Autor Téma: Monsters Fighters  (Přečteno 51453 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline branio

• Trade Count: (6)
  • mazák
  • Pohlaví: Mužské
    • Zbierka pamätných euromincí
Re: Monsters Fighters
« Odpověď #90 kdy: 11.06.2012, 19:45:26 »
...Potisk 1×4 tile jako dřevo je taky užitečný.

Viete si predstaviť tieto ako výplň koľajníc? V BL budú asi pekne drahé... To aby sme už začali uvažovať nad LugBulk 2013  >:D

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #91 kdy: 11.06.2012, 20:00:09 »
Ale veď to nie ej žiadna novinka hoši...  ::)

Offline pecco

• Trade Count: (4)
  • bažant
  • **
« Odpověď #92 kdy: 11.06.2012, 20:16:16 »
Prečo by nebola ? http://www.bricklink.com/catalogList.asp?q=tile+1x4+wood+pattern
LOTR a Monsters sú tohtoročné sety nie ? Nálepka bola v HP.

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #93 kdy: 11.06.2012, 20:20:59 »
No a? Na podvaly sa predsa dá použiť aj nálepka, aj tlačený diel. Ak si si teda istý, že toto nie je smaolepka.

Offline Ojík

• Trade Count: (2)
  • suprák
« Odpověď #94 kdy: 12.06.2012, 15:00:14 »
Nejen pavučina, ale i roztrhané záclony. Je to dobře vidět ve videu (které je mimochodem znovu v éteru). Potisk 1×4 tile jako dřevo je taky užitečný.

Přesně tak, video bylo zpřístupněno a já doporučuji shlédnout, je to moc zajímavé. Záclony i pavučinky jsou úžasné detaily. Prkno je také skvělé.

Viete si predstaviť tieto ako výplň koľajníc? V BL budú asi pekne drahé... To aby sme už začali uvažovať nad LugBulk 2013  >:D

Copak pražce, ale i na obyčejné parkety by to bylo skvělé. A ano, nad LugBulkem 2013 už uvažuji, tohle je čtvrtý zajímavý díl, na který jsem v poslední době narazil a který bych nominoval. Pokud by to ale vážně šlo do výběru, můžeme být rádi, že to rozšířili i do jiných než LOTR setů. Jinak by to byl licencovaný díl. Mimochodem, to je další věc, která mě na domě zaujala, použití licencovaných dílů. Po globusu v Town Hall tu využívají loď v lahvi a srdce Davyho Jonese. A tohle prkno.

No a? Na podvaly sa predsa dá použiť aj nálepka, aj tlačený diel. Ak si si teda istý, že toto nie je smaolepka.

Protože to říká designér ve videu a protože se tento nový díl objevil v jednom LOTR setu. ::)
All work and no play make Jack a dull boy.

Offline Ojík

• suprák
« Odpověď #95 kdy: 12.06.2012, 15:16:10 »
Nějak nejsem tímto domem zaujat.Očekával jsem zábavnější pojetí strašidelného domu, plného například pastí, nástrah, samostřílů apod.To že se dům rozevírá na půlku sice vypadá zajímavě, ale hratelnosti to nepřidá, jelikož je každé patro v důsledku hodně úzké.

Interiér takový nanicovatý a chybí mi člen monster fighters týmu, když už je tam, snad po sté v různých setech, rodina upírů.

I já si dokáži představit plno různých strašidelných domů. Jeden třeba podobný tomu v Psychu, druhý tomu z Addamsovy rodiny, zkrátka do škatulky "Strašidelný dům" se dá zařadit plno staveb: opravdický strašidelný, plný přízraků a děsivých věcí, nebo jen opuštěný a zchátralý, nebo třeba honosné starobylé sídlo. Tenhle do mých představ zapadá a navíc je krásně navržený a skvěle vypadá.

Mimochodem, Lord Vampyre se v tomto setu objevuje potřetí, jeho manželka podruhé. Monster Fighters mají každý po dvou setech, Jack McHammer je ve třech. Čili nevidím důvod si stěžovat. Krom toho tu máš dvě unikátní monstra. A celé je to exkluzivní set, který se má nějak lišit od zbytku série. A když to vezmu z druhého konce, hratelnosti, doberu se stejného závěru. Lidský hrdina by budil dojem vyvolávání konfliktu s monstry a tady jde spíš o tu výstavní hodnotu, než střílení, ježdění a odpalování.

Offline QuiGon

• Jinn
  • Trade Count: (1)
  • mazák
  • Lightsaber: ON
« Odpověď #96 kdy: 13.06.2012, 12:13:07 »
Po maturitní pauze se opět vracím k normálnímu životu a i k LEGU. Na Haunted House jsem netrpělivě čekal a musím říct, že jsem opravdu příjemně překvapen. Splnil se mi sen o strašidelném domu. Co nejdřív si jej pořídím a vystavím někde u stropu :D

Offline Darth

• Trade Count: (42)
  • furťák
    • Darthova sbírka - galerie
« Odpověď #97 kdy: 22.06.2012, 14:45:41 »
Haunted House v prodeji od 1.9.2012 za "krásnou" cenu 3699 Kč:
http://shop.lego.com/en-CZ/Haunted-House-10228
« Poslední změna: 22.06.2012, 14:47:32 od Darth »

Offline otaznik

• Trade Count: (174)
  • furťák
  • ?
    • Moje sbírka na BS
« Odpověď #98 kdy: 22.06.2012, 14:49:41 »
Haunted House v prodeji od 1.9.2012 za "krásnou" cenu 3699 Kč:
http://shop.lego.com/en-CZ/Haunted-House-10228
Mně ta cena přijde relitvně OK. Původně jsem ten set nechtěl, ale budu to muset přehodnotit, opravdu moc hezká stavba.

Offline Darth

• furťák
« Odpověď #99 kdy: 22.06.2012, 14:54:51 »
Asi je fakt, že je tam přes 2000 dílků, oproti Jabbově paláci se 717 dílky za stejnou cenu. A proti Vampire castle dvojnásobek dílků, a jen o litr dražší - dobrá, unáhlil jsem se v prvním vyhodnocení ceny - asi je OK.

Offline tomas.

• Trade Count: (14)
  • suprák
    • moje lego
« Odpověď #100 kdy: 03.07.2012, 00:16:27 »
3699 by bylo báječný - teď už tam je 4 699 Kč uf...

Offline Darth

• furťák
« Odpověď #101 kdy: 03.07.2012, 08:20:09 »
Zdražili. Uvědomili si, že nemůžou přepočítávat 180 USD, ale 180 EUR. Uff, nevím, jestli jim to za tu cenu moc lidí koupí.

Offline Matošo

• KostkyLEGA.cz
  • Trade Count: (49)
  • furťák
    • KostkyLEGA.cz
« Odpověď #102 kdy: 03.07.2012, 11:09:52 »
Kupujou se větší blbosti za větší částky, myslim, že lidí se najde dost.

Výrobní cena je tak 600-800,- takže nakonec je stejně dost prostoru ke zlevnění a když se dost šílenců nenajde, tak to alespoň půjde do nějaké té slevičky...
Ostatně na ešopech to bude nakonec tak za 3500,-Kč

Offline Ondra

• Trade Count: (12)
  • furťák
  • Permaban
« Odpověď #103 kdy: 03.07.2012, 19:03:37 »
Tak to je "parádní cena"  ::) .Tomu co to zvýšení navrhl, bych dům narval do jistého místa kam slunce nesvítí.

Offline otaznik

• furťák
  • ?
    • Moje sbírka na BS
« Odpověď #104 kdy: 03.07.2012, 19:52:51 »
Normální cena modulárních setů, nechápu, že vás to může takhle rozhodit. Tím nechci říci, že bych to raději nebral za těch 3 699 Kč, ale takováhle hysterie?  ::)

Offline grrusa

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
« Odpověď #105 kdy: 04.07.2012, 17:54:59 »
Normální cena modulárních setů, nechápu, že vás to může takhle rozhodit. Tím nechci říci, že bych to raději nebral za těch 3 699 Kč, ale takováhle hysterie?  ::)

Mně přijde reakce docela adekvátní tomu, že to tentokrát seriozně vypadalo na cenu nižší. Málokterý z českých AFOLů je spokojen s finální cenou nějakého lego setu - na druhou stranu nakupovat méně nás to nepřiměje, tak má zřejmě TLC ceny nastavené správně (tj. na maximalizaci zisku pro akcionáře).

Offline Colonel32

• Trade Count: (176)
  • furťák
  • Barding Collector
« Odpověď #106 kdy: 04.07.2012, 18:20:26 »
Tak to je "parádní cena"  ::) .Tomu co to zvýšení navrhl, bych dům narval do jistého místa kam slunce nesvítí.

Možná jen dělal svoji práci, protože nechtěl, aby ho tam nakopal jeho šéf, když zjistili, že mají set špatně naceněný...

Offline bartas

• Trade Count: (8)
  • suprák
« Odpověď #107 kdy: 21.07.2012, 17:01:30 »
Doufám, že to půjde sehnat alespoň někde do 3.200,-Kč.

Offline mirek

• mirek
  • Trade Count: (8)
  • furťák
  • selský rozum vítězí
« Odpověď #108 kdy: 21.07.2012, 17:35:23 »
Spousta řečí kolem ceny... co toto ?

http://www.kdosihraje.cz/catalogsearch/result/?q=9467

Offline Matošo

• KostkyLEGA.cz
  • Trade Count: (49)
  • furťák
    • KostkyLEGA.cz
« Odpověď #109 kdy: 21.07.2012, 18:30:46 »
jj, na kdosihraje nakupuji často, je to jeden z nejlevnějších a nejlíp zásobených ešopů.
Navíc jsou tam dost sympatické paní.  ;)

Offline otaznik

• furťák
  • ?
    • Moje sbírka na BS
« Odpověď #110 kdy: 21.07.2012, 18:40:08 »
jj, na kdosihraje nakupuji často, je to jeden z nejlevnějších a nejlíp zásobených ešopů.
Navíc jsou tam dost sympatické paní.  ;)
Udělej pro mě prosím to, že budeš začínat větu velkým písmenem.

Offline Izmael10

• Trade Count: (3)
  • furťák
  • Visca el Barca i visca Catalunya!
« Odpověď #111 kdy: 02.08.2012, 20:18:40 »
Neviete kedy sa bude na Slovensku predávať set 9465?

Offline Ojík

• suprák
« Odpověď #112 kdy: 02.08.2012, 21:35:48 »
Neviete kedy sa bude na Slovensku predávať set 9465?

Při psaní reakce na tvůj příspěvek v tématu o LOTR jsem se díval na shop.lego.com a dostala mě cena tohoto setu. Když se v počátcích prodeje objevil na Legeniu za necelých 1200 Kč, čekal jsem cenu kolem této částky. Tady je ale za 699 Kč. Myslel jsem, že americká cena je $30, a když jsem si to uvědomil, tak mi ta naše cena hned přišla odpovídající a logická. Cena je ovšem ve skutečnosti $40, takže to vyjde levněji jak v USA. A takový Vampyre Hearse, což je set v hodnotě $35, stojí 769 Kč. Tak si říkám, jestli to není nějaká chyba. Když se podívám na LOTR, Uruk-Hai Army ($30) stojí 999 Kč, ale Orc Forge ($40) stejně. A přitom bych tak čekal nějakou přirážku kvůli té exkluzivitě. Do toho ještě ta licence a už tomu vůbec nerozumím. Co si o tom myslíte vy?

Abych se vrátil k tvé otázce. Vážně nevím, kdy bude set dostupný na Slovensku, ale možá by stálo za to si to přes někoho zde objednat. Sice je tu to hrozné poštovné, ale na druhou stranu bys k tomu ještě dostal Hulka.

Offline SpCasPi000

• Lost in Parts ...
  • Trade Count: (17)
  • furťák
« Odpověď #113 kdy: 02.08.2012, 22:52:25 »
Už sa predáva aj u nás, ale za 63e + poštovné pár drobných.

Offline mesje

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #114 kdy: 03.08.2012, 00:06:30 »
u nás majú monsters v all toys, ale aj za typicke alltoys ceny - tj cca 20 % nad najnizsie eshopove ceny...

Offline Ojík

• suprák
« Odpověď #115 kdy: 04.08.2012, 15:11:03 »
Tak se zdá, že tu máme další promo k Monster Fighters, 40076 Zombie Car. Bude dostupné v září jako dárek při nákupu za $75 v LEGO Stores a na S@H. Na můj vkus je to až moc podobné 30200. Neměli to vázat na zombies, a když už, tak dát jinou figurku, zejména ta ten dojem umocňuje. Šofér už je v setu počtvrté, a když už by neudělali novou zombii, mohli použít třeba kuchaře z Haunted House. Jinak se mi ale auto moc líbí. Ale krom toho, že to nepůsobí moc originálně, mě moc netěší ani ta dostupnost.

« Poslední změna: 04.08.2012, 15:12:42 od Ojík »

Offline SpCasPi000

• Lost in Parts ...
  • Trade Count: (17)
  • furťák
« Odpověď #116 kdy: 03.09.2012, 19:18:26 »
Téda, som si ''pořídil'' ten setík so svietiacou kostrou a múmiou, je to bomba (hlavne tá kostra, to je svetla!), že ich to nenapadlo už pri 3. sérii CMF urobiť múmiu s takou potlačou (bez nej nemá hodnotu momentálne), a tiež aj v City by to bola paráda keby autá či lampy svietili a určite by záujem o tie sety nemohol byť menší, jedine väčší.
Čo už môže byť pre TFOLa krajšie, ako keď jeho obľubené setíky na poličke žiaria pri pohľade z postieľky pri zaspávaní potom čo sa s nimi celý deň hral  ::)

Offline Ojík

• suprák
« Odpověď #117 kdy: 04.09.2012, 17:10:56 »

Offline Colonel32

• Trade Count: (176)
  • furťák
  • Barding Collector
« Odpověď #118 kdy: 06.09.2012, 09:13:25 »
Při psaní reakce na tvůj příspěvek v tématu o LOTR jsem se díval na shop.lego.com a dostala mě cena tohoto setu. Když se v počátcích prodeje objevil na Legeniu za necelých 1200 Kč, čekal jsem cenu kolem této částky. Tady je ale za 699 Kč. Myslel jsem, že americká cena je $30, a když jsem si to uvědomil, tak mi ta naše cena hned přišla odpovídající a logická. Cena je ovšem ve skutečnosti $40, takže to vyjde levněji jak v USA. A takový Vampyre Hearse, což je set v hodnotě $35, stojí 769 Kč. Tak si říkám, jestli to není nějaká chyba. Když se podívám na LOTR, Uruk-Hai Army ($30) stojí 999 Kč, ale Orc Forge ($40) stejně. A přitom bych tak čekal nějakou přirážku kvůli té exkluzivitě. Do toho ještě ta licence a už tomu vůbec nerozumím. Co si o tom myslíte vy?

1) Porovnáváš českou eShopovou cenu s americkou SH. Ale v americe také mohou být eShopy, které budou nabízet levněji než je jejich doporučená.

2) Monsters není placená licence, takže se neprojevuje ten rozdíl ceny licencí v americe a v evropě.

Offline tuvok07

• Trade Count: (0)
  • mazák
« Odpověď #119 kdy: 15.09.2012, 10:48:33 »
Tahle řada je společně s Pánem prstenů stále povedenější - zas bude co kupovat kromě pytlíků s minifigy a Starwars :) Tam jsem teď kupoval jen battle packy kvůli doplnění armády.