušti... :)
Mně se to zase hodně líbí jako dlažba, ostatně myslím si, že i takto to bylo na tom  tržišti myšleno .

Celý projekt se probírá i na CC a osobně jsem z něho nadšený.

Podílelo se na něm 8 Afolů a stavěli ho pro Great Western LEGO Show v Muzeu Velké západní železnice ve městě Swindon v Anglii. Někteří z nich své moduly nafotili i podrobněji:

Peggyjdb / James Pegrum postavil samotný hrad Tigelfáh a jeho nejbližší okolí.  Povšimněte si interiéru v hodovní sini!
Derfel Cadarn / Luke Watkins Hutchinson postavil hlásku, řekl bych, že ve stylu skotských hradů.
Cuahchic stavěl opatství nad městečkem.
Workshysteve postavil panel s několika budovami městečka a větrným mlýnem.
K?rrde / Harry Russell přidal další část městečka nad tržnicí. Všimněte si techniky hrázdění u jeho špýcharu.
Invictabricksovým (Jimmy Clynche) dílem je již výše zmíněné náměstí/tržiště.
Malravion / Thomas Coleman přispěl rybníčkem se statkem a částí městských hradeb s branou.
SlyOwl / Barney Main přidal část městských hradeb mezi opatstvím a hláskou.

Hardegon

Na nějaké další výstavě bych šel do podobného projekt utaky. Než v tom hledat zbytečné složitosti a historickou reálnost, tak prostě jen postavit takhle super dílo...

Pejnek

Myslím si, že zdejší "castle" divize by toto hravě trumfla  ;D >:D