(vlastní) Závodní kluzáky

Založil DarkDrago, 25.07.2015, 14:55:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

DarkDrago

Přesně nevím jak jsem k tomu došel, ale mám chuť si postavit pořádné závodní něco >:D a myslím, že Star Wars to splňuje ;D

Začal jsem tak zlehka nástřelem závodního jezdce závodní jezdkyně, jejíž méno a věk zatím nevím, ale určitě bude dobrá v tom co dělá.






Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

#1
Takže po "chvilce" hraní jsem dospěl k něčemu takovémuto:







Což je taky důvod proč mu říkám Žrout ;D Protože tahle obludka nepředjíždí, ale požírá >:D
Samozřejmě nezůstanu jen u jednoho tažného motoru, ale zatím jsem měl díly jen na jeden (což se příští týden změní)

Ještě tu mám "špičku" k motoru



Počítám s tím, že se najde pár lidí, co se jim ta "špička" nebude líbit, protože není plná, ale s tím se dokážu smířit >:D

Jedna (skoro) kompletní fotka




Momentálně jsem při stavbě narazil na dva problémy. Předek motoru a špička nejdou pevně propojit, protože jsou postaveny v jiných rovinách, což ale nějak vyřeším. Další problém se kterým bojuju už od začátku je křehkost prstenců motoru. Když byl jeden bylo to celkem v pohodě, ale po propojení a nacvakání hromady detailů se sem tam (spíš furt) bortí. Nevím jestli to mám připisovat zvolené technice, nebo stáří a stavu dílků (po nájezdu dětí). Což jsem, ale celkem jednoduše vyřešil (následující řádky nejsou určeny pro osoby se slabším srdcem a zapřísáhlé puristy ;D ). Ano, šáhnul jsem po vteřinovém lepidle, a to hlavně z toho důvodu, že chci MOC zapůjčovat i na dlouhodobější výstavy kde by to bylo bez možnosti opravy...
Dračí páni s mocí ohně...