Autor Téma: LEGO Inside Tour Exclusive 2012  (Přečteno 4491 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Online Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
LEGO Inside Tour Exclusive 2012
« kdy: 16.06.2012, 11:05:10 »
http://www.brickset.com/detail/?Set=4000012-1

Fakt pekný set! Škoda, že toto nevydajú pre bežných ludí, ale zas sa tu tým bude chváliť pár "vyvolených". :(

Offline Ojík

• Trade Count: (2)
  • suprák
Re: LEGO Inside Tour Exclusive 2012
« Odpověď #1 kdy: 16.06.2012, 12:15:17 »
Na Bricksetu už se to objevilo asi před měsícem, ale lidé protestovali, že to má být překvapení, tak to bylo staženo. Pěkný set, bohužel už jsem si zvykl, že život zde upírá možnosti získat spousty zajímavých, exkluzivních a unikátních setů.
All work and no play make Jack a dull boy.

Offline otaznik

• Trade Count: (174)
  • furťák
  • ?
    • Moje sbírka na BS
« Odpověď #2 kdy: 20.06.2012, 09:12:38 »
http://www.brickset.com/detail/?Set=4000012-1

Fakt pekný set! Škoda, že toto nevydajú pre bežných ludí, ale zas sa tu tým bude chváliť pár "vyvolených". :(
Jakých vyvolených? Zaplať si Inside Tour a je tvůj.

Offline Strider

• Trade Count: (0)
  • mazák
« Odpověď #3 kdy: 23.06.2012, 08:39:32 »
Díval jsem se na všechny sety pro zákazníky LEGO ITE. Jako hračky mi připadají nezajímavé. Jde jen o chytré využití lidské slabosti mít něco "really very ultimately extremely extensively limited" a nezáleží mi na tom, co to je, nebo je v tom i něco ušlechtilého? Na druhou strany ty sety jsou možná záměrně nezajímavé, aby se běžní zákazníci nenaštvali, že je nemohou mít. Pro mě je na tom nejzajímavější spekulovat (pravdu se nedozvím) o možných obchodních strategiích LEGA.

Offline otaznik

• Trade Count: (174)
  • furťák
  • ?
    • Moje sbírka na BS
« Odpověď #4 kdy: 23.06.2012, 09:09:51 »
Jde jen o chytré využití lidské slabosti mít něco "really very ultimately extremely extensively limited" a nezáleží mi na tom, co to je, nebo je v tom i něco ušlechtilého?
Do jisté míry nerozumím. Pokud si zaplatím Inside Tour, tak rozhodně ne kvůli tomu setu, který dostanu, ale kvůli samotnému zážitku. Ten set už je jen takový bonus navíc.