Mall.cz

Založil Klaj, 17.09.2015, 14:52:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Klaj

Na Mall.cz 10% sleva na  lego. (pri platbe zadat kod MALLCZ10) lze uplatnit i na jiz slevneno zbozi :-)

Akce by mela platit do 20.9.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Robkteryten

tak o toto se nejde nepodělit, vánoční přirážka 50procent:

LEGO Minecraft 21114 za 1199kč
21119 dokonce za 999kč z 499kč
atd....



Robkteryten

Citace od: Robkteryten kdy 07.12.2015, 20:46:15
tak o toto se nejde nepodělit, vánoční přirážka 50procent:

LEGO Minecraft 21114 za 1199kč
21119 dokonce za 999kč z 499kč
atd....




pardon, stará informace. Dnes v noci zdraženo na krásných 1349kč  ???
https://www.mall.cz/lego-minecraft/lego-serija-kock-farma?v=752184

Miketuk

Udivuje mě, jak to může někdo koupit za tuhle cenu. Na Heuréce je nejlevnější za 850 a nejlevnější skladem 990.

Robkteryten

#4
Citace od: Miketuk kdy 08.12.2015, 08:29:58
Udivuje mě, jak to může někdo koupit za tuhle cenu. Na Heuréce je nejlevnější za 850 a nejlevnější skladem 990.

no rodiče co nechali nákupy na poslední chvíly nemají moc na výběr. Děti to chtějí a všude je vyprodáno.
já naštěstí pořídil alespoň za katalogovou cenu i tak je to předražené, za pár kostek.

bartas

Bohužel mall není jediný, který využil poslední chvíle a výrazně zdražil nejžádanější sety.

Freddy157

Tak když se člověk podívá na heuréku, tak v podstatě všechny sety až na výjimky zdražily v podstatě na úroveň ceny shop.lego.com, případně jsou vyprodané.

Futurion

Proč se to tu vlastně probírá? Vždyť zdražení před svátky není žádný skandál. Rapidně se zvyšuje poptávka, tak se samozřejmě i rapidně zvedají ceny. Firmy by neměly právo na existenci pokud by se chovaly jinak.

Robkteryten

dnes v Počernicích na prodejně Lega s poškozeným obalem:
Technic:
42009  cca 4500kč
42025  cca 2500kč
ninjago:
70738 cca 2500kč
+/- pár drobných, byl jsem tam s mladým co pořád zdrhal

Robkteryten

Citace od: Futurion kdy 11.12.2015, 09:05:49
Proč se to tu vlastně probírá? Vždyť zdražení před svátky není žádný skandál. Rapidně se zvyšuje poptávka, tak se samozřejmě i rapidně zvedají ceny. Firmy by neměly právo na existenci pokud by se chovaly jinak.

jojo jak jinak, těším se na lednové výprodeje o 50 procent a více. to uz je u ČOI trestné. Ale máš pravdu, pokud se najde někdo kdo to za tu cenu koupí... jeho volba.


bubutymmy

Pár setů je na mallu za půl ceny už teď, velmi výhodně se tváří chimovskej fivepack s nosorožcema a hmyzákama, ale právě to jsou nic moc sety a jeden už mám...

hana

#11
LEGO Creator 40106 Dílna skřítků - zlevněna na 349.-
https://www.mall.cz/lego-creator/lego-creator-40106-christmas-toy-workshop?v=813930

Editováno - vyprodáno (pravděpodobně během chvilky).



Klaj

Sleva 100Kč při nákupu LEGO nad 1 000Kč. Kod: LEGO100X. Zadny zazrak, ale lze uplatnit na zbozi jiz slevnene a v akci. Kod by mel platit do 8.2.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Futurion

Jejich zlevněné zboží pravděpodobně vždy naleznete kdekoli jinde levnější. Stokoruna "sleva" to nevytrhne. Říkám to proto, že u Mallu tu vyšší cenu už ani nekompenzuje nic jiného. Jejich expedice a spolehlivost stojí za děravou bačkoru.

Klaj

Citace od: Futurion kdy 02.02.2016, 19:21:36
Jejich zlevněné zboží pravděpodobně vždy naleznete kdekoli jinde levnější. Stokoruna "sleva" to nevytrhne. Říkám to proto, že u Mallu tu vyšší cenu už ani nekompenzuje nic jiného. Jejich expedice a spolehlivost stojí za děravou bačkoru.
obecne souhlasim, ale veci ktere prodavaji se slevou 30% a vic uz rozhodne stoji minimalne za omrknuti. Uz se mi povedlo z tama par peknych veci sehnat vyrazne pod beznou cenou.
Draco dormiens nunquam titiliandus

janopr

Z mallu mi všechny krabice lega přišly pomačkané, jako kdyby prošly čtyřma kravíma žaludkama  ;D

Robkteryten

Citace od: janopr kdy 02.02.2016, 21:33:16
Z mallu mi všechny krabice lega přišly pomačkané, jako kdyby prošly čtyřma kravíma žaludkama  ;D

Podobně, naštěstí stačí nafotit a poslat na reklamace, pokud člověk nelpí na krabičce většinou dostane slevu na další nákup. Do sbírky jsou stejně nepoužitelné pro jejich polepky.

rdk

Mall má pomačkané krabice i při osobním odběru.... umělci :o

Miketuk

Podobně je na tom i Alza. Kupoval jsem tam jednou asi 10 setů, všechno byly horké novinky a krabice byly ve stavu, jak kdyby stály už rok v regále. Taky osobní převzetí.

Johny650

Musím říct, že mall co se týká balení je otřesné. Poštovné zdarma mám u všeho to je velké plus, ale balit by mohli lépe :)

Futurion

Poštovné zdarma bývá někdy za trest. Naposledy jsem na zásilku čekal 3 týdny. Už sami nabízeli storno objednávky, ale vytrval jsem  ;D


Futurion

Můj ty Tondo kolenatej  ;D

Robkteryten


Lord_Maxx

Ahoj,

200 Kč sleva při nákupu nad 2000 Kč - https://ona.idnes.cz/nakupy-slevy.aspx?detail=1817

Dá se například spojit s akcí na LEGO® Technic 42066 Závodní stíhačka:


1 × GP Alkalická knoflíková baterie GP189 (LR54) - 10 Kč
1 × LEGO® Technic 42066 Závodní stíhačka - 1 801 Kč

Sleva 200 Kč

Celkem 1811 Kč

Fanda Lego Technic

kajman

U všech city setů (tedy od 149 Kč) mají nyní dárek navíc - 40237 Hon za velikonočními vajíčky. Navíc mají akci na dopravu zdarma.
https://www.mall.cz/lego-city?o=_price

Petronel

To je velmi luxusní akcička, děkuji za info. >:D

M@C

Jojo, taky jsem vyuzil, diky!

fanda

Citace od: kajman kdy 10.04.2019, 16:51:23
U všech city setů (tedy od 149 Kč) mají nyní dárek navíc - 40237 Hon za velikonočními vajíčky. Navíc mají akci na dopravu zdarma.
https://www.mall.cz/lego-city?o=_price

Děkuju moc, využil jsem to, akorát mi to dosud nepřišlo (asi je nás vyčůraných hodně).  :)

Clermont

Se tesim na pristi vystavu. Kazdy druhy tam bude mit zakomponovane hledani vajicek   ;D