CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 04.10.2016, 07:25:54
Citace od: STARHAWK kdy 02.10.2016, 21:45:58
Vylozili uz u vas sety k Rogue One v tesco ? Ja by som ich chcel kupit u nich dokial je 20% zlava na vsetko a pokombinovat to so vseliakymi moznymi kuponmi :)

Kde ty kupony bereš?

Jinak tohle je trápení nebohých Fairů, třeba Arendel castle potřebuju na Vánoce, ale v Brně ani v Krpoli, ani Dornych posledně neměli ve slevě nic použitelného, a Krpole zmenšilo regály tak na polovic.

> 20% je teraz u nas plosna zlava na vsetko Lego
> Tesco poukazky mi chodia za nakup ktory robim s pouzitim Clubcard - je to iba 1% z obratu ale potesi, naposledy som dostal cca 15 eur poukazok
> Flexipass sme dostavali vo firme cca 16 Eur / mesiac ale uz to stopli, par mi ich este ostalo
> momentalne do 5.10. mam este kupon na -2 Eur ked pouzijem novinku samoobsluzny scanner (-3e som uz minul, mal som si tych letakov nabrat viac  >:D)
> kupon na dvojnasobok clubcard bodov (spravi 2% zlavu na dalsi nakup vpodstate)

a samozrejme z celeho toho nakupu s pouzitim vsetkych horeuvedenych zliav sa mi opet pripocitaju body 1% z nakupu - resp 2% lebo pouzijem kupon na zdvojnasobenie bodov

8) Mortal Kombat kombo  8)

Len to by najprv hovada museli konecne vylozit RO sety, dnes som kontroloval a nic :(

Faire

Hmpf, díky za tipy, Clubcard  vlastním, ale zatím jsem ji moc nezkoumal.

jerzeeg

To tech -20% je takova sláva ?
Dyt kdejaky levny eshop prodava za -25 az -30, ne ?
A ostatni poukazky muzes pouzit na neco, co je v Tescu za -50%..

STARHAWK

Citace od: jerzeeg kdy 04.10.2016, 09:58:49
To tech -20% je takova sláva ?
Dyt kdejaky levny eshop prodava za -25 az -30, ne ?
A ostatni poukazky muzes pouzit na neco, co je v Tescu za -50%..

Na nove sety ano. Rogue One sety u nas ma zatial len Mall.sk a Alltoys a tam su este drahsie ako vidim na S@H pre Rakusko

U-Wing, ktory chcem primarne mame za 85e kdezto S@H je 80e.

Ak to vylozia este do 5.10. tak zobere U-Wing a AT-ST alebo mozno aj Krenickov raketoplan.

Faire

Nezahlédli jste někdo aktuálně ve slevě 41068 Oslava na zámku Arendelle? Dva sety bych bral, ve slevě se hlásí i na iTesco, ale ne v mé oblasti.

ThomasMorta

Citace od: Faire kdy 05.10.2016, 13:28:02
Nezahlédli jste někdo aktuálně ve slevě 41068 Oslava na zámku Arendelle? Dva sety bych bral, ve slevě se hlásí i na iTesco, ale ne v mé oblasti.
A máš někoho v oblasti, kde jsou ve slevě, že by ses s ním objednal, aby Ti to přijmul?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Faire

To budu vědět, až budu vědět, v které oblasti jsou k dispozici :) Na telefonu mi moc nepomohli.

Petronel

Tak já to nechápu. U nás v Liberci nic zlevněného nemají, ale zato mají zpátky SW set 75085, které jsem kupoval před nějakou dobou ve výprodeji za krásných 162,50Kč. Znovu ho naskladnili a prodávají za 749,-  ;D
To je směšný.

Mr. Cube

Já na toho droida ve slevě nikdy nenatrefil. Přijde mi, že každé Tesco to má vždycky trochu jinak. Ale stejně neúspěšný lov, vše vybrané....jako vždy  :(

ThomasMorta

Tak mi dnes voali z iTesco, že moji objednávku bez náhrady ruší, protože mají vybrané sklady. Jsou to hujeři - dají spoustu letošních sad s padesátiprocentní slevou, nedají žádný limit na počet odebraných kusů a pak se diví, že jim během chvíle lidi rozeberou sklad, protože to berou ve velkém.
Fakt mě naštvali, protože ze čtyř stavebnic na skladě už neměli ani jednu a zjevně to byl stav trvající už několik dní, ale neaktualizovali web:-(
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

rdk

Citace od: ThomasMorta kdy 09.10.2016, 10:57:21
Tak mi dnes voali z iTesco, že moji objednávku bez náhrady ruší, protože mají vybrané sklady. Jsou to hujeři - dají spoustu letošních sad s padesátiprocentní slevou, nedají žádný limit na počet odebraných kusů a pak se diví, že jim během chvíle lidi rozeberou sklad, protože to berou ve velkém.
Fakt mě naštvali, protože ze čtyř stavebnic na skladě už neměli ani jednu a zjevně to byl stav trvající už několik dní, ale neaktualizovali web:-(

Se skladem to nemají propojené vůbec! (Sami mi to potvrdili.) Že prý to je jenom informace, co je aktuálně v nabídce, po dobu platnosti akce. Dostupné je jen to, co mají v konkrétním obchodě (kde připravují objednávku) na regále.

A jelikož se na regálech sety s 50% slevou moc neohřejí, tak připravovači webových objednávek nemají co připravit. Speciální sklad pro webové objednávky nemají.

STARHAWK

Citace od: rdk kdy 09.10.2016, 12:51:08
Se skladem to nemají propojené vůbec! (Sami mi to potvrdili.) Že prý to je jenom informace, co je aktuálně v nabídce, po dobu platnosti akce. Dostupné je jen to, co mají v konkrétním obchodě (kde připravují objednávku) na regále.

A jelikož se na regálech sety s 50% slevou moc neohřejí, tak připravovači webových objednávek nemají co připravit. Speciální sklad pro webové objednávky nemají.

Toto potvrdzujem. Viac krat som videl pripravovacov pobehovat normal v obchode medzi regalmi a nakladat do tych bedinek co su na domovy rozvoz. Takze oni mozu zobrat len to co je v regaloch a 50% tam casto niesu uz v prvy den :)

Robkteryten

dnes jsem u nás narazil na 60077 a božského Aerona za 50procent, tak třeba ještě někde něco bude.

ThomasMorta

Citace od: Robkteryten kdy 11.10.2016, 09:40:35
dnes jsem u nás narazil na 60077 a božského Aerona za 50procent, tak třeba ještě někde něco bude.
Kde je u Vás? Ultimate Aaron mi chybí...
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Robkteryten

Citace od: ThomasMorta kdy 11.10.2016, 10:51:49
Citace od: Robkteryten kdy 11.10.2016, 09:40:35
dnes jsem u nás narazil na 60077 a božského Aerona za 50procent, tak třeba ještě někde něco bude.
Kde je u Vás? Ultimate Aaron mi chybí...

Čelákovice, už ale nebyl v regálu.

ogar49

Právě tento víkend v Tescu platí pro členy Tescoclubu 20% sleva na hračky, tedy včetně lega, kdy sleva se počítá i z dříve slevněného zboží. A teď to ale. Dnes jsem se byl podívat v Tescu v Olomouci, kdy všechny ceny lega byly vráceny na cenovkách na své původní ceny, ale některé na pípáku měly ještě ceny z před pár dnů (slevněné) Tedy je potřeba si propípat rozdíly na cenovkách vs. reálné ceny, nejlépe vycházet z http://itesco.cz/download-leaflet/2016-10-25-toy/hypermarkety

LordEdgar

Tesco (alespon v centru Brna) nabizi az do 24. slevu 20% na všechny hračky, ale často je ta sleva ještě vyšší.
Jen namátkou SW battlepacky za 299 nebo únik droidů 75136 za 499, což je mnohem levněji než kdekoliv jinde na českém internetu :)

Klaj

Citace od: LordEdgar kdy 16.12.2016, 23:16:07
Tesco (alespon v centru Brna) nabizi az do 24. slevu 20% na všechny hračky, ale často je ta sleva ještě vyšší.
Jen namátkou SW battlepacky za 299 nebo únik droidů 75136 za 499, což je mnohem levněji než kdekoliv jinde na českém internetu :)

Jj da se najit pekna cena. Jen pozor na puvodni ceny uvadene. Nekere sou nadstrelene nahoru.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Darth

Tesco UH - slevy nic moc, u většiny Lega kolem 20%, u novinek (drobné nezajímavé sety) žádné, jediná sleva, která za něco stála, byl 75136 Droid Escape Pod po 499 Kč. Lego obecně dost probrané (ale proti obvyklému stavu překvapivě hodně velkých setů, jak SW, tak Nexo (Fortrex).

V Albertu zůstávají slevy 25% u většiny Lega, u pár (Duplo) jsem zahlédl i 50%.

korca

Dornych 75149 za 1299,-. Posledni 2 ks. 75100 taky za 50%.

Bard

TESCO MB - předvánoční slevy zrušené, většina setů za původní ceny, v cenovkách trochu zmatek (některé chybí, některé se špatnou cenou).
Hodně setů jsem opípal, objevil jsem 50% slevu na na SW battlepack 75133 (200,-) a SW 75140 (1000,-), kde byla sleva označená správně.

Faire

Dornych: v 50% slevě 75138, nějaké constraptions vč. Obi-Wana, úžasný Robin...

Mají naskladněné nové sety - nový rebel BP, Phantom, Duel on Naboo...

stricekfido

Tesco Klatovy

Bohužel slevy byly na jiném místě než obvykle takže jsem toho asi hodně propásl ale dneska ještě bylo v regále:

42036-499 Kč Poslední kus, vzal jsem ho Já
70313-299 Kč CCA 10 kousků
75140-1000kč poslední kus

brutus

#443
V Praze (Maj) maji par veci s 50% slevou - co jsem si vsiml tak skoro vse Star Wars.
Chvilku mne cukala ruka u 75151 Clone Turbo Tank ale pak jsem to tam nechal - pro mne zajimave jen kvuli cene jinak mne SW neberou :) Ostatni jsou ty velke figurky za 50% meli asi 3 druhy.

mischidotcz

Na https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005115837723 je Friends maják za 300 Kč. A na https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005116986550 je Star Wars Obi-Wan kenobi za 350 Kč. Jen nevím, jak to tam funguje. Navc nejsem v doručované zóně.


Robkteryten

Citace od: mischidotcz kdy 23.01.2017, 10:21:21
Na https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005115837723 je Friends maják za 300 Kč. A na https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005116986550 je Star Wars Obi-Wan kenobi za 350 Kč. Jen nevím, jak to tam funguje. Navc nejsem v doručované zóně.

Uplně na ... Za tu cenu to nedokáží dodat. Zkoušel jsem to celý týden.

PatrikChrudim

S touto slevou nepočítejte... Když dokončíte registraci, která je nutná pro nákup, tak Vám to napíše, že Lego není skladem...

Klaj

JJ e-shop tesca je na tyhle akce naprosto nepouzitelny. je nutno sednout do auta a spechat objet prodejny :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

pavel1980

Aktuálně Tesco Chrudim 50 procentní slevy na Star Wars:

75130 AT-DP 134,50,- Kč
75140 Resistance Troop Transport za 999,- Kč

Obojího dostatačné množství.

Klaj

Tesco Holešov, Vyškov, Zlín. Vůbec nic.  :( Asi akce jen ve vybraných.
Draco dormiens nunquam titiliandus