alt. model první kolo

Založil peter, 18.06.2018, 07:49:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peter

Citace od: Pool kdy 17.06.2018, 21:05:52ale možná by nebylo špatné modely zatím neprezentovat a stanovit nějaký termín pro jejich prezentaci.

Určitě jsem stejného názoru, aby zatím byl čas na vlastní kreativitu ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

milanv

Potvrzuji, funguje. A už mám i první model. Narozdíl od Poola se nemusím bát vám to ukázat kvůli (ne)inspiraci ostatních, ale kvůli obavám z legalizační rady :D
Pán na Žlutém hradě

grohl

Mám 2.5 modelu hotovo. Kdy začneme házet fotky? Za sebe musím říct, že ty holčičí pytlíky jsou rozhodně ten nejhorší materiál spolu Harrym a Raptorem.

Robkteryten

Ahoj vsici,
jelikož budu na dovolené a nejspíš nebude tento týden moc času vkládám sem svůj první model. Jedná se o dráčka ze setů: 30526, 30358 a 30499
Vše je pohyblivé, jediné co mému pětileťákovi padá jsou křídla, bohužel jsem nevymyslel pevnější uchycení. Jinak otestováno na dítěti a vše drží.
Připojuji LDD.

peter

#4
Vidím, že první obrázky se začínají vkládat, tak večer sem hodím taky můj první model a sice ze setů 30543 a 30499.

EDIT: přiloženy obrázky výz výše.

Asi jsem si vybral hned pro první stavbu docela nevhodné setíky. Po rozbalení jsem hodně dlouho nevěděl co s tím. Sice mi v rukách vznikla dvě jiná auta, ale zbytků bylo strašně moc, což jsem nepovažoval za úspěšný alternativní model ze dvou setů. Proto jsem stále přestavoval až vznikl tento "traktor" s dvěma výměnnými pracovními vleky a ten už jsem usoudil, že je prezentovatelný. Snažil jsem se o co možná nejvyšší využití elementů z obou setů, takže na poseldním obrázku přikládám zbytek.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Paráda, ak v drakovi tak traktoru nepoznávám orig.setíky.  Pěkné nápady. Těším se na další kousky  :)

peter

Citace od: peki kdy 26.06.2018, 06:25:35Paráda, ak v drakovi tak traktoru nepoznávám orig.setíky.  Pěkné nápady. Těším se na další kousky  :)

Večer jsem dal ještě těm mým dvoum setům šanci a udělal ještě jeden model, tak večer dám zase fotky.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

#7
Zůstali mi asi 3 setíky, tak jsem se rozhodl něco zkusit. Jde o kombinaci 2 setů  (30358 - Dragster a 30532 - Turbo).  Dceři se to líbí, ale manželka řekla že to vypadá jako to co je na obrázku u původního setu.

peter

Citace od: peki kdy 26.06.2018, 11:12:01Zůstali mi asi 3 setíky, tak jsem se rozhodl něco zkusit.

Jak si to prohlížím, tak mne hned napadlo, že kdyby jsi tomu zkusil prohodit ta kola (dvojice vpředu a single osa vzadu) a drobně to ještě poladil, tak by z toho mohlo vzniknout něco takovéhoto ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Pool

#9
Něco vzdáleně podobného už mám, večer se pochlubí. Ale lepší by právě bylo, na ty prezentace modelů stanovit vždy nějaký termín, ať se mohou všichni zúčastnit.

peki

Citace od: Pool kdy 26.06.2018, 13:01:21
Něco takového už mám, večer se pochlubí. Ale lepší by právě bylo, na ty prezentace modelů stanovit vždy nějaký termín, ať se mohou všichni zúčastnit.

OK stanovuji termín. Včíl >:D

Potřebujeme výsledky. I skici, nedotažené nápady mohou někoho nakopnout. Já mám jen 3 stavebnice (a začal jsem včera).

Petře dík za obr. Každopádně je to další směr který zkusím.

peki

#11
Citace od: peter kdy 26.06.2018, 12:56:10
Jak si to prohlížím, tak mne hned napadlo, že kdyby jsi tomu zkusil prohodit ta kola (dvojice vpředu a single osa vzadu) a drobně to ještě poladil, tak by z toho mohlo vzniknout něco takovéhoto ;).....

Další verze  :)

peter

Citace od: peter kdy 26.06.2018, 07:41:30Večer jsem dal ještě těm mým dvoum setům šanci a udělal ještě jeden model, tak večer dám zase fotky.

Tak zde je avizovaný druhý model z kombinace setů 30543 a 30499. Druhým modelem je kombajn. Oproti traktoru již k tomuto modelu za sebe nemám žádné výhrady, když vím z čeho vznikl. Velmi jsem rád, že se mi do modelu na konec povedlo dostat vše co by správný kombajn měl mít, tedy i sklápěcí výsypné rameno.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten

#13
Toto je prosím nesoutěžni model.  Nesplňuje podmínku kombinace polybagů.  Je jen z jednoho -  z batmana

peki

Citace od: peter kdy 26.06.2018, 20:17:22
Druhým modelem je kombajn[/b]. Oproti traktoru .....

Začíná to tvořit velmi sympatickou sérii zemědělských strojů. Opět velmi povedené.

Tomik

Citace od: peter kdy 26.06.2018, 20:17:22
Tak zde je avizovaný druhý model z kombinace setů 30543 a 30499. Druhým modelem je kombajn. Oproti traktoru již k tomuto modelu za sebe nemám žádné výhrady, když vím z čeho vznikl. Velmi jsem rád, že se mi do modelu na konec povedlo dostat vše co by správný kombajn měl mít, tedy i sklápěcí výsypné rameno.
Přiznám se, že když jsem uviděl tvého kombajna, tak první, co mě napadlo, bylo, že ho postavil hacislav a nějakým záhadným způsobem se dostal do naší uzavřené skupiny... :-) Každopádně musím uznat, že se ti opravdu povedl.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Foton

Kombajn i drak jsou super!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

jerzeeg

#17
Nazev treba "Minisvět mořské víly"

Ze setu 30497, 30540 a 30552. Krome 2 technic pinu jsou pouzity vsechny dily ze vsech 3 sacku.

Edit: Ted tak koukam, ze se mi tam vetrela jedna zakazana vecicka - modified tile mezi study oblouku, jako mriz do pevnustky - tak to prosim pro finalni verzi odmyslet.

peki

No paráda, uvidíme co Tomík, ale vypadá to že se může jeden problematický set škrtnout  >:D

milanv

Já to vzal jako výzvu a vzal jsem ty pytlíky, co jsem považoval za nejhůř upotřebitelné: Harry, Dino a Hot dogy.
Model mám, jen ho vyfotit. Nejlíp by vynikl na krátkém videu, ale sem dát nejde a privátní video na youtube si netroufám po včerejšku navrhnout  >:D
Pán na Žlutém hradě

peki

Začínám být pln optimismu  >:D

jerzeeg

Sypej to sem Milane, na tuhletu brutalni kombinaci jsem fakt obzvlast zvedavy, co jsi z toho vymyslel  >:D

Pool

#22
Proudová formule 30526 + 30358 + 30497

Nesoutěžní model

Pool

#23
Závodní auto  30526 + 30358 + 30497

Pevnost těla auta je na jedničku a jediné slabší články jsou rám okna a zadní křídlo.

milanv

Kukačkové hodiny

Funkce: kyvadlo se kýve, ručičky se otáčejí (umí i nezávisle každá), okénko se otevře a vykoukne (pohyblivá) kukačka!
Uvnitř je naznačený hodinový stroj.

Použité sety:
  30407 Harry Potter
  30382 Dino
  30356 Hot dog

@Tomik: návod ti můžu poslat poštou, když to kostky.org neumí přiložit. Aby to nebylo nikde publikované.

P.S.: Mezi zbylými díly je i klasická hodinová kotva, ale fakt už nevím, jak ji tam umístit :)
Pán na Žlutém hradě

matka

Zátiší se včelou

Ke květince přilétla včela a malý motýlek.

Použité sety:
30526 Batmobil
30404 Friends kytka
Paní na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 28.06.2018, 21:35:42
Kukačkové hodiny
Funkce: kyvadlo se kýve, ručičky se otáčejí (umí i nezávisle každá), okénko se otevře a vykoukne (pohyblivá) kukačka!

Tak ten ještěr jako kukačka mne fakt pobavil  :D

Citace od: matka kdy 28.06.2018, 21:40:30
Zátiší se včelou
Ke květince přilétla včela a malý motýlek.

Roztomilé.
Těším se na další výtvory.

Robkteryten

30526, 30358 a 30499 posloužily ke zvětšení Hotroda,  ted pojme minifiga.  Problem  bude asi s pevnosti. Po návratu z dovolené na nej ještě kouknu a udělám LDD soubor.

jerzeeg

Ze setu 30401 a 30404, vsecky dilky vyuzity.  >:D

Izabella08

Jerzeegu,
nezapřeš, že máš rád pestrobarevnost...jak je vidět u většiny Tvých MOCů:)
Pěkné.