Autor Téma: Katalog 2009 již v obchodech ! (Sparkys)  (Přečteno 18669 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ondrej

• Trade Count: (25)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
  • Lego roste se mnou...
    • Flickr
Re: Katalog 2009 již v obchodech ! (Sparkys)
« Odpověď #30 kdy: 25.01.2009, 23:24:01 »
Prodávat je nechci a ani to v plánu nemám , jestli půjdu s váma do hospy tak jich 10 vezmu a rozdám ....

Offline Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #31 kdy: 25.01.2009, 23:33:58 »
Asi to u mna skonci ako pred dvoma rokmi-vysiel som naprazdno :( pytal som sa vsade /nie tak casto ale vsade/ a nikdy ich nemali. Dnes bola mama v Bratislavskom Avione, opytal som sa jej ci by sa nemohla popytat, bola v All Toys aj v Draciku, vratila sa s komentarom "Uz ich tolko nedostavame".  :-X

To je este dobre. Mne zenska v Draciku "Lamac" zahlasila podrazdenym hlasom toto: "Nie! A preco by sme ich mali mat?!"

Offline Petrjr

• Trade Count: (9)
  • furťák
« Odpověď #32 kdy: 26.01.2009, 18:36:25 »
Řekl bych, že AFOL by měl disponovat dvěma MAX třema katalogama.

jeden - pracovní
druhý - archivační
třetí - co kdyby

Ale mít jich víc? To zavání chorou myslí!

Jen upřesním. Někteří AFOLové mají děti. Pak jeden pracovní nestačí /a někdy ani když započítám tu rezervu/. Záleží na počtu lumpů a jejich věkovém složení.

Offline maeror

• Trade Count: (4)
  • suprák
« Odpověď #33 kdy: 26.01.2009, 18:39:08 »
Citace: Petrjr link=topic=21261.msg96486#msg96486
Jen upřesním. Někteří AFOLové mají děti. Pak jeden pracovní nestačí /a někdy ani když započítám tu rezervu/. Záleží na počtu lumpů a jejich věkovém složení.

Souhlas - naši dva lumpové "čtou" katalogy pořád dokola, za čtrnáct dní už jim ten jejich lepím izolepou  ;) A to musím říct, že se docela snaží s tím zacházet slušně.

Offline Hana129

• Prodejce
  • Trade Count: (42)
  • furťák
  • *
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #34 kdy: 26.01.2009, 18:42:56 »
Jo taky jich mám asi pět pokud seženu, příležitostně rozdám i dalším potencionálním afolům.

Jinak dnes jsem se dostala do Opavy v Pompu už taky mají nové sety, katalogy budou prý až v březnu.
Co mě však zaskočilo mnohem víc je, že  v Tescu nejenže jsem  nenašla katalogy, ale ani jediný Lego set  :'( :'(. Tak nevím co se děje :-\.

Offline tadeasb

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
« Odpověď #35 kdy: 26.01.2009, 18:55:53 »
V poslední době lego ze supermarketů mizí. Tuhle jsem byl v hypernově u Mladé Boleslavi a měli tam jenom 5 setů ve výprodeji

Offline maeror

• Trade Count: (4)
  • suprák
« Odpověď #36 kdy: 26.01.2009, 19:32:45 »
Jinak dnes jsem se dostala do Opavy v Pompu už taky mají nové sety, katalogy budou prý až v březnu.

Ano, nevím, co v Pompu vyvádí - mně v pátek řekli, že až na konci února (původně konec ledna, pak půlka února), tak doufám, že vůbec nějaký katalog seženu... Aby mi taky na konci února neřekli, že mám smůlu.  :(

Setů mají fůru, jak starých (některé pořád ještě v akčním doprodeji) tak nových, ale katalog nikde.

Offline Icewalker

• Trade Count: (20)
  • furťák
    • DallArt - amatérské filmové studio
« Odpověď #37 kdy: 26.01.2009, 20:10:11 »
Hlavně nebrečte, však ony se ty katalogy postupem roku objeví všude. Jako každý rok ;)
Spíš si říkám, jaké to bylo pěkné za mých mladých, resp. malých let, kdy jsem se pokaždé na nový katalog strašně těšil, jaké nové sety v katalogu objevím. Nyní vím o všem už dopředu z internetu. Ale to je taky fajn ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Offline Blake

• Trade Count: (15)
  • mazák
  • Bude hůř!
    • Brickshelf
« Odpověď #38 kdy: 27.01.2009, 14:36:24 »
Řekl bych, že AFOL by měl disponovat dvěma MAX třema katalogama.

jeden - pracovní
druhý - archivační
třetí - co kdyby

Ale mít jich víc? To zavání chorou myslí!

Proč počítat na AFOLA celou jeho rodinu? :) AFOL je jeden.

V mém případě to vychází: jeden katalog na jedno dítě a na konci roku z něj zůstanou jen sponky. Až z nich budou AFOLOVÉ věřím, že každej bude chtít mít ty tři kusy.

Offline S.t.a.l.k.e.r.

• Trade Count: (35)
  • furťák
  • Pressburg 4ever
« Odpověď #39 kdy: 27.01.2009, 15:06:18 »
Citace
Mne zenska v Draciku "Lamac" zahlasila podrazdenym hlasom toto: "Nie! A preco by sme ich mali mat?!"
S podráždeným hlasom nesúhlasím  ;), ale svojim spôsobom mala pravdu. Dnes je všetko aktuálne na webe a katalógy už zďaleka nezohrávajú svoju pôvodnú úlohu informovať o celom sortimente a novinkách. Navyše dnes platí, že čo nie je ekologické nie je ani ekonomické, preto bezhlavé tlačenie katalógov považujem za zbytočné. Katalóg či dva chcem mať doma aj ja, okrem toho by mal byť na webe komplet katalóg v ľahko downloadovateľnom a prezerateľnom formáte.

Offline S.t.a.l.k.e.r.

• Trade Count: (35)
  • furťák
  • Pressburg 4ever
« Odpověď #40 kdy: 10.02.2009, 20:48:14 »
Dnes som našiel aktuálny katalóg v petržalskom Tesco. Zobral som ich zopár, keby mal niekto záujem, prinesiem mu na stretnutie. Keďže sa aktuálne v inej téme vášnivo diskutuje o gramatike, ani tomuto katalógu by nezaškodila jazyková korektúra: citujem zo str. 47: Čulý útočný raketoplán Republiky, riadený Majstrom Jediov Macom Winda, sa riadi do boja a ukazuje svoju neuveriteľnú paľobnú silu. Teraz neviem či Maco je ten paľo alebo naopak.  ;D

Najkrajšia je ale poznámka na konci: Niektoré predmety uvedené v tomto katalógu sa dajú získať výlučne prostredníctvom LEGO.com.  :D
« Poslední změna: 11.02.2009, 15:14:56 od Stalker »