Koho sledujete?

Založil Veselé Kostky, 14.07.2016, 13:21:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Veselé Kostky

Zdravím, baví mě sledování a pozorování práce jiných. Vesměs se ale jedná o zahraniční youtubery. Napadlo mě, jestli existuje někdo zajímavý u nás v Česku, kdo má třeba svůj youtube kanál nebo facebook stránku a výtvory, které nejsou jen návody, ale i originální stavby.


Doporučte vaše oblíbence.

LLLuky

#1
Ahoj, nějaké LEGO někdy natáčím, ale většinou buď návody na existující sety, nebo různé animace.. Teď přes prázdniny zkouším vydávat i návody na svoje modely, ale, zatím se mi moc nedaří.. :(

Jinak mezi oblíbence patří hlavně zahraniční YTbeři jako:
-MICHAELHICKOXfilms
-JANGBRiCKS
-MADABOUTLEGO
-UK BRICKS
-ArtiFexCreations

Tomik

#2
Já bych na Youtube doporučil určitě ještě následující kanály:

Sariel's LEGO® Workshop - recenze setů Technic i jiných řad (většinou speciály a větší kousky), spousta vlastní tvorby (většinou pohyblivé motorizované modely) a hlavně ukecaný křečci ;D

JK Brickworks - velmi zajímavé mechanické věcičky

Mám také svůj kanál, ale je tam toho celkem málo a nová videa tam budou přibývat velmi pomalu:

Tomik buildinst.sweb.cz
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Jezevec

#3
Tak mě napadá, neví někdo více o tom, proč byl zrušen youtube kanál Brickshow? Docela jsem na to koukal a přišlo mně to spolu s Beyond the Brick jako jedny z nejlepších kanálů věnujících se danému tématu. A teď najednou koukám že kanál byl zrušen, smutná zpráva.

Youtube uvádí, že porušoval autorská práva, tak jestli se to netýká těch jeho recenzí na nové sety, kde se mnohdy ukazovaly fotky setů, které ještě oficiálně nebyly venku.

Pokud to někoho zajímá, vysvětlení zde:
https://www.youtube.com/watch?v=-wqyEm2v3hU
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

rainfall

Hladam tiez nieco CZ/SK ale bohuzial, tak ak niekto najdete, dajte do plena prosim.

Poslednu dobu sledujem (su tam dost aj live buildy):
bricksie
Solid Brix Studios
LZ