Lego festival v Harfě - veřejná souťěž

Založil majer, 13.07.2012, 15:32:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

majer

Dnes jsem narazil na tuto akci o hodnotné ceny a ještě jsem neviděl, že by to tu někdo zmiňoval.

http://galerieharfa.cz/lego/

FilipS

Presentované je to šíleně. Od přihlášení mě ale děli morální dilema. Podle mě tu soutěž bude lepší nechat dětem s pestrobarevnými výtvory, něž aby se tam hnali AFOLové.

majer

Prezentace je sice jako stavění pro děti, ale prezentováno je to jako

"LEGO festival v Harfě
Největší výstava Lego soch v České republice!"


Harfa LEGO

Od 15. 9. do 14. 10. 2012 proběhne v pražské Galerii HArfa největší výstava LEGO soch v České republice.
PŘIHLASTE SVŮJ LEGO MODEL DO SOUTĚŽE NÁVŠTĚVNÍKŮ A VYHRAJTE PĚKNOU CENU!
http://galerieharfa.cz/lego/

Harfa LEGO

Dobrý den,
propagaci akce teprve pomalu rozjíždíme.
Nyní se ale snažíme rozšířit info o tom, že je možné přihlásit svůj model.
Pravidla jste našli, takže snad jsou vidět, pokud má někdo nějaký doúplňující dotaz, rád doplním.

Colonel32

"Pořadatel se zaručuje, že modely převezme a po ukončení soutěže soutěžícímu předá zpět nepoškozené."

Počítá se s tím, že modely budou chráněny před prachem, slunečním světlem a rukami nenechavců?


A také se mi v podmínkách nedaří najít, zda může jeden člověk přihlásit nezávisle na sobě více různých modelů.

Harfa LEGO

Modely budou vystavené v zamčených vitrínách ve speciální místnosti, kde bude mít dohled ochranka, takže před vším zniňovaným je chráněno. Foto přikládám.
Přihlásit se můžete teoreticky kolikrát chcete. Cílem je pestrá výstava, takže když poskytnete více zajímavých modelů, není vyloučeno, že jich vybereme více.

Colonel32

Nejsou ty vitríny nějaké malé? Přemýšlel jsem, že bych poslal hrad (pokud stihnu nějak rozumně dokončit), ale nevím, zda by se vešel - http://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=38008.0;attach=113244;image .

Harfa LEGO

Pokud budeme mít modely větší, tak zajistíme i větší vitríny.

peki

#9
Akce je "OPEN" pro všechny stavitele viz pravidla

Rozměry presentovaných vitrin jsou:
lichoběžníky o hraně cca 1 m, vysoké asi 70 cm, na větší modely zajistí větší vitríny

Terminy:
- Příhlášení modelu do 31.8. 2012 zde
- Stavba/instalace 12-15.9.2012
- Ukončení/rozebrání po 14.10.2012


Mičánek

#10
Citace od: Harfa LEGO kdy 30.07.2012, 11:44:14
Od 15. 9. do 14. 10. 2012 proběhne v pražské Galerii HArfa největší výstava LEGO soch v České republice.
PŘIHLASTE SVŮJ LEGO MODEL DO SOUTĚŽE NÁVŠTĚVNÍKŮ A VYHRAJTE PĚKNOU CENU!
http://galerieharfa.cz/lego/
Cituji pravidla:
"Soutěžící může přihlásit pouze model, který sám postavil. Přihlášené modely musí být postaveny pouze z jakékoliv řady stavebnice značky LEGO®. Téma modelu je volné, přihlášený model musí mít vlastní název."
To by znamenalo, že by musely být postaveny jen oficiální stavebnice z jakékoliv řady LEGO, ne vlastní výtvory z dílků Lega. Podle mě tam má být, že postavené modely musí být pouze z dílků f.LEGO


otaznik

Citace od: Mičánek kdy 12.08.2012, 17:59:24
Cituji pravidla:
"Soutěžící může přihlásit pouze model, který sám postavil. Přihlášené modely musí být postaveny pouze z jakékoliv řady stavebnice značky LEGOŸ. Téma modelu je volné, přihlášený model musí mít vlastní název."
To by znamenalo že by musely být postaveny jen oficiální stavebnice z jakékoliv řady LEGO ne vlastní výtvory z dílků Lega. Podle mě tam má být že postavené modely musí být pouze z dílků f.LEGO


Pouze z jakékoliv řady stavebnice značky LEGOŸ by, když už, znamenalo, kdybys to bral doslova, že tvůj MOC (soutěžní stavba) bude postaven z dílů jedné z tematických řad LEGA (City, Technic apod.). Ale je jasné, že jde o formulaci, která má vést k modelům pouze z oficiálních dílů LEGO.

Tvůj výklad je tedy chybný. Plus v tvém příspěvku chybí na několika místech interpunkční znaménka.  8)

Harfa LEGO

Formulace asi nebyla zvole vhodně, ale význam asi všichni chápou správně, z oficiálních dílů firmy Lego.
Děkuji za doplnění.

Kozell

Tak před chvílí mě volal takový pán a říkal,že mě vybrali tak jestli se můžu dostavit na tu výstavu tak jsem mu řekl ať mi pošle údaje na email a tam se domluvíme já jsem z toho úplně hotový prostě mam radost tak doufám že něco vyhraji  ;D .
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

Hardegon

Já myslel, že vybírání je až po 31.8. Rád bych tam přihlásil hrad, tak snad neni pozdě...

Harfa LEGO

Zdravím všechny, pozdě ještě není, je hodně registrovaných, takže ty dobré už začínáme obvolávat.

peki

Kdo se zúčastní? Více fotek  z instalace můžete hodit i sem: kostky na facebooku

tomas.

Já jsem přihlásil tohle a vybrali to.
Neměl jsem to rozebraný, tak jsem jim to zkusil poslat... ;)
Co hradaři, stihli jste, resp. stíhate to?

Hardegon

Já přihlašoval hrad, kterej už mi půl roku roste na stole. Zatím žádná odezva. Uvidíme. Snad se mi ho konce záři povede nafotit a dát na Kostky.

tomas.

Zeptej se jich, jestli jim přihláška dorazila - už se stalo, že nedorazila...

Hardegon

Citace od: tomas. kdy 07.09.2012, 16:01:32
Zeptej se jich, jestli jim přihláška dorazila - už se stalo, že nedorazila...

Přišel mail s potvrzenim. Uvidim.

FilipS


tomas.

Citace od: FilipS kdy 07.09.2012, 16:14:27
Já přihlásil a bylo vybráno toto.
Mně napsali, že mám dorazit příští pátek. Tobě taky, příp. v kolik tam jdeš?

FilipS

Taky v pátek, ale dostanu se tam nejdřív kolem čtvrtý.

Tomik

Já toho přihlašoval víc: letadlo, psa a tyrannosaura a vybrali si právě tyrannosaura.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Ten pes s tím dokreslením patníkem je super. Ostatní také pěkné.

Colonel32

Já původně plánoval Lost City, ale po důkladném prostudování podmínek jsem to radši vzdal.

Tomik

Tak už běží internetové hlasování o nejlepší model z Lega - naleznete ho zde.
Jen jsem nějak nepochopil, proč zde několik "stavitelů" soutěží s oficiálními modely poskládanými podle návodu? ??? Vzhledem k tomu, že tyto modely byly vybrány do užšího výběru odbornou porotou, tak předpokládám, že to je v pořádku a není to proti pravidlům...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Colonel32

A nebo si to organizátoři neuvědomili. Asi počkáme na oficiální vyjádření.

peter

Co jsem zaslechl, tak důvodem byla malá účast, která by nebyla schopna vitríny zaplnit. Proto vzali i další modely :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.