Autor Téma: Letáky  (Přečteno 639 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Robkteryten

• Trade Count: (16)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
    • BrickLink
Letáky
« kdy: 04.03.2019, 15:37:14 »
Mam rozdelany ten letacek na akce,  chci to stihnout do Ostravy.  Na licu propagace kostek a na rubu seznam akci na tento rok.
« Poslední změna: 11.06.2019, 15:08:17 od Igorus »

Offline Stimpi

• Trade Count: (2)
  • furťák
Re:letáky
« Odpověď #1 kdy: 08.03.2019, 22:01:44 »
Co k tomu letáčku přidělat i rollup? Když mi pošleš návrh letáčku, tak to poladim do rollupu a stvořím. může pak být na výstavách jako upoutávka na letošní akce.

Offline Marty713

• Trade Count: (6)
  • furťák
    • Brickshelf
« Odpověď #2 kdy: 03.04.2019, 12:48:46 »
Co k tomu letáčku přidělat i rollup? Když mi pošleš návrh letáčku, tak to poladim do rollupu a stvořím. může pak být na výstavách jako upoutávka na letošní akce.

Poslal jsem Robkterytenovi veškeré materiály, které jsme zatím s Icewalkerem k tomu udělali. Je to myslím, dobrý začátek a dobré zadání, teď to jen doladit do finální podoby. Zároveň se omlouvám, ale co se nám narodila dcerka, tak jsem neměl lego v ruce.

Offline Icewalker

• Trade Count: (20)
  • furťák
    • DallArt - amatérské filmové studio
« Odpověď #3 kdy: 03.04.2019, 18:25:27 »
Poslal jsem Robkterytenovi veškeré materiály, které jsme zatím s Icewalkerem k tomu udělali. Je to myslím, dobrý začátek a dobré zadání, teď to jen doladit do finální podoby. Zároveň se omlouvám, ale co se nám narodila dcerka, tak jsem neměl lego v ruce.
Jojo, s dětma je problém se k něčemu dostat. Stačí mě alo opakovaně bombardovat požadavky, a pozvolna se dostanu k nějakému pokroku v práci ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Offline Robkteryten

• furťák
    • BrickLink
« Odpověď #4 kdy: 31.05.2019, 19:44:35 »
Tak jeden malý letáček na tento rok konečně sesmolen, kdyby někdo chtěl dávám semka PDF.

https://drive.google.com/file/d/0B2IufcV6DtonN19JZnF5b21oRjNDOFZPbmViNGhJOWJ3cDdv/view?usp=sharing

Zkusim do Plzně nechat par vytisknout. Ted mám asi 50 na zítřejší akci.

Offline Matthes_CS

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #5 kdy: 31.05.2019, 22:18:01 »
Tak jeden malý letáček na tento rok konečně sesmolen, kdyby někdo chtěl dávám semka PDF.

https://drive.google.com/file/d/0B2IufcV6DtonN19JZnF5b21oRjNDOFZPbmViNGhJOWJ3cDdv/view?usp=sharing

Zkusim do Plzně nechat par vytisknout. Ted mám asi 50 na zítřejší akci.

Vypadá to dobře, jen bych možná na tu přední stranu napsal aspoň krátce co jsme. Aspoň to "Československé LEGO fórum" nebo něco takové, možná i pár obrázků nějakých pěkných výtvorů, že z jedné strany by to byla reklama komunity jako takové a z druhé strany by pak byly ty akce, jako tam jsou. Pod ty QR kódy na web, fb a instagram bych dal i odkaz, pro ty neskenovače. A s minifigem není problém u TLG?

Offline Robkteryten

• furťák
    • BrickLink
« Odpověď #6 kdy: 02.06.2019, 12:55:32 »
Takže upravená, za mě finální podoba letáčku.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #7 kdy: 02.06.2019, 19:31:42 »
Takže upravená, za mě finální podoba letáčku.

Krásná práce :)

Offline peki

• Globální moderátor
  • Trade Count: (18)
  • furťák
« Odpověď #8 kdy: 03.06.2019, 10:44:59 »
Pěkné. Je to takové decentní.

Offline peki

• Globální moderátor
  • Trade Count: (18)
  • furťák
« Odpověď #9 kdy: 11.06.2019, 08:58:34 »
Chtěl by jsem otevřít tuto "problematiku": propagace LUGu Kostky na akcích

Mojí představou, ale rád bych uvítal vaše nápady postřehy doporučení (děláme to sami pro sebe) jak to nejlépe uchopit, je nechat vyrobit takové ty reklamní bannery na plátně. Dá se to dobře přepravovat, není to těžké = dobře se s tím manipuluje. Lego mozaika Kostky.Org se musí stěhovat dodávkou a je hodně těžká.

Výroba by se financovala z účtu kostek. Materiál by pak byl součástí inventáře kostek.

Za chvilku to bude rok a moc jsme se neposunuli.  Na podzim nás čekají ještě 2 akce pojďme se domluvit na několika věcech třeba na ověření.

Offline Robkteryten

• furťák
    • BrickLink
Letáky
« Odpověď #10 kdy: 11.06.2019, 09:38:15 »
Pokud vyhovovali letáčky,  mohu je nechat tisknout ve vetsim počtu průběžně,  nevím teda jestli se tech pár zkušebních hodilo-líbilo jestli se vůbec  rozdali.
Samozřejmě se daji průběžně měnit informace o akcích. 
Jen je dobré to vědět v předstihu. 
« Poslední změna: 11.06.2019, 09:40:48 od Robkteryten »

Offline Matthes_CS

• furťák
Re:Letáky
« Odpověď #11 kdy: 11.06.2019, 10:07:05 »
Pokud vyhovovali letáčky,  mohu je nechat tisknout ve vetsim počtu průběžně,  nevím teda jestli se tech pár zkušebních hodilo-líbilo jestli se vůbec  rozdali.
Samozřejmě se daji průběžně měnit informace o akcích. 
Jen je dobré to vědět v předstihu.

Dobrý začátek, ale trochu bych to vylepšil:
  • Pravopisné apod. chyby - pár datumů bez tečky za číslem, nemá být za slovem LEGO tm nebo r v kroužku? prostě běžný problém
  • QR kódy - mají tam cenu? většinou se používají tam, kde si to člověk nemůže odnést, takže se přijde s mobilem a naskenuje se to, případně pod přední qr kódy na fb a ig bych doplnil odkazy facebook.com/kostky.org a instagram.com/kostky_org i pro ne QRkáře jako u akcí
  • Reprezentativní obrázky, aspoň dva tři obrázky, co děláme, aby to zaujalo na první pohled a někdo si neřekl, aha vystavujou lego sety podle návodu, dost lidí kouká a nečte

Myslím, že letos už to není tak akutní, spíš aby se to pořádně připravilo na příští rok a pak nějak před začátkem sezóny, vlastně před Kostkováním Olomouc v únoru už by se ty letáčky daly rozvážet kostkařům po republice a ty je umísťovaly do informačních center a tak (klidně i tam, kde se akce nemá konat).

Jaké máš náklady na tisk? Můžu se zeptat kolegy z výtopny, co nechává tisknout pro nás letáčky na cenu.
« Poslední změna: 11.06.2019, 13:44:05 od Matthes_CS »