(Vlastní) Clasic space base

Založil znouzectnost, 06.03.2014, 23:39:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

znouzectnost

Představuji aktuální stav základny pro Lipno 2014.
Původně jsem chtěl nechat základnu v tématu ideabooku, ale už dávno tam tohle nepatří.
Už je to prostě CS základna, základ je sice použitý z ideabooku, ale je celkově rozšířená a upravená.
Tak jsem stvořil nové téma.

Základna je téměř 5x větší než ta na Lipně 2013. jsou zde 2 odpalovací plochy a jedna větší přistávací.
Základny budou propojené mostem.
Interiéry jsou nehotové a kolem přistávací plochy je ještě dost co dělat, času je zatím dost, tak s pracemi nespěchám.
Nějak mi to přerostlo stůl a doma není moc jiné místo kde to vyfotit, tak příště to napravím a udělám lepší foto.

Dost času mi teď zabírá stavba alternativních modelů M:Tronů. Třeba je taky někdy nafotím.

Thrawn

Ta základna stojí na nějakých podstavcích? Mohl by jsi uveřejnit fotku zepředu?  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Základna stojí na Supportech. Je to vidět na původní základně http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=40346.msg186983#msg186983
jestli chceš vidět z čeho vycházím máš tam i výkresy.
Zkusím to i lépe vyfotit, ale roční ďáblík a velká základna nejdou moc dohromady a nechci vézt na Lipno jen hromadu kostek  ;)

Mtron

Pěkný, ale to jsou zase výmluvy. Odlož dítě a foť :D Základna vypadá dobře....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#4
Výmluvy to nejsou... je to věčný boj
Tady jsou fotky.
První je přistávací plocha (je vidět, že je ještě rozestavěná).
Druhé je hlavní základna a tam chybí jen dodělat první patro. Druhé již takhle nechám.

Mtron

Morgane na tu přistávací zónu z toho řídícího centra by nešlo udělat vchod ? Já vím, že se svištěm je to na palici. Vypadá to skvěle.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#6
Nešlo, je to pro obsluhu moc nebezpečné.  ;)
Bude tam vchod jen dolů na zem, je tam vidět jedna zvednutá plate.
Cesta na přistávací plochu povede z hlavní základny.

Je to na palici. Stavím jen když mládě spí. To znamená od půl 10té do +- 11 a vstávám v 5:30.
Edit dnes ráno
Někdy i do půl jedné a pak je to v práci vidět... chce se mi spáááát  :-[

germik

Tak to je možná dobře že už neděláš v Semtíně >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Thrawn

Citace od: znouzectnost kdy 09.03.2014, 20:52:16
Nešlo, je to pro obsluhu moc nebezpečné.  ;)
Bude tam vchod jen dolů na zem, je tam vidět jedna zvednutá plate.
Cesta na přistávací plochu povede z hlavní základny.

Je to na palici. Stavím jen když mládě spí. To znamená od půl 10té do +- 11 a vstávám v 5:30.
Edit dnes ráno
Někdy i do půl jedné a pak je to v práci vidět... chce se mi spáááát  :-[

Máš to řešit jako já. Dnes mi začíná týdenní dovolená jen na stavění! ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

To se máš, já byl 3 týdny nemocnej a skoro jsem nestavěl.
Nějak mě, ženuška a poklad nenechali...
Takže dovču nebrat, maximálně je někam vyslat a stavět sám, ale pak by se mi stýskalo.
To radši budu stavět po večerech a dělat ze sebe v práci chudáka, že mě dítě nenechá vyspat  ;)

Včera jsme dodělali interiér velké základny. Tak už jen pár kosmetických úprav a může jít zabalit ať se na ni do Lipna nepráší.

Thrawn

No tak vidíš, tak to jsi v klidu, když už jseš před finišem  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Parsey

Moc pěkný! Těší mě sledovat, kam tě zavedla a zavede počáteční inspirace z Idea book.

znouzectnost

Asi do blázince, protože sotva si vezmu lego tak je mládě u mě a snaží se mi celou základnu rozebrat  >:D
Snad už brzo bude dost velkej aby mi pomáhal.
S takovou budu rád, až dodělám posledních pár detailů na přistávací ploše...
Mám "dodělanou" velkou loď tak ji vezmu na Lipno.
Zatím se mi nechce dál rozšiřovat základnu,zabírá moc místa. Uvidíme co se bude dít během Lipna a po něm.
Asi by to chtělo nějakou novou obslužnou techniku...

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

#14

Togaran

Pěkná základna :) užil jsem si s ní spoustu srandy už cestou a na výstavní ploše jí to sekne ještě líp  :D
Jak už jsem říkal - líbí se mi provedení můstků a obslužných plošin nahoře. Přistávací zóna a posilovna je taky úžasná  ;D
Jsem zvědavej jak půjdou tvoje další projekty.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Thrawn

Základna je super. Líbí se mi, kolik jsi tam toho zakomponoval. Ty custom minifigy jsou super, oranžový Futoron a M:Tron nemají chybu a ty další taky ne  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Díky za milé reakce...

Togaran: Jo když ti skočí základna na záda a změní se v kiloware tak to je mooc legrační, ještě, že nás to nezabilo  ;)
Opravili jsme ji slušně, ani není vidět kolik škod tam bylo...
Na vybavení interiérů pracovala přítulkyně, spousta nápadů je jejích  :-[

Thrawn: S custom figy jsem si celkem vyhrál, ale to může každý..
Tady se dají stáhnout "výkresy"
http://www.marutan.net/legotiles2/index.php
vytisknutí a nůžky stojí pár korun

P.S.: jestli chcete ty texty o space pošlete mi PM

Thrawn

Přítelkyně je dost šikovná  :)

Ten člověk si s tím v odkazu dost vyhrál  :o
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Aki

#19
Nějaká inspirace pro další základnu:


Jde o vesmírnou modifikaci castle setu 7189 Mill Village Raid. Celé jako projekt jedné ze soutěží na CC. Jako inspirace ale myslím výborné.

znouzectnost