Unimog 8110

Založil Woyta, 26.02.2012, 19:28:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Woyta

Pokukuju po tomhle setu a na aukru se objevuje v aukci kolem 3500kc. Odkud to bere, ze se mu to vyplati?
http://aukro.cz/show_item.php?item=2157971429
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

kalahare

Pokud jsem ho dobře pochopil, tak to vozí z Německa, kde pracuje.

Woyta

To je v nemecku o tolik levnejsi?
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

juraj

Urcite sa da zohnat do 145€ a bez problemov. Som mal tu smolu, ze pred vianocami som potreboval istotu a ta bola  za 160.

Matošo

kde by to bral, někde to krade.

Ještě nedostal ani jeden kladnej komentář za něco dražšího, takže je možný, že to vůbec nemá a je to podvod.
Tou dlouhou dobou dodání si akorát kreje záda, aby ho nevyhmátli hned a ještě něco prodal...

Colonel32

A proč by neměl být možný osobní odběr poté, co zboží dorazí?

danny01

#6
Na http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/spielewelt/lego-playmobil/ sa často objavujú podobné ponuky. Na dotaz predajca odpisuje že je v zahraničí a preto nieje možný osobný odber. IMHO podvrh.
Danny

vdave

V nemecku se dost pohybuju,a Unimoga jsem pro sebe cele vanoce usilovne shanel co nejlevneji a v bezne prodejni siti nejlevnejsi jsem videl za 150 E. Existuji ruzne akce v prodejni sitich TOYS R US, Spielemax ale tam se letos pred vanocemi  moc nevytahly, bud ne na ne dolehla taky krize, nebo uz maji dost spekulantu,ktere tyto akce vyuzivali pro dalsi prodej. Pokud to  nema kradene ,myslim si ze na tehle aukci nevydelal, je to riziko aukce od koruny.
Nemusi to byt ale jen z Nemecka,  ve statech pokud ma clovek poresenou dopravu a clo se to da sehnat urcite levne

kalahare

V emailové komunikaci se zmiňoval, že tam jezdí na služebky a to dodání je spojeno s služební cestou. To je informace, kterou jsem dostal. Do Kladna to má z Brna daleko ;D. Jinak souhlasím, osobní převzetí (pokud člověk není v DE dlouhodobě) se tím ale nevylučuje. 

Woyta

Asi zkusim napsat kolegovi co dela v nemecku externistu jestli by se mi po necem nekouknul.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Bard

Zmíněný prodejce byl na Aukru odstaven, v poslední době jen negativní komentáře. Takže to nejspíš byl úmyslný podvod.