(Cizí) Custom figy - super

Založil linhi, 29.02.2008, 15:00:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Vím jaké jsou zde názory na custom figy,ale mě osobně se někteří ohromě líbí!
Hlavně některé štíty jsou moc pěkně propracované,a úprava už tak custom přileb je také skvělá!


http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=204950

MwK

Pripomína mi to trošku playmobil... ::)
Ale niektoré veci sú tam fakt pekné...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Lord.obiv

Má je dobře udělané a někteří mi připadnou roztomilí :-* obzvlášť ti dva vpravo na téhle fotce http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=2029831 :)
Budiž LEGO

linhi

Hmm ano ty jsou super :-) - neví někdo adresu toho obchodu odkud jsou ty custom štíty? Je to tam jak měli ty zvířátka :-)

Lord.obiv

Citace od: linhi kdy 29.02.2008, 19:24:19
Hmm ano ty jsou super :-) - neví někdo adresu toho obchodu odkud jsou ty custom štíty? Je to tam jak měli ty zvířátka :-)

No podle mě většinu štítů si vyrobil a nabarvil sám (teda podle mě nevím to přesně) ::)
Budiž LEGO

linhi

To ne tyhle štíty se prodávají ale bezbarvé - je to custom z USA

Nede23

Citace od: linhi kdy 29.02.2008, 19:30:17
To ne tyhle štíty se prodávají ale bezbarvé - je to custom z USA

Vím o kterým obchodě mluvíš, ale ty štíty tam mají úplně jiný. Tohle si opravdu udělal sám.

Já osobně jsem taky jako malej různě pomocí nůžek, lepidla a všeho možného "vylepšoval" figy, ale pak mi vždycky bylo líto těch poškozenejch dílů, hlavně, když jsem jich měl jen pár. Teď nevím... Určitě nemám rád custom zbraně, protože dle mého názoru zrovna zbraní se dá z lega udělat bezpočet. Už mnou zmiňované řezání a lepení originálních přileb atd. se mi příčí jednoduše kvůli těm penězům, co za ten díl člověk dá a pak to stejně zmrví  ;D... Ale třeba ty zvířata si plánuju zakoupit, protože mi v legu fakt chybí :-\...

Jinak, tady je link na ten americkej obchod.

Marťan

Mě se to moc nelíbí. Jde tam hodně poznat barvení a taky někteří figové mi příjdou spíše komičtí. Jako ne že by to bylo úplně škaredé, ale myslím, že je to trošku přehnané. Já preferuji "brickforge" vypadá to jako lego, je to hezké a pokud jsou formy, dá se udělat cokoli.

Ale jedno se mu fakt povedlo:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=2031479

Aki

Citace od: Nede23 kdy 29.02.2008, 19:49:28
Citace od: linhi kdy 29.02.2008, 19:30:17
To ne tyhle štíty se prodávají ale bezbarvé - je to custom z USA

Vím o kterým obchodě mluvíš, ale ty štíty tam mají úplně jiný. Tohle si opravdu udělal sám.
Pokud vím, tak těch obchodů je víc.
Ty kbelcovky se vyskytují na BSH ve dvou variantách. Nevím přesně adresu toho dalšího obchodu ale na CC by se to jistě dalo najít.
Myslím si ale, že ten obchod z kterého jsme brali my je tvarově zajímavější.

linhi

Líbí se mi tvar těch štítů - a ty helmy se mi také zamlouvají - nevezmeme něco Aki?

Aki

Já určitě ne, opravdu mi stačí to co jsme brali posledně.