Autor Téma: CMF - 19. série  (Přečteno 2015 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline yoshimaka

• Trade Count: (4)
  • suprák
  • Pohlaví: Mužské
CMF - 19. série
« kdy: 26.07.2019, 09:10:39 »
Tak už k nám na netu prosáklo, že bude další "klasická" série minifigurek - z mého osobního pohledu docela vydařená. Pár excelentních CMF střídá pár až snad zbytečných, ale to je můj osobní pohled. Odhady tvrdí, že už v září bude v obchodech, tak tedy doufám a šetřím...
Lust och fägring stor

Offline yoshimaka

• suprák
Re:CMF - 19. série
« Odpověď #1 kdy: 01.08.2019, 14:28:48 »
Lust och fägring stor

Offline Robbed

• Trade Count: (15)
  • furťák
    • flickr
« Odpověď #2 kdy: 01.08.2019, 14:39:10 »
Tak to h*vno jako minifigový doplněk je skvělý :D

Offline Martins

• organi
  • Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #3 kdy: 01.08.2019, 15:55:38 »
Wanted - build or broken....  :D

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
« Odpověď #4 kdy: 01.08.2019, 16:36:31 »
On je tam i Šotek  >:D

+ zelená kačenka, chameleon, plameňák.....  :o

Offline milanv

• organi
  • furťák
  • Milan
« Odpověď #5 kdy: 01.08.2019, 18:40:10 »
Úžasná série. Napočítali jsme s Ditou šest figurek, které chceme celé, ze spousty dalších ještě díly.

A "WANTED - built or broken" s odměnou 3000000 studů je prostě krásný humor, připomnělo mi to zubařovu výlohu s reklamou "ochrana proti žloutnutí" :)

EDIT: ...a ta ajťačka s mluvícím tričkem!...
« Poslední změna: 01.08.2019, 19:30:08 od milanv »

Offline Izabella08

• furťák
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #6 kdy: 01.08.2019, 20:21:59 »
Tak to h*vno jako minifigový doplněk je skvělý :D

A já si říkala, nač má ta paní lopatu:)

Jezevčík je ale fajn!

Offline Villa Legina

• Trade Count: (5)
  • furťák
« Odpověď #7 kdy: 01.08.2019, 21:45:22 »
Jazvecik je fajn. A veru s tym ruzovym vtakom som mala pred 2 mesiacmi pravdu. Dali ho tam. Ale namiesto monstery len mala zelinka. Inak farebne je to prilis vsetko divoke. 9 minifigov vezmem. Medved s duhovou vlajkou sa mi zda trochu ako z homo pochodu, ale dobre. Bear Community sa potesia.
« Poslední změna: 01.08.2019, 21:49:16 od Villa Legina »

Offline Legavdome.cz

• Prodejce
  • bažant
  • *
  • www.legavdome.cz
    • www.legavdome.cz
« Odpověď #8 kdy: 01.08.2019, 22:32:12 »
Ten medvěd s duhou má prý odkazovat na Care Bears (u nás se to jmenovalo Starostliví medvídci), ale já ho v tom teda vůbec nevidím :( viz https://www.csfd.cz/film/98068-starostlivi-medvidci/komentare/
Lega v domě - e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

Offline Zoufalec

• Trade Count: (26)
  • suprák
« Odpověď #9 kdy: 02.08.2019, 06:42:50 »
Ten medvěd je strašný... stejně jako tenhle článek na Bricksetu.

Offline yoshimaka

• suprák
« Odpověď #10 kdy: 02.08.2019, 09:43:09 »
Ten medvěd je strašný... stejně jako tenhle článek na Bricksetu.
Ani mne medvěd neoslovil (ten se opravdu hodí asi jen do "rainbow pride" průvodu), zato všechna ostatní zvířátka (psi, plameňák, chameleon, slípka - ba i kachnička)stojí za prohmatání sáčku. Těším se na cyklistku, protože ta půjde najít velmi snadno! Ghost knight se štítem Fright Knights z druhé půlky devadesátek bude dodavatelem armádních dílů a "staronový" Blacktron opět rozšíří pirátské vesmírné impérium. Co mne docela mile překvapilo je gamer, a jeho bunda odkazující na space symboly přelomu 80.-90. let. Co naopak dost nechápu, je zařazení hasičky (dle mého je naprosto běžně sestavitelná z dostupných  city-fire setů). Pokud někdo staví město se vším všudy, tak pizza-costume se také bude hodit. Pro tvůrce vinět s písničkovými motivy je takřka povinností fox-suite (Běží liška k Táboru) a sportovci si dozajista zajistí přítomnost rugby hráče. Osobně se mi třeba vůbec nelíbí jako celek geek holka, ale při bližším zkoumání jsem zjistil, že je naprosto skvělý dárce jednotlivých dílů postavy. A troufám si říct, že plameňák by se prodával i sám bez té děsivé babky ze 70. let. Celkově jsem z této série CMF tak nadšený, až se bojím reality :-)
EDIT: vzpomněl jsem si, že ty srdíčkové medvídky (na které má růžová "panda" odkazovat) jsem už taky kdesi viděl, ale pokud to byl záměr, tak se IMHO nepovedl (a vůbec mi to nevadí :-P)
« Poslední změna: 02.08.2019, 09:46:36 od yoshimaka »
Lust och fägring stor

Offline Matthes_CS

• Trade Count: (0)
  • furťák
« Odpověď #11 kdy: 12.08.2019, 19:23:40 »
Hovínko u psů prý dokonce 2x :D
A v krabici prý tři kompletní série a některé figy dokonce 5x.
Gamer se mi líbí, že má na košily Mtron a classic space loga. Jen nevím, co má být to u té ajťačky s notebookem. A ta duha u medvěda by mohla být dobrá do nějakých micro staveb.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #12 kdy: 19.08.2019, 22:59:23 »
V Anglii a někde už jsou v prodeji v Tescu. Někdo psal na FB, že u nich už CMFka v Tescu prodávají pouze u stánku s informacema, aby jim to lidi nekradli.
Je pravda, že jsem v našem tescu párktár potkal roztržené pytlíky a na dně krabice vysypaných pár dílků. A jednou v bambuli na mě paní docela nepříjemně, kde jsem vzal ten papír a že doufá, že nebude muset zase kontrolovat celou krabici, jestli tam není něco prázdného.

Offline yoshimaka

• suprák
« Odpověď #13 kdy: 12.09.2019, 15:05:51 »
Nepotkali jste náhodou už nějaké CMF 19 v prodeji? Bambule je mívala vždycky trochu dřív, teď už máme půlku září, a v OL pořád ticho po pěšině...
Lust och fägring stor

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #14 kdy: 12.09.2019, 17:22:27 »
Nova serie prej z duvodu presyceni trhu figurkama a poklesem zajmu o ne nepujde pro nas region normalne do distribuce. Potvrzeno z vice zdroju.

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Offline Drobuliatko

• mazák
« Odpověď #15 kdy: 12.09.2019, 17:28:29 »
COOOO?? :O :O :O  Mozes uviest prosim ta zdroj??

Offline STARHAWK

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • STAR WARS zberatel
« Odpověď #16 kdy: 12.09.2019, 17:46:25 »
Nova serie prej z duvodu presyceni trhu figurkama a poklesem zajmu o ne nepujde pro nas region normalne do distribuce. Potvrzeno z vice zdroju.

Trh je presiteny a ludia to uz tolko nekupuju pri cene 4e za sacik to je pravda. V dracikoch a Pomo a aj Alltoys maju este stale 3-4 serie dozadu a pomaly cele krabice.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #17 kdy: 12.09.2019, 19:48:12 »

Už to někdo i psal na fb. Je pravda, že v Hradci mají v jednom pompu ještě simpsny 2 minifigy, ale jezevčíka a hovínko musím mít :D O dalších figách nemluvě. A to sem se těšil, že jsou zase každá figurka v krabici alespoň 3x, že nebude exkluzivní a oni udělaj exkluzivní celou krabici.

Offline yoshimaka

• suprák
« Odpověď #18 kdy: 18.09.2019, 11:39:56 »
Jen tak sonduju - v případě, že se k nám CMF nedostanou, bude zájem o nějaký hromadný nákup na BL?
Lust och fägring stor

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
« Odpověď #19 kdy: 18.09.2019, 11:42:34 »
Je slušná šance že budou krabice na prodej příští týden v obchůdku ve Skaerbaeku, násldně pak v Nizozemsku. Byl by to ale nákup po celých krabicích.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #20 kdy: 18.09.2019, 11:48:28 »
Jen tak sonduju - v případě, že se k nám CMF nedostanou, bude zájem o nějaký hromadný nákup na BL?

Zatím jsem viděl na speciálce lega, že je mají v nabídce, ale nemají na skladě, takže asi počítají s nimi. Ty mají prodejnu Hradec Králové, Říčany a jezdí na Kostkování.
Ale tak nějak sem doufal, že tyhle figy vyrží i do slev a většinu jich seženu za aspoň 70 korun. Takže kdyby nedorazily do čr, tak bych o nákup na BL zájem měl, ale záleží na ceně, ale asi moc hromadný by z mé strany nebyl.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #21 kdy: 03.10.2019, 23:11:36 »
Někdo psal na LEGO podporu a dostalo se mu této odpovědi ohledně distribuce této série:

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #22 kdy: 11.10.2019, 07:27:13 »
Někdo psal na LEGO podporu a dostalo se mu této odpovědi ohledně distribuce této série:

...tady je trošku jiná odpověď - taktéž převzato z fb.

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Offline Legavdome.cz

• Prodejce
  • bažant
  • *
  • www.legavdome.cz
    • www.legavdome.cz
« Odpověď #23 kdy: 11.10.2019, 11:11:41 »
Tak já můžu říct, že přímo z Tradingu jsem dostala info, cituji: "minifigurky z této serie nebudou námi uváděny na český a slovenský trh" a z jiného povolaného místa maličko podrobnější "Situace je taková že je trh přehlcen minifigurkama a tak se LEGO CZ rozhodlo tuto řadu neuvádět." údajně by neměly být nikde ve střední ani východní Evropě... ale někdo psal, že je v Maďarsku viděl (ale bez podrobností, tak mohl vidět u někoho, kdo je přivezl "ze západu" :D)

Obecně by to ale mělo být údajně s CMF 19 složitější - brala jsem figy v zahraničí (moji předobjednávači co nečetli včera info u nás na Fb, tak vydržte ještě chviličku :D) a tam mi tvrdili, že dostali jenom jeden závoz - kolik si objednali dopředu a víc už nedostanou. Po vyprodání šlus, víc figurek nebude, žádné donaskladňování - že bylo vyrobeno značně menší množství figurek.

Jak to bude dál - jestli další série bude u nás běžně prodávaná zatím asi nikdo netuší, já zkusím sondovat, ale teď je asi ještě brzo. Ale jdou fámy, že se bude zdražovat - ale že se obecně forma CMF snad nějak promění, víc nevím, četla jsem jenom nějaké mlžení.
Lega v domě - e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

Online Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #24 kdy: 11.10.2019, 11:18:36 »
Na Slovensku v nejakom hračkárstve boli. Ale nepamätám si v ktorom.

Offline Ravenhorn

• Trade Count: (26)
  • suprák
  • May the force be with you!
    • Zažij Zéland
« Odpověď #25 kdy: 11.10.2019, 12:11:11 »
Přesně tohle se mě od LEGA vůbec nelíbí. U tak velké společnosti by věci co vydají, měly být dostupné všude po světě. Vše ostatní je jen výmluva.
Castle, Pirates a Star Wars.

Offline racco42

• bažant
  • **
« Odpověď #26 kdy: 11.10.2019, 17:42:08 »
Tak na eshopu lego se dají koupit buď po jednom (max 32 kusů) nebo cely box po 60ti (žádná množstevní sleva?) :-)

Offline tuvok07

• mazák
« Odpověď #27 kdy: 15.10.2019, 11:06:15 »
Tak pokud to lidi nekupujou kvůli ceně měli by je spíš zlevnit než zdražovat.... Původní cena 50 KČ byla ok a jen se po tom prášilo. U skoro 100 si každej rozmyslí jestli nekoupí spíš nějakou malou stavebnici za kterou nedá o mnoho víc - podle mě tu cenu přemrštili.

Offline Pool

• furťák
« Odpověď #28 kdy: 15.10.2019, 11:31:27 »
Tak pokud to lidi nekupujou kvůli ceně měli by je spíš zlevnit než zdražovat.... Původní cena 50 KČ byla ok a jen se po tom prášilo. U skoro 100 si každej rozmyslí jestli nekoupí spíš nějakou malou stavebnici za kterou nedá o mnoho víc - podle mě tu cenu přemrštili.

A bude asi hůř, co tak prosakuje, tak nějaká chystající DC série bude stát 5 USD, takže jestli nechcete jezdit na figy jen do okolních států, tak jim tam vesele pište na tu podporu, ať o nás vědí, že tu ta poptávka stále je  >:D.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #29 kdy: 15.10.2019, 15:21:22 »

A bude asi hůř, co tak prosakuje, tak nějaká chystající DC série bude stát 5 USD, takže jestli nechcete jezdit na figy jen do okolních států, tak jim tam vesele pište na tu podporu, ať o nás vědí, že tu ta poptávka stále je  >:D.

Hlavně, že TLG slíbilo po čínských setech exkluzivky pro nějakou zemi nebudou a pak nám omezí CMFky, přitom nevím, jestli to pomůže vyřešit jejich porblém, sarší kvůli tomu víc kupovat nebudu, jen budu mít problém sehnat nové. To spíš měli zase udělat nějakou akci, že k nákupu cmf zdarma.

Jeslti bude další série DC, tak jestli tam nebudou nějaké dobré doplňky, tak to půjde mimo mě, takže dobré.