Autor Téma: Super Mario 2020?  (Přečteno 3413 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline starbuilder

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
Re:Super Mario 2020?
« Odpověď #30 kdy: 11.08.2020, 10:52:42 »
Ještě k herním možnostem a hraní s těmito sety celkově:

Pro hraní s těmito sety v podstatě potřebujete startovací set, který obsahuje jako jediný (alespoň zatím figurku a myslím, že i kostičku s printem start). Proto je také u všech dalších sad napsáno rozšiřující až na d2c set a akční kostky. K d2c setu lze také přidat velkou figurku, která by zde měla myslím přidat zvuk, ale jinak není nutností ji pro tento set mít. Všechny ostatní sety lze kombinovat a rozšiřovat tak možnost hraní. Herní možnosti: S figurkou můžete jen tak poskakovat po různých kostkách, ale je tu také speciální herní možnost a to, když dáte figurku na kostičku s printem start čímž spustíte 60 vteřinový limit potom je Vaším úkolem nasbírat, co nejvíce mincí, které se sčítají do aplikace. Mince sbíráte dupnutím na nepřátele anebo třeba lítáním na mraku. Ke sbírání více mincí lze využít také obleky, které jsou k tomu určené a každý oblek má jiný způsob, jak získat bonusové mince. Figurka rozlišuje také několik barev, ale nejsem si jistý jestli různě barevný povrch něco přidává či ubírá, myslím, že láva na chvíli pozastaví figurku. V setech jsou také boxy s otazníkem na ty, když dáte figurku můžou Vám přibít mince nebo čas. Každé kolo se pak dá ukončit tím, že dáte figurku na kostičku s printem goal. Tyto sety jsou především interaktivní a jak lze vidět spíše pro děti, i proto se divím, že neobsahují návod. Nejsem si jistý zda sety nabízí více interaktivních možností. (Osobně set nemám takže nevím jestli jsou další herní možnosti)

Offline starbuilder

• bažant
  • **
« Odpověď #31 kdy: 11.08.2020, 10:57:27 »
Nejdříve to odstranili u B modelů v technicu a teď i tady.

V technicu odstránili aj samotný B model, nielen návod.

No uvidíme přístí rok, ale B modely pořád jsou v lednu se překvapivě neobjevil u jeřábu a v létě u míchačky, ale příští rok by opět mohli být B modely. V létě žádný B model nebyl, protože všecghny sety až na míchačku byly licencované a ty mají jen někdy B modely. Míchačka ho taky nedostala, ale to ani jeřáb v zimě, proto uvidíme jestli se objeví B modely příští rok nebo jestli se rozhodli je odstranit.

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
« Odpověď #32 kdy: 11.08.2020, 11:18:16 »
licencované a ty mají jen někdy B modely.

Nie je pravda - doteraz mali temer vždy B model.

Offline peki

• Globální moderátor
  • Trade Count: (18)
  • furťák
« Odpověď #33 kdy: 11.08.2020, 11:49:20 »
Ještě k herním možnostem a hraní s těmito sety celkově:
Tyto sety jsou především interaktivní a jak lze vidět spíše pro děti, i proto se divím, že neobsahují návod. Nejsem si jistý zda sety nabízí více interaktivních možností. (Osobně set nemám takže nevím jestli jsou další herní možnosti)

Díky za vysvětlení co s tím.  Hodil jsem to na Ambasadorskou sít. Zatím mi tam jeden ambasodar vysvětluje jak se tím šetří lesy a jak je to logické když je to postavené na interakci s internetem že ty návody jsou také jen na internetu. Uvidíme co řekne někdo z Lega.

Offline peki

• Globální moderátor
  • furťák
« Odpověď #34 kdy: 11.08.2020, 13:24:23 »
Díky za vysvětlení co s tím.

Tady jsem našel 1 celkové video co s jednotlivými sety.  Musím přiznat že ani po jeho zhlédnutí, mi není jasné kdo je cílovka (kromě těch AFOL"sentimentálů")  ;)

Offline david.zeman

• Trade Count: (1)
  • bažant
  • **
« Odpověď #35 kdy: 11.08.2020, 16:29:17 »
Vzpomínám si na Lego Inside Tour v roce 2015, kde prezentovali, že propojení fyzického a digitálního hraní je strategická priorita TLG a hlavní směr do budoucna, protože děti už obyčejné kostky bavit nebudou. Jakýsi přehnaně nadšený afektovaný chlapík tam ukazoval hru, kde bylo možné zadat kód z fyzické krabice lega a set se pak objevil i ve hře. Netuším jestli ta hra nakonec vznikla. Nintendo z lega mě nejdřív zaujalo, ale myslel jsem si že to bude fungovat jako konzole na televizi, tohle je opravdu zvláštní - koho to může bavit? Další neúspěšný pokus.......

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #36 kdy: 11.08.2020, 16:37:26 »
To vieš - topiaci sa aj slamky chytá...

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #37 kdy: 11.08.2020, 18:52:27 »
Ta hra, kde se objevil set bylo asi LEGO Worlds, mám koupeno na steamu, někdy z dob předběžného přístupu, vůbec mě hra nenadchla, nehrál sem jí od tý doby.
Jediné co mi přišlo jako dobrý nápad bylo to Dimensions, ale to bylo jen na konzole, což nemám, takže jsem nehrál a nevím jak moc to bylo dobré.

Zajímalo by mě, jak je ten Mario úspěšný u dětí a jestli je to baví a přestavují různě levely.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #38 kdy: 15.08.2020, 09:19:44 »
Na bricksetu je o tom článek, že si koupil startovací set a moc nerozumí tomu, jak si s tím někdo může chtít hrát. Že účelem je posbírat co nejvíce mincí s to stačí když dá jen ty čárové kódy za sebe, ale to chápu, že moc děti takhle dělat nebudou, mi to připomnělo jednu aplikaci do mobilu, na televizi se pustila písnička a jak se má tancovat a podle pohybů mobilu to snímalo jak tancují, ale stačilo sedět a mávat mobilem, ale proč to dělat, buď to hraju jak mám, nebo vůbec.
Někdo tam psal, že má dva kluky a hrajou si s tím, že jeden postaví dráhu a druhý ji prochází, nebo že nenajedou na startovací kostku (nezapne se odpočet) a hrajou si s tím jen tak, nebo běhají po bytě, protože Mario reaguje jen na barvy.
Ale co mě překvapilo, že hlavní hra je teda časově omezená na 60 sekund (dá se prodloužit jednou kostkou jednou o 30 sekund a možná ještě o pár na kostce s otazníkem) a za tu dobu sesbírat co nejvíc mincí. Takové herní módy jsme moc rád neměl a myslím, že by se dalo toho vymyslet i víc než jen toto.

Offline ramsey1

• mazák
« Odpověď #39 kdy: 15.08.2020, 10:19:40 »
I kdybych byl v cílovém věku, který si s tím dle Lega má hrát, přišlo by mi to primitivní a nebavilo mě to. Asi jsem byl divné dítě :)

Offline starbuilder

• bažant
  • **
« Odpověď #40 kdy: 20.08.2020, 13:37:19 »
Soutěž o srpnový d2c set při koupi startovacího packu https://www.alza.cz/hracky/vyhraj-lego-nes

Offline miroslav

• bažant
  • **
« Odpověď #41 kdy: 24.08.2020, 16:46:03 »
Tady jsem našel 1 celkové video co s jednotlivými sety.
Kouknul jsem se na to video, a s klidným svědomím můžu říct, že je to stupidita. Původně jsem si říkal, že z článků prostě nechápu pravý význam. Mýlil jsem se.
Vždyť tu dráhu mohli rovnou vylisovat z plastu na pár úseků, které by šly prohazovat! Lego kostky jsou tu naprosto zbytečné, ne? Tak proč z nich?
Jako plastový prvoplánový kýč lacině vyroben v Číně, kterých je v hračkářství spousta, bych to chápal (no, vlastně ne), ale rozhodně ne z lega!
punk'n'bricks !!!

Offline peki

• Globální moderátor
  • furťák
« Odpověď #42 kdy: 15.10.2020, 12:33:41 »

Offline ditetemnaporad

• bažant
  • **
« Odpověď #43 kdy: 15.10.2020, 12:59:15 »
Trochu jsem se lekl, když se po kliknutí na link rozjela reklama na TAMPAX. Takovou aplikaci Super Mario 2020 bych vidět nechtěl :)

Každopádně pěkné, jenom mne u takových videí vždy napadne, kolik času zabere tvorba pár sekundového spotu.

Offline peki

• Globální moderátor
  • furťák
« Odpověď #44 kdy: 15.10.2020, 13:21:13 »
Každopádně pěkné, jenom mne u takových videí vždy napadne, kolik času zabere tvorba pár sekundového spotu.

Já si vždy vybavím toto, ale o o je to asi univerzálně použitelné na veškeré AFOLské počínání :)