SPARKYS CZ

Založil Systematik, 22.11.2012, 09:25:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Systematik

Když v kamenném obchodě SPARKYS nakoupíte mezi 16. a 30. listopadem nad 500
dostanete kupón na 20%ní slevu o bronzovém víkendu (8. a 9. prosince) na nákup nad 300,-.

mischidotcz

Podobná akce viděna i ve Zlíně ve Zlatém jablku.

bubutymmy


Systematik


Colonel32

Jako člen Sparkys klubu jsem dostal nabídku, že při nákupu nad 1500 kč dostanu set nádobí (talíř, hrníček a misku). Já sám bych to neužil, protože jsou na tom nějaké dětské motivy, ale pkud má někdo z pražáků zájem si tam za ty peníze něco koupit, tak mu to nádobí klidně přenechám. Já a moje členská karta se ale musí účastinit nákupu. platí až do 24.12.

Systematik

Nafoceno v Brně na Masarykově - Akce:
Kup 2 libovolné produkty LEGO Star Wars a získej jako dárek za 1 Kč set 9676: TIE Interceptor & Death Star


Nejsem si jist trváním, na fotce je datum mázlý, dozjistím.

Biermann

Byl jsem dnes v Brně ve Sparkys na Masaryčce a mají tam 9492 Tie fighter za 699.

rdk

Sleva 25% - s Marianne kuponkem.

Zakoupen např. 71006 Simpsons domek za snesitelnějších 3749,-

rdk

Sparkys konečně nahodilo povánoční slevy.

Za polovic:
Všechny 3 adventní kalendáře - 269,90 a SW 449,90
31026 Bike Shop & Cafe - 999,90
41058 Heartlake Shopping Mall - 1399,90
60036 Arctic Base Camp - 1249,90
75083 AT-DP - 899,90

Dále nějké duplo a pak něco s jenom 30% slevou



Johny650

Skoro nic už nemají..škoda

honzicek22

#10
Citace od: Johny650 kdy 22.01.2016, 15:00:48
Skoro nic už nemají..škoda
To je jasné, "veřejná" sleva dlouho nevydrží  ;D Aspoň ušetřím  ;D

PS: pokud by někdo, kdo koupil deset Shopping Mallů, byl ochoten jeden přenechat tak bych to určitě nějakou částkou ocenil ;)

rdk

Ještě mají i 66521 za 1849,90, což je sleva cca 45% ze součtu katalogových cen jednotlivých stavebnic.

pasin11

V současné době mají na kamenných prodejnách slevu 20-30% na lego stavebnice pro členy Sparkys klubu.

bubutymmy

HM Studio v Quadriu na Národní s koncem roku zavírá, mají 30% prakticky na vše, včetně CMF 15. a 16. a Disney. 15. jsem řádně prohrabal, ale skoro plná krabice zbývá - snad s výjimkou mechů a žraloků.

Tomik

Dneska jsem se byl podívat v pražském Palladiu a našel tam v 50% slevě modrý pásový jeřáb Technic 42042 (celkem 3 kusy). Žádný jsem nebral, protože je to na mě už trochu moc velký set a zuby si brousím spíš na aktuální sety, které tam zrovna skládali do regálů.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Miketuk

Ty 42042 už tam nějakou dobu leží, mají poničené krabice. Některé jsou i otevřené.

tomminoo

Dnes jsem se byl podívat ve Sparkysu v Praze v Palladiu během obědové pauzy a všiml jsem si zajímavé slevy. Lego Batman Movie 70911 tučňákův polární vůz artic roller zlevněný z 1199 na 799 Kč, tak jsem si jeden hned koupil. Je to jediný set zlevněný z této nové řady. Tento set mají zlevněný i v eshopu a je stále skladem. V Palladiu v regálu měli ještě 3 kusy.

https://www.sparkys.cz/lego-batman-movie-70911-tucnakuv-polarni-vuz-arctic-roller

Miketuk

Zlevněný je, ale jen o 20%. Doporučená cena je 999 Kč. Stejně tak je zlevněný i v Bambuli nebo v Pompu.

ElvensmithCZ

Sparkys tento týden slevy z katalogovky na vybrané sety. Zajimavé jsou spíše jen slevy okolo 30% na některé velké sety a hůře sehnatelné limitky:
Assault on Hoth - 4799 Kč
Technic rypadlo - 4499 Kč
Helicarrier - 6999 Kč

Bylo tam ještě něco, ale nepřišlo mi to tak zajímavé.

Aneb kdo se chce před Vánoci zruinovat nebo navrhnout polovičce/dětem dárek pro tatínka tak šup do toho :-)

Klaj

Diky za tip. Vyuzil sme nasyslene sparkys body a Helicarrier se slevou uz je na ceste do sbirky  >:D krasne vanoce >:D
Je to asi jedna z psoeldnich sanci ho ziskat z nejakych ofic zdroju, pomalu mizi z obchodu. V bambuli je taky ve stejne akci ,ale uz je vyprodany.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Jezevec

Vyplatí se mít nějakou tu kartičku ohledně těch bodů/slev? Nabízeli mně v Pompu i jednou v Bambuli (hádám, že to všude funguje na stejném principu nebo podobném) - tudíž jak? Když si člověk v tom shopu zařídí kartičku, tak za každý nákup má nějaké body a pak po několika nákupech dostane na něco větší slevu?  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Miketuk

V podstatě dostaneš 2,5 - 3,3% z hodnoty nákupu na kartičku. Když dosáhneš nějaké hodnoty, můžeš si o nasbírané "peníze" zlevnit nákup.

Jezevec

Díky :) A je nějaký řetězec, kde je to dá se říct nejvýhodnější? Já mám totiž v okolí jak Bambuli, tak Sparkys i Pompo. Ale u všech si rozhodně neplánuju zřizovat VIP kartu, protože mně přijde, že ty ceny jsou defakto stejné. Navíc jsem v Brně našel super lego shop, kde jsou ceny u hodně setů trvale o 15-30% nižší, než v těch velkých řetězcích. Myslím, že možná ani ty potenciální slevy za nákupy na kartičku se tomu nevyrovnají.  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

ElvensmithCZ

Já mám všechny 3 uvedené + Dráčik a jak už tu padlo, je to podobné. Záleží za kolik člověk plánuje nakupovat. Každopádně ta karta/účet nic nežere, takže proč ne. Vadí mi ale např. u Pompa, že ty kupóny co pak člověk dostane mají celkem krátkou "trvanlivost". Bambule to má tuším delší (Zlatý dukát). Dráčik to má trochu jinak, tam máš tu jejich lepší "pohádkovou cenu" automaticky na vše, čas od času jsou tam v rámci ní také zajímavé ceny/slevy.

V čem vidím osobně výhodu je, že když člověk ve výprodeji (50% slevy) koupí např. po Vánocích větší množství setů, tak stále ještě k této už tak pěkné ceně dostane něco málo navíc v podobě těch bodů. Navíc se pak ty dukáty/kupóny atp. dají uplatnit i na již zlevněné zboží.

Všeobecně se domnívá, že se na Pompo/Bambule/Sparkys atp. mimo 30% - 50% slevy nevyplatí nic kupovat. Věšinou to mají za katalogovku a set lze sehnat na jiných e-shopech levněji.

ElvensmithCZ

Na Sparkys 15% sleva na vše lego po zadání kódu SPARKYSBLACK. Samo o sobě slabé, ale platí i na zlevněné zboží - mají tam ještě nějaké sety okolo 30% dolu. Mělo platit od zítra ale šlo to již dnes večer.

Vzal jsem SW Walkera co byl již za 30% (s tím BF kódem to dá asi 41%). Za bratru 2400 i s poštovným už je to celkem fajn :-)

Mají tam za 30% např.
LEGO STAR WARS 75189 TĚŽKÝ ÚTOČNÝ CHODEC PRVNÍHO ŘÁDU - ještě alespoň 1 kus tam je.
LEGO TECHNIC 42065 RC PÁSOVÝ ZÁVOĎÁK
LEGO Super Heroes 76052 Batmanova jeskyně
LEGO CITY 60097 Náměstí ve městě

Lord_Maxx

Ahoj,

i zde nabízí O2 výhody 20 procent slevu. Kdyby někdo potřeboval, napište si, kódy jsou obecné.
Fanda Lego Technic

Lord_Maxx

Ahoj,

na O2 Extra 50 procent sleva na druhou (levnější) stavebnici Lego Star Wars.

Kód mohu poslat na vyžádání, platí na eshop i kamenou prodejnu, píšou platnost do 31.5.2018.

Fanda Lego Technic

Lord_Maxx

#27
Ahoj,

Sleva 20 % na vše včetně produktů Hasbro a Mattel. Na LEGO se vztahuje akce: 1+1 levnější produkt se slevou 50 %.Sleva se vztahuje i na zlevněné výrobky. Platí v kamenných prodejnách Sparkys a HM Studio i na e-shopu www.sparkys.cz (v sekci ,,Košík" zadejte heslo viz. https://ona.idnes.cz/nakupy-slevy.aspx?detail=2168). Platnost 14. 5. - 20. 5. 2018.

EDIT: Už to opravili, platí akce -50 procent na 1+1. ***Teď přišel email, že 20 procent platí i na Lego, v košíku se opravdu u všeho odečetlo 20 procent.***
Fanda Lego Technic

jerzeeg

Mne se teda 20% neodecetlo.. mam tam dva ruzne lego sety za 1499 kazdy a v kosiku se odecetlo jen 50% (749) za druhy set..

skywalker007

Citace od: jerzeeg kdy 14.05.2018, 13:18:19
Mne se teda 20% neodecetlo.. mam tam dva ruzne lego sety za 1499 kazdy a v kosiku se odecetlo jen 50% (749) za druhy set..
Vždit jo na Lego platí pouze sleva 1+1 druhý set za 50%. 20% platí na zbytek nabídky kromě lega.