(Cizí) Hostina

Založil Daniel, 24.06.2010, 14:38:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

"Krásná" ukázka jak investovat spousty peněz (černé meče, staré helmy, bílé vlasy, chocholy, vlajky, forestmani a spooousta dalšího) a přitom nic pořádnýho nepostavit, nenafotit a hlavně ani neumejt :P ;D. http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=435752

...no holt se držel názvu, že tam má vzácný věci ;).

mizdas

Příde mi to sice odfláklé, ale zároveň se mi to i líbí ;D. Tolik věcí, dost mě zaujali ty rozsypané zlaťáky má jich dost  ;D.

linhi

Ty zlatky jsou to nejmenší,je to prostě velká ukázka drahých věcí,ale stavebně o ničem,ten prach na stole je hnus,když má takové super věcičky,mohl to alespoň trochu vymáknout.....

Ryxe

Na tomto díle je krásně vidět, jak ani za pomoci cenných dílků nemusí být konečný výsledek vždy uchvacující. Abych se vyjádřil přímo ke stavbě, ničím mě to nezaujalo. Přijde mi to spíše jako taková slátanina, kde nic moc nemá hlavu ani patu :-\.

winring

Chtěl očividně udělat něco velkého a zapomněl na detaily. Tak z toho vznikla krabice ověšená helmami a štíty. Ani nijak nevynikají ty drahé části.  :-\

Siegnord

  Tak mu to asi slouží k prezentaci své sbírky. :)

Colonel32

Promazáno. Kolik příspěvků potřebujeme proto, že tu jeden člověk nepozná myš od ryby?  ::)