Předvánoční php skriptík - Skrblík

Založil Rob, 19.11.2004, 01:35:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rob

Tak jsem napsal jednoduchy PHP skriptík, který se teď před vánocema bude hodit.

je na www.sweb.cz/seifrob, v levém menu hledejte "Skrblík"

tady je kdyžtak deep link

rob
Rob

Jindroush

Nojo, tohle mám v TODO listu už pěkně dlouho. Já to mám spojený s katalogy a obdobou guide.lugnet.com v češtině, jen jsem se nedokopal to dodělat.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Rob kdy 19.11.2004, 01:35:15
Tak jsem napsal jednoduchy PHP skriptik, ktery se ted pred vanocema bude hodit.

je na www.sweb.cz/seifrob, v levem menu hledejte "Skrblik"

tady je kdyztak deep link

rob

Pěkné, díky moc!!

Rob

Citace od: Jindroush kdy 19.11.2004, 01:42:02
Nojo, tohle mám v TODO listu už pěkně dlouho.

Ja to chtel udelat kdyz jeste scandimex mel volne stazitelnej cenik v .csv formatu. Jenze to jsem jeste neumel ani html...
... no a ted zas nejsou ty ceniky. nebo o nich nevim.

nevite nekdo?  existuje csv nebo tak podobne verze aktualnich ceniku?


btw jindroushi uz jsi udelal ty scany public?
Rob

Jindroush

Citace od: Rob kdy 21.11.2004, 23:26:38
Ja to chtel udelat kdyz jeste scandimex mel volne stazitelnej cenik v .csv formatu. Jenze to jsem jeste neumel ani html...
... no a ted zas nejsou ty ceniky. nebo o nich nevim.

nevite nekdo?  existuje csv nebo tak podobne verze aktualnich ceniku?

Jako jakejch ceníků? Originálních LEGO na tehle rok? Jsem je dostal od LEGO Trading, ale už budou neaktuální. Jestli myslíš ceníky jednotlivejch sajtů, tak na to stačí napsat jednoduchýho spidera, on už tu myšku (cenu) vyšťourá.

Citace
btw jindroushi uz jsi udelal ty scany public?

Jindroush na tom brutálně pracuje, takže nejspíš to už v příští pětiletce bude. Neboli jsem na to ještě ani nešáh. Není zobrazovací engine a že bych to tu někde jen tak fláknul do html to je pod mojí úroveň.  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Rob

Citace od: Jindroush kdy 21.11.2004, 23:53:42
Jestli myslíš ceníky jednotlivejch sajtů, tak na to stačí napsat jednoduchýho spidera, on už tu myšku (cenu) vyšťourá.

tak je i ten skript nakonec udělanej. Jenže půlka prodejců nedává katalogový čísla a to znamená fůru práce navíc :(

Rob

Rob

.. no tak po pár úpravách skrblík vyhledává v devíti e-shopech a pracuju na přidání www.ostrovpokladu.cz

pokud někdo má tip na další potenciálně prohledávatelný web, pošlete mi soukromou zprávu.
Rob

zelva

a naše slovenské nemáš...
www.mravenisko.sk
www.hračkárstvo.sk
www.digicam.sk

Micho

Robe, nejak mi Skrblík nefunguje - na všetky kódy, čo tam hodím mi vyhodí u všetkých predajcov, že nenalezeno. Skúšal som aj také sety (napr. City - 7236, 7246 ...), čo Legáček má momentálne v ponuke a ani tie mi nenašlo. Netuším, kde by som mohol robiť chybu. Správne aj zobrazí vo výsledkoch hľadania číslo setu, ktoré hľadá ... Niekedy dávnejšie som to použil a vtedy to išlo ...

Rob

micho nevím co se děje protože mě to tu chodí na jakýkoliv set, na který si vzpomenu včetně těch dvou tebou zmiňovaných.  (vyjma prales.cz, kde jsou offline a trochu zlobí DINO ale s tím nic nezvládnu protože mi není jasné kde by mohlo dojít k chybě.

jo jestli můžu prosit případný chyby hlásit buď na e-mail nebo soukromou zprávou protože debuggování soukromých stránek je imho dost off-topic na to, aby zabíralo místo na fóru.

zkus to znovu - jen nevyhledávej na pralesu nebo se výsledků nedočkáš. Mohl bys mi prosím poslat buď popis chybových hlášek, vzhled okna s provedeným vyhledáváním nebo otisk obrazovky??

díky rob
Rob

Micho

Po tej úprave vyzerá, že to už chodí. Je to OK.

GNOSIS

Supr věc.  ;)
Velká pochvala Robovi. :D

Micho

Mne sa páči hlavne (samozrejme okrem tej funkčnosti) ten názov - vystihuje podstatu - Skrblík. Fantastický nápad, to by som si dal patentovať, Robe.

GNOSIS

Taky ten název vystihuje můj nákup Lega . .  ;) Proč platit víc než musím, že?
Než něco koupím tak hledám a hledám co kde stojí, kolik je tam kostek atd. a tady mám hned přehled kde co je a hlavně za kolik.
Ještě jednou velká pochvala Robovi. :D

muzzo

Citace od: GNOSIS kdy 12.04.2005, 15:48:52
Taky ten název vystihuje můj nákup Lega . .  ;) Proč platit víc než musím, že?
Než něco koupím tak hledám a hledám co kde stojí, kolik je tam kostek atd. a tady mám hned přehled kde co je a hlavně za kolik.
Ještě jednou velká pochvala Robovi. :D

tak to mas dobry ;) ja zase kdiz neco vidim a libi se mi to tak to musim mit attostojicotostoji  ;D