SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK Ostrava 23.-24.3. 2019

Založil danyboy, 10.09.2018, 19:53:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vočko

Unaveni, ale v pořádku doma. Bylo super opět vidět vás všechny AFOLy na jednom místě. Organizátorům a spol. patří velké díky za vydařenou výstavu. A další, ještě jednou obrovské DĚKUJI všem, kdo mě nosil do a ze schodů. Vážím si toho opravdu MOC.

yoshimaka

Citace od: Vočko kdy 25.03.2019, 16:16:40
A další, ještě jednou obrovské DĚKUJI všem, kdo mě nosil do a ze schodů. Vážím si toho opravdu MOC.
Asi jsem už vážně nemocný, ale první co mne napadlo: To by byl skvělý námět na MOC!  :)
Lust och fägring stor

Robkteryten

Děkujeme Monice, za možnost účastnit se této super akce. Bohužel nešlo vydržet do konce, pracovní povinnosti se musí plnit a noční směnu jsem nemohl nestihnout, za to se omlouvám. Děkuji závodnímu týmu rodu Mtron za expresní doručení.  Abych řekl pravdu, ani jsem si celou výstavu nestihl pořádně prohlédnout a nafotit, takže uvítám foto z akce.


Kuba

Já to měl sice kousek, tak o mě nejde, jel jsem dom za dětmi, tak můj problém, bo ráno už zas odjíždím na několik dní. Ale už k vůli těm, co jsou opravdu z daleka,by bylo fajn příšti rok udělat vyhodnocení dříve. Tak jak v Olmiku hned po sečtení. ;) Už nejsme jen Ostrava a okolí,ale byli tam kostakři ze všech koutů, Teplice, Budějovice a pod... a je jisté, že není cesta krátká...

Akce super. Velice se mi líbila. Tolik modelů na víkendovce jsem ještě neviděl. Věřím, že příští rok bude ještě větší  ;)
Kolik bylo prosím nakonec návštěvníků? Z obce jsem tam měl několik známých a všichni si to pochvalovali. Za super peníze, super akce...

Stimpi

Ahoj, mrzí mne že jsem se nemohl zůčastnit, určitě to byla superakce.
Nic mi do toho není, možná se tím pro některé stanu dobrým terčem, a předem chápu reakce. Možná řeším něco, co je již vyřešeno a a tudíž jsem mimo mísu a v tom případě se omlouvám.

Když se tu řeší odměny, nedá mi to nenapsat jednu myšlenku. Na akci se podílí mimo pořadatelú a vystavovatelů i pár lidí, kteří nejsou přímo vidět a při tom mají svůj podíl na návštěvnosti akce. Mám na mysli třeba kostkaře co se starají o FB, pracují na propagaci a zviditelnění akce. Je to věc co se týče kostek relativně nová. Je na ně myšleno třeba s kiloware nebo drobnou odměnou jako mají vystavovatelé?

Dík a pokud jsem někoho popudil nebo mne nepochopil tak se omlouvám
Sti

peki

prosím o následující info:
1) počet vystavovatelů/pomahačů z Kostek
2) počet lidí celkem
4) odhad návštěvníci do 12 let včetně
5) odhad návštěvníci nad 12 let
6) linky na soc média a weby kde je zmíňka o akci
7) a tohle nevím co tím v Legu myslí  :o Event Hastags (#someting) - if applicable
Otázek je celkem na formuláři 15  :P

Stimpi

Citace7) a tohle nevím co tím v Legu myslí  :o Event Hastags (#someting) - if applicable

myslím že chtějí vědět hash tagy použité u fotek a videí zveřejněných z akce na soc. mediích (#svetfantaziekostek, #kostkyorg, #legovystava, apod.) aby je mohli vyhledat

Matthes_CS

Citace od: Stimpi kdy 26.03.2019, 10:30:25
Citace7) a tohle nevím co tím v Legu myslí  :o Event Hastags (#someting) - if applicable

myslím že chtějí vědět hash tagy použité u fotek a videí zveřejněných z akce na soc. mediích (#svetfantaziekostek, #kostkyorg, #legovystava, apod.) aby je mohli vyhledat

Tak tohle jsme nedělali, takže není. Na FB hastagy jsme vůbec nedávali, na instagramu takový běžný, náš je #kostky_org, ale taky koukám, nám u některých fotek unikl. Ale hashtag jen pro výstavu jsme neudělali, ale je to dobrý nápad, od příště to uděláme. Je tam #legoevent, ale ten dávají všichni, takže bych hashtagy neuváděl k této akci.

peki

#128
Citace od: Stimpi kdy 26.03.2019, 10:24:35
Je na ně myšleno třeba s kiloware nebo drobnou odměnou jako mají vystavovatelé?
Kiloware nebude, Lego ho letos nedává. Rozděluji  POUZE mezi vystavovatele na akci (jako vždy). Rozdávám přebytek z loňského roku který ještě ředím nakoupeným creatorem z konce min roku. Je to z logistických důvodů.

Loni dostal každý z organizátorů akce + Jezevec Jednu velkou stavebnici dle výběru z toho co lego na akci posílalo. Loni byla podpora na 7 akcí. Letos bohužel zase změna.  Stavebnic je méně, není kilovare, není roční podpora nic se nedá dokoupit (dříve jsem mohl koupit stavebnice i kiloware).

V momentě kdy je pořadatelem akce třetí strana a ne LUG samotný ( v podstatě vždy) tak je na pořadateli akce způsob řešení "odměny" spíše hrazení provozních nákladů. Aby mohl LUG pořádat akce musí být napřed vyřešena právní subjektivita.


peki


Vočko


Jezevec

#131
Citace od: danyboy kdy 26.03.2019, 09:50:38
Je to odměna navíc za nečekanou vyšší  návštěvnost.

Vy jste se snad zbláznili, ne? Nečekaně vyšší návštěvnost??? To jako vážně? Ok, tak k tomuto mám hodně co říct.

Mezi normálním fungováním sociální sítě (běžným provozem fb stránky Kostek) a masivní reklamní kampaní na facebooku je teda docela znatelný rozdíl. Číslo návštěvnosti jsem tady nikde oficiálně neviděl, ale několik lidí co na výstavě byli, mně říkalo, že nějakých 8500. No a když vidím jak tady házíte ještě dalšíma odměnama za "nečekaně vyšší návštěvnost" aby se akce vyrovnala finančně, protože musí být na nule, tak mám obrázek.

Pro úspěšnost této výstavy jsem utopil desítky hodin práce, kterou ani ve snu nejde brát tak, že jsem se tím bavil. Když si někdo staví model lega doma pro radost a pak ho někde jde ukázat lidem na výstavu, to je koníček. Ale cílená činnost masivně pracující na tom dostat více lidí na akci, kde se platí vstupné, to je koníček těžko, to je marketing.

Reklamou o výstavě jsem opakovaně oslovil desítky tisíc lidí v Moravskoslezském kraji - dostaly se k nim informace, fotky, všechno. Sdíleno na absolutní kvantum fb skupin (kdo viděl seznam v tomto tématu, ten ví), kde mimochodem kvůli tomu musím mít samozřejmě členství, abych to tam mohl narvat. Pokud někdo má vlastní stránku na fb (Chairudo, Isabela, Robbed a mnozí jiní), tak rozhodně ví svoje o tom kolik práce dá dostat neplacenou reklamu formou příspěvků k tak obrovskému počtu lidí. Navíc to šlo všechno cíleně na daný region - viz. klíč pro výběr všech těch skupin výhradně v Moravskoslezském kraji, kde jsem to rval (matky, děti, volný čas, akce, kam s dětmi, rodiče a děti, akce pro děti, rady a tipy na výlety atd...)

Takže slovo nečekaně vyšší návštěvnost doslova uráží mě a tuto moji rozsáhlou propagační práci. Schválně jsem počkal, jestli u organizátorů dojde po akci k nějaké reflexi, ale očividně ne, když si myslí že ten nárůst návštěvnosti oproti minulému roku (loni +/- 5000) je náhoda nebo jejich zásluha. A to že je nenapadlo mně za to poslat ani kostku lega, natož se třeba ozvat SZ nebo na fb a poděkovat. Nic. Tak o tom se radši nebudu vyjadřovat, protože bych se musel nechat okamžitě zabanovat.

Pro případné nevěřící přidávám orientačně nějaké screeny z fb statistik (kdo umí počítat, tak si ty desetisíce lidí a veškeré interakce může sečíst).

To, že jsem se ještě kromě toho rozsáhle staral o propagaci nejen v kraji, ale i v rámci založené události interně, o interakce s návštěvníky během celé výstavy, to už ani nestojí za řeč.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

MLT

#132
Citace od: Jezevec kdy 26.03.2019, 12:53:50
Citace od: danyboy kdy 26.03.2019, 09:50:38
Je to odměna navíc za nečekanou vyšší  návštěvnost.

Vy jste se snad zbláznili, ne? Nečekaně vyšší návštěvnost??? To jako vážně? Ok, tak k tomuto mám hodně co říct.



Pro úspěšnost této výstavy jsem utopil desítky hodin práce, kterou ani ve snu nejde brát tak, že jsem se tím bavil. Když si někdo staví model lega doma pro radost a pak ho někde jde ukázat lidem na výstavu, to je koníček. Ale cílená činnost masivně pracující na tom dostat více lidí na akci, kde se platí vstupné, to je koníček těžko, to je marketing.


Se k tomu vyjádřím zcela nestranně.
Já osobně když něco podobného připravuji, propaguji atd. tak je to neskutečný opruz, nuda, štve mne to a nebaví.
Ono to bez toho pochopitelně nejde, ale vždy v 8 večer sednu k PC a kolem půlnoci jdu otrávenej spát a takto až do pátku. A u toho člověk stále přemýšlí o akci, která bude "až" (nebo už) za měsíc.
A to vůbec nepíši o tom, že tvoje práce a tvůj rozsah propagace je neskutečnej a nevídanej. Sám by jsem nic podobného neudělal (a ani dělat nechtěl).
Když jsem zda v příspěvcích četl jakým systémem "jedeš" - opravdu klobouk dolů a smekám.

Občas si myslím, že to musíš dělat na plnej úvazek, jelikož to opravdu není normální.

PS : k té první větě "nečekaná návštěvnost....." co tě asi trošku "zvedla" ze židle. myslím si, že to nebylo myšleno tak, jak to vyznělo. ono napsané vždy vyzní uplně jinak než vyřčené :-)

Ale opravdu za formu tvojí propagace klobouk dolů.

Jezevec

#133
Citace od: peki kdy 26.03.2019, 10:26:43
7) a tohle nevím co tím v Legu myslí  :o Event Hastags (#someting) - if applicable
Citace od: Stimpi kdy 26.03.2019, 10:30:25
myslím že chtějí vědět hash tagy použité u fotek a videí zveřejněných z akce na soc. mediích (#svetfantaziekostek, #kostkyorg, #legovystava, apod.) aby je mohli vyhledat
Citace od: Matthes_CS kdy 26.03.2019, 10:45:02
Tak tohle jsme nedělali, takže není. Na FB hastagy jsme vůbec nedávali, na instagramu takový běžný, náš je #kostky_org, ale taky koukám, nám u některých fotek unikl. Ale hashtag jen pro výstavu jsme neudělali, ale je to dobrý nápad, od příště to uděláme. Je tam #legoevent, ale ten dávají všichni, takže bych hashtagy neuváděl k této akci.

Eventové tagy jsem jakožto přínosný prvek do propagace zavedl nedávno, bylo to řešeno interně, tzn. Peki, Igorus, Martins, Hardegon a ostatní o tom vědí.
V praxi tato věc platí až od Isabelina Kostkování v květnu v Olomouci, do prvního startovacího příspěvku propagace Kostkování jsem event tag již dával.

Citace od: Jezevec kdy 14.03.2019, 16:23:41
Propagace květnového Kostkování byla na Facebooku zahájena tímto příspěvkem.
Jednotný hashtag pro příspěvky týkající se dané akce: #KostkovaniOlomouc2019

Letošní Ostrava event tag nemá z jednoduchého důvodu, napadlo mě to v době, když už jsem měl propagaci na Ostravu hodně rozjetou.
Takže jsem takovou inovaci nechtěl zavádět v průběhu, ale až od jiné nově zahájené propagace akce od samého začátku. :)

Event tagy jednotlivých akcí: (v souladu s názvem akce, rok vždy aktuálně)

#SvetKostekOlomouc2019
#PohyblivySvetBrno2019
#SvetFantazieOstrava2020 (do již rozjetého propagačního cyklu 2019 event tag zaveden ještě nebyl)
#KostkovaniOlomouc2019 (již je v rámci propagace květnové akce používán)
#KostkovaniKromeriz2019
#KostkovaniPardubice2019
#KostkyvPlzni (používá Hardegon)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Jezevec

#134
Citace od: MLT kdy 26.03.2019, 13:39:13
A to vůbec nepíši o tom, že tvoje práce a tvůj rozsah propagace je neskutečnej a nevídanej. Sám by jsem nic podobného neudělal (a ani dělat nechtěl).
Když jsem zda v příspěvcích četl jakým systémem "jedeš" - opravdu klobouk dolů a smekám.

Občas si myslím, že to musíš dělat na plnej úvazek, jelikož to opravdu není normální.

Ano, topím v tom mraky času. Ale hlavně odlišuju 2 zcela rozdílné věci - 1) péči o stránky kostek (běžný provoz), což dělám rád pro rozvoj Kostek a 2) cílenou reklamu pro akci. Tady mně šlo hlavně o to upozornit na tu druhou věc a to tu, že v případě Ostravy šlo o extra silnou kampaň na sociální síti, která je od běžného chodu kostkového faceboooku někde absolutně jinde. A nevděk organizátorů z Ostravy v této věci mě až zaskočil (řečeno slušně).
Za slova uznání díky. Vždy potěší, když se najde někdo, kdo si to uvědomuje. Jsou takoví lidi, ale není jich mnoho. Díky :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

danyboy

#135
Moc se omlouvám za rozvířené reakce, ale došlo k omylu a sem byl překopírována zpráva, která byla doručena vystavovatelům, s kterými byla uzavřena objednávka a podstatné v ní byly administrativní změny.. Nejednalo se o oficiální vyjádření k akci. Jezevec by tedy nebyl jediný, komu by nebyl vyjádřen vděk. Prosím tedy o nejlépe o promazání vlákna.

Jezevci: Mamka je bohužel vytížená, musí dnes až do večera řešit administrativní věci kolem akce. Oficiální vyjádření má přijít snad již večer.  Určitě se na tebe nezapomnělo. O tvé práci víme nejen my, ale také lidé z MO Poruba.

viz. vyňatek z emailu: Na kostky se chystám, že pošlu nějakou zprávu, jen mějte strpení, snad se k tomu dnes dostanu.

samy405

Citace od: yoshimaka kdy 25.03.2019, 08:15:16
Afolky a afolové, dámy a pánové. Ostrava proběhla na výbornou, dokonce předčila už tak vysoká očekávání. Děkuji organizátorům - zvláště pak Monice Soviarové, za perfektní přípravu a řešení všech nahodilých situací, děkuji kolegyním a kolegům stavitelům za skvělou atmosféru party šílenců, co se matlají v hranatém plastu, jedno speciální díky Samymu za azyl v jeho rodinném doupěti. Skvělá parta, výtečné stavby, supr zážitek. Díky.

Díky !!! :)

danyboy

Ahoj milí Afolové,
předem se omlouvám, že jsem ještě nebyla schopná z časových důvodů napsat celkové shrnutí proběhlého již 3. ročníku interaktivní výstavy ,,Svět fantazie z kostek III", která se konala minulý víkend.
V prvé řadě bych ráda poděkovala všem, opravdu všem, nejen vystavovatelům, ale i všem dobrovolníkům a pomocníkům, jak už z Kostek org., tak z obvodu Poruba a z řad všech vašich i mých rodinných příslušníků a kamarádu, no prostě všem kteří se nemalým způsobem podíleli na celkové propagaci (za kostky hlavně jezevec, za úřad má kolegyně p. Janošcová) a všichni ostatní, jak vystavovatelé, tak dobrovolníci, kteří rozeslali stovky mailu a fyzicky roznesli a propagaco dělali všude, kde se dalo, dále za celkový podíl na organizaci, přípravě a hlavně fyzicky náročném víkendu. Samozřejmě i  ambasadorovi Pekimu, který se o komunitu stará a na akci přijel, pomáhal vystavovatelům a přivezl, ač má letos už jen zbytky kostky na odsypání a zajistil kiloware a také se postaral o aukci, díky které přibyly i peníze na kostky. Dále prodejci Hance Pustkové a spol, kteří zasponzorovali výhry pro vystavovatele a výhry návštěvníků (to přispěl i Jerzeg). Také za příspěvek do soutěže pro návštěvníky, která proběhla před výstavou na facebooku a jehož výherkyni věnoval Danyboy menší set.
Je mi jasné, že bez  pomoci všech by výstava vůbec nemohla proběhnout a dopadnout takto dobře. Myslím si, že vše klaplo a že jsme vše nakonec stihli, jak nachystat, tak uklidit (poslední vystavovatel odjel ráno v sobotu v 1.30). Jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám.
Přiznám se, že jsem sama spala za víkend tak 6 hodin a to nemluvím o finišování před výstavou a další 2 dny po výstavě. Příprava celé akce je velice náročná trvá několik měsíců a kdo to nezažil tak tento maraton nepochopí. Ale hrozně mě to baví, dělám to ráda, ráda vás vidím a jsem spokojená, když jsou všichni spokojení.
Vím, že jste byli všichni unavení a snad jste dojeli v pořádku i domů. Já za sebe jsem ráda, že si konečně chvilku odpočinu před přípravou dalšího ročník. Cením si i toho, že kluci nosili Vočka po schodech, protože bohužel škola není bezbariérová. Děkuji všem.

Co se týká návštěvnosti, tak byla okolo 7586 tisíce návštěvníků, nejde to spočítat přesně, protože rodinu počítám 3,4 a 5 lidí a celkově to beru jako průměr 4 lidi.
Jsem ráda, že nám návštěvnost rok od roku stoupá a má tendenci stoupat, myslím si, že akce už je mezi lidmi známá a získala si své fanoušky. Když srovnám první ročník, kdy jsme v 18 vystavovatelích (letos bylo zaregistrovaných 35 vystavovatelů (3 z toho onemocněli) začínali v třetinových prostorech s rizikem, že nevíme, jaký bude akce mít ohlas, měli jsme tehdy 3500 tisíce veřejnosti a 500 dětí ze škol, loni jsme prostory přesunuli do školy a přesto přišlo 5000 lidí o nádherném víkendu, který mimo jiné nabízel i další velké akce v Ostravě, které byly v Ostravě (např. výstava železničních vláčků a ke dni vody dny otevřených dveří v Ostravě a všech blízkých přehradách), tak si myslím, že je to super.
Přeji všem krásné nápady na další rok a věřím, že během roku potkáme na jiné výstavě.
S pozdravem všeho dobrého a s úctou Monika
1. místo Miho (257 lístků) – 1000,- Kč na nákup u Hanky Pustkové                                                   
2. místo Chairudo (225 lístků)- 800,- Kč na nákup u Hanky Pustkové                                       
3. místo Borun (197 lístků) - 500,- Kč na nákup u Hanky Pustková                                                     
4. místo Danyboy (150 lístků) – 300,- Kč na nákup u Hanky Pustkové                                                 
5. místo Jerzeeg (80 lístků) – 300,- Kč na nákup u Hanky Pustkové                                           
symbolická odměna 6 – 34. nerez termohrnek (na koho jsem zapomněla tak mi napište, už si


nejsem jistá, zda jsem předala i těm co už museli odjíždět před hlasováním – případně se omlouvám)  6. místo Skywalker007 + Vojta (65 lístků)                                                                                                                               
7. místo Jedoboti (Fuente, Honza, Honza, Terka)  (60 lístků)                                                                                                                                 
8. místo 444Martin +444Jakub (48 lístků)                                                                                                               
9. místoThorinex (47 lístků)                                                                                                                                             
10. místo Samy (46 lístků)                                                                                                                                                   
11. místo Skyrider (44 lístků)                                                                                                                                                         
12. místo Clermont a Vočko (35 lístků)                                                                                               
13. místo Mtron (27 lístků)                                                                                                                                             
14. místo Davroman, Rocice, Tomassek05 (25 lístků)                                                                                                                                   
15. místo Robkterýten (24 lístků)                                                                                                                             
16. místo Kuba (23 lístků)                                                                                                                                                                   
17. místo Tomaslambo (21 lístků)  a Vico +Matouš (21 lístků)                                                                                                                                       
19. místo  Dáša Bartošíková (18 lístků) a Puressis (18 lístků)                                                                                       
21. místo  Vasyk (12 lístků)                                                                                                                                                                        22.místo Kubosch (10 lístků)

23-32. (již není podle seřazeno podle počtu hlasů) Pavla Grigarová, Jojik, Yoshimaka, Jan Sedláček - SPINER ART, Igorus, Komluk,Ivanku_kamarade, Marťan, Matthes_CSm, Daniel Hájek)                                                                                                                                                                                                                                                     
2) hlasování mezi vámi:                                                                                                                           
1. místo Borun (11 hlasů) batoh                                                                                                                   
2. místo Samy405 (6 hlasů)taška na notebook                                                                                 
3. místo Chairudo (5 hlasů) cestovní taška                                                                                           
4. -5.místo Miho (4 hlasy) a Danyboy (4 hlasy) - bez ceny

Počet návštěvníků: 7586    (cca polovina dospělých, z poloviny dětí cca 2/3 do 12 let)                                                                                                           
počet vystavovatelů: 32 pod čísly mohou být i společně, 40 celkem                                                       
počet pomocníků a dobrovolníků: 8 (z řad rodinných příslušníků a kamarádů vystavovatelů) +    8 mých rodinných a známých                                                                                                           
počet zaměst.úřadu : 5                                                                                                                             
počet prodejců: obchod 3, občerstvení 5-6 denně
celkem cca 70 lidí
odkazy www.uschovna.cz/zasilka/LHV696UBDGVXC5VS-TLV,
https://www.vsb.cz/share/uploadedfiles/akademik/pdf/2019/01-2019.pdf
https://www.mesto-klimkovice.cz/mesto/zpravodaj/
https://polanka.ostrava.cz/cs/o-polance/zpravodaj/polansky-zpravodaj-2019/copy_of_zpravodajleden2019.pdf
https://poruba.ostrava.cz/cs/o-porube/media-a-zpravodajstvi/prio-radnicni-zpravodaj/rok-2019/rok-2019/PRIO_02_2019.pdf
scany článků pošlu do mailu Pekimu





davroman

Moniko, jak jsem psal již e-mailem ... díky moc za vše ... za skvělou organizaci, pohodovou atmosféru a suprovou návštěvnost ... rozdali jsme za víkend snad milión bonbónů, bylo to nekonečné a vyčerpávající, ale úsměv na dětských tvářích nás stále znovu a znovu nabíjel.   ;)

PS: Poděkuj také prosím kolegyním v kuchyňce, které se o nás oba dny staraly, bez nich by jsme to nedali.   :)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

peki

Citace od: davroman kdy 27.03.2019, 14:39:19
Moniko, jak jsem psal již e-mailem ... díky moc za vše ... za skvělou organizaci, pohodovou atmosféru a suprovou návštěvnost ... rozdali jsme za víkend snad milión bonbónů, bylo to nekonečné a vyčerpávající, ale úsměv na dětských tvářích nás stále znovu a znovu nabíjel.   ;)

PS: Poděkuj také prosím kolegyním v kuchyňce, které se o nás oba dny staraly, bez nich by jsme to nedali.   :)

Podepisuji. Tuto akci doporučuje min.6 Lego ambasadorů z 5. Zítra hodím ještě nějaké postřehy od stolečku s hlasovacíma plechovkama.

Martins

Citace od: MLT kdy 26.03.2019, 13:39:13
Se k tomu vyjádřím zcela nestranně.
Já osobně když něco podobného připravuji, propaguji atd. tak je to neskutečný opruz, nuda, štve mne to a nebaví.
Ono to bez toho pochopitelně nejde, ale vždy v 8 večer sednu k PC a kolem půlnoci jdu otrávenej spát a takto až do pátku. A u toho člověk stále přemýšlí o akci, která bude "až" (nebo už) za měsíc.
A to vůbec nepíši o tom, že tvoje práce a tvůj rozsah propagace je neskutečnej a nevídanej. Sám by jsem nic podobného neudělal (a ani dělat nechtěl).
Když jsem zda v příspěvcích četl jakým systémem "jedeš" - opravdu klobouk dolů a smekám.

Občas si myslím, že to musíš dělat na plnej úvazek, jelikož to opravdu není normální.

PS : k té první větě "nečekaná návštěvnost....." co tě asi trošku "zvedla" ze židle. myslím si, že to nebylo myšleno tak, jak to vyznělo. ono napsané vždy vyzní uplně jinak než vyřčené :-)

Ale opravdu za formu tvojí propagace klobouk dolů.

Ahoj, plně se ztotožňuji s tím, co napsal MLT. Doufám, že Jezevec vytrvá ve svém tažení a že i organizátoři akcí zareagují na jeho aktivitu, která evidentně má přímý vliv na návštěvnost akcí. Je to určitě i téma pro budoucí vedení spolku na tvorbu příslušných pravidel. Díky!

Borun

#141
Tak já bych taky chtěl poděkovat Monice za zorganizování tak skvělé lego akce.Také díky všem vystavovatelům za hlasy v soutěži.Kolem naších modelů to po celé dva dny vypadalo jak v Tescu ,když zlevní lego😀.Nebyl pořádně čas s vámi pokecat a někdy ani se najíst.Ještě v noci po výstavě jsem ze spaní vykřikoval "prosím nesahat".😀.Ale to nic nemění na tom ,že bylo super.Skvělá parta,skvělé modely.Díky

Chairudo

Taky díky Monice za skvělou organizaci akce, bylo to opět super a zpětná vazba na FB mluví sama za sebe ;D

Bylo taky fajn poznat nové Afoly a se všemi zase trochu pokecat ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Posílám odkaz na reportáž kabelové televize fabex,
Monika
https://www.facebook.com/moporuba

444martinhanak

Krásna akce. Děkujeme se synem všem organizátorům a vystavovatelům.

Připojuji video z výstavy: https://youtu.be/BoGHGIBNvAU

danyboy

Všem moc děkuji za i za Moniku za pozitivní reakce a ještě za sebe děkuji všem, kteří se na výstavě jakkoliv podíleli. (y) Nyní nezbývá než se těšit na další ročník. >:D


rainfall

#146
Zdravim Vas, dakujem velmi pekne vsetkym co ste do toho dali srdce, energiu, pracu a obrovske kvantum casu! Kazdy jeden model, exponat ci celu scenku chcem ocenit.
Bolo to nadherne. Velmi sa mi pacilo. Moja prva LEGO vystava. Nultu som absolvoval v Legolande Billund pred 10rokmi.. :)
Je to krasa, ze nieco take robite nezistne. Cest Vam - co ste vystavovali, s niektorymi som mal moznost sa aj pozhovarat. Dakujem za super zazitok!  8)
Prosim, ak mate niekto nafotene detail toho obrovskeho kolajiska, tak budem rad ak nazdielate/odkazete.

                    Par fotiek, co som narychlo cvakol.. http://leteckaposta.cz/204990330

Pohodovy vecer.
LZ

peki

Citace od: peki kdy 26.03.2019, 11:57:49
Aukce

Žádám o uhrazení aukce. Nebo info SZ o provedené platbě, pokud jsem něco přehlédl.
Dík

Chairudo

Upozorňuji na možnost vystavit vaše modely v zahraničí a finančně podpořit svého koníčka  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr