CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Valentin Dobrotivý

Tohle všechno už mám - díky za upozornění.

Teď by mě spíš zajímaly ty z druhé vlny...hlavně Ňynjago a Friends.

Johny650

Vyškov nic :(
Nemám ješte ten ninjago setík

blindmelon

#212
Mají to nějaký divný, já byl u Anděla předpředevčírem a měli pár kousků z druhé vlny, Friends, jen jedno Ninjago, to jsem bral, pár traktorů a žádné City. Dnes Skalka nic, Novodvorská včera také ne.
Hezký den, Blindmelon

Miketuk

U nás v Roudnici n.L. mají vše z druhé vlny kromě Ninjaga. Kdyby někdo chtěl něco koupit, pište SZ.

Atom

Dnes jsem navštívil Tesco v Mělníku. Žádné slevy jsem tam neviděl. Hodně slabý výběr LEGA.  :'(

yoshimaka

Zlín - dnes Tesco na Dlouhé - všechny polybagy 2. vlny - pár jich tam ještě zůstalo. Z 1. vlny už nic, poslední friends skončilo u mne. Byl-li by však někdo ochoten vyměnit svoji (třeba přebytkovou) 1. vlnu polybagů za polybagy z této 2. vlny, uvítám výměnu.
Lust och fägring stor

JaM203

Karviná Tesco - wave 1
7ks Ninjago
5ks Frinds
6ks City
Poslední kus Creator můj  ;D

Tesco + poštu mám pár kroků, bude li mít něko zájem.

PS: Slevy žádné

JaM203

Tak už i 2nd wave. (Ráno se vybalilo po 10ks) bohužel bez traktoru ???

Klaj

Tesco Brno Dornych uz vybrano. Posledni City 2. vlna sem uzmul ja. Zustalo tam 3x friends.
Draco dormiens nunquam titiliandus

blindmelon

Zaznamenal jsem v Tesco akci na DVD Lego Movie. Je to sice sociální edice (jednoduchý obal), ale nekup to za 25 Kč. Všechno je boží!  :)
Hezký den, Blindmelon

Robkteryten

TESCO Brandýs nad Labem:
polybagy 30202,30203,30283,30284

Miketuk

Dnes v Tesco Letňany sleva 50% na SW Snowspeeder a Jedi Scout Fighter, od obojího asi 4ks. Dále 50% na Ultra Agents a jeden City set (auto s motorovým člunem, nepamatuji si číslo ani název). Výprodeje asi nejsou plošné, v Tesco Národní, Eden a Skalka neměli z tohohle nic zlevněného. Polybagy jsem nikde nenašel.

Klaj

Citace od: Miketuk kdy 02.09.2015, 20:57:18
Dnes v Tesco Letňany sleva 50% na SW Snowspeeder a Jedi Scout Fighter, od obojího asi 4ks. Dále 50% na Ultra Agents a jeden City set (auto s motorovým člunem, nepamatuji si číslo ani název). Výprodeje asi nejsou plošné, v Tesco Národní, Eden a Skalka neměli z tohohle nic zlevněného. Polybagy jsem nikde nenašel.

Stejna akce je od 1.9. v Tesco Brno Dornych. Snowspeeder uz neni (bral sem posledni 2).  Jedi Scout Fighter, jeste nekolik ks (cca 5). Kdyz hrabnete dozadu do regalu tak dokonce i v nepomackane krabici bez znicenyhc rohu atp.

Tesco v Brno Campus square a Tesco v Centro Zlín nic.
Draco dormiens nunquam titiliandus

rdk

#223
Citace od: Miketuk kdy 02.09.2015, 20:57:18
Výprodeje asi nejsou plošné, v Tesco Národní, Eden a Skalka neměli z tohohle nic zlevněného.

Myslím, že to je plošné. Jenom nepředělali cenu na regále. Když si to napípneš, bude tam poloviční cena. (Alespoň v Brně měli tyto sety za polovic, i pokud byla cena na regále bez slevy.)

Za polovic je i nějaká Chima, Ninja želvy Juniors, růžový kufřík se sámoškou, červený s hasičema, 2 microfightery a jeden z nejmenších creatorů. A nějaké duplo.

Ultra agents jen malé sety.

Robkteryten

Citace od: Robkteryten kdy 02.09.2015, 13:36:27
TESCO Brandýs nad Labem:
polybagy 30202,30203,30283,30284

TESCO Brandýs nad Labem:
Dnes jen Demolition Driller 30312 a Ninjago 30292 1ks
jiné slevy jsem nezaznamenal.

bubutymmy

Na Zličíně byly cenovky se slevou právě těch zmiňovaných modelů, ale krutě vybráno, zbyl tam možná růžový kufřík a hasiči nebo tak něco.

yoshimaka

TESCO Olomouc - nuda nuda šeď šeď... ale mají u některých cenovek přidané takové modré X (papírek zvlášť), tak doufám, že slevy k nám teprve dorazí :-)
Lust och fägring stor

rdk

11.-13.9. - Dny Mary Jane, s kuponkem sleva 25% na hračky, vč. LEGO

blindmelon

Citace od: rdk kdy 11.09.2015, 10:10:06
11.-13.9. - Dny Mary Jane, s kuponkem sleva 25% na hračky, vč. LEGO
Nemyslel si Marianne?
Hezký den, Blindmelon

Brugi

Citace od: rdk kdy 11.09.2015, 10:10:06
11.-13.9. - Dny Mary Jane, s kuponkem sleva 25% na hračky, vč. LEGO

Tušim, že to platí pouze ve SPARKYS

Meduin

I v Tesku, nikoli ale na již slevněné kousky.

Skyrider

U nás v Bruntále mají wave 2 a dnes ráno měli i wave 1, ale už jim zbil jenom creator >:D,kdyby jste něco chtěli,tak napište, do tesca to mám kousek.a v Břeclavi mají už jenom wave2

stricekfido

Tesco Klatovy komplet wawe 1 a wawe 2 dneska ráno plné 3 háky

Skyrider

bude i wawe 3  ???

janopr

Ode dneška sleva 50% na některá Lego Dupla.
Na Zličíně měli:
LEGO DUPLO 10532 Policie za 274 Kč
LEGO DUPLO 10546 Můj první obchod za 215 Kč
Lego Duplo 4962 Baby zoo za 155 Kč.
Některé sety jsou ve výprodejových regálech a je jich tam málo, jiné jsou mezi ostatním Legem bez vyznačené slevy a bylo jich dost.

Klaj

Brno Dornych bagliky 2. vlna nova varka. Po me navsteve este cca 20 ks zustalo. Solidni vyber. City, creator (tygr) ninjago a friends
Draco dormiens nunquam titiliandus

davroman

Tesco Trutnov - polybagy Wave 3 (jen City a Friends) + několik závěsných lišt s CFM 14 za 69,90 Kč.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Miketuk

Ona už je wave 3? Co je tam za polybagy (jestli nejde o překlep).

davroman

Citace od: Miketuk kdy 23.10.2015, 20:09:39
Ona už je wave 3? Co je tam za polybagy (jestli nejde o překlep).

Na štítku bylo "Wave 3", ale co to bylo přesně za sety nevím, spěchal jsem a měl plné ruce.
Nejpozději v pondělí to napravím a vyfotím.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

blindmelon

Citace od: Miketuk kdy 23.10.2015, 20:09:39
Ona už je wave 3? Co je tam za polybagy (jestli nejde o překlep).

Ano je.
30204 Wish Fountain
30285 Tiger
30293 Kai Drifter
30313 Garbage Truck
Hezký den, Blindmelon