SK - TESCO clubcard vyuctovanie - zlavovy kupon 30% na lego

Založil dado, 01.06.2011, 20:35:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dado

Zdravim,
dostal som vo vyuctovani Tesco clubcard zlavovy kupon na lego 30 %. Pytal som sa ludi vo svojom okoli ale oni ten kupon nedostali. Vyzera to tak ze Tesco to posiela cielene na zaklade nejakych statistik. Dostal som tam aj nejaky kupon na plienky. Obidve komodity nakupujem dost casto. Bol som pozriet vcera ze by som este vyuzil letakovu akciu, ale nakoniec som sa rozhodol ze pockam kym tesco dostane 'Marina' sety na ktore si brusim zuby.

Dve otazky:
Dostal este niekto ten kupon ?
Neviete ci tesco bude predavat 'Marina' sety este v Juni ?

linhi

Jsem na tom stejně,včera mě přišel clubcard a mám tam také slevu na lego 30%  i když jsem na jiné straně hranice :-)

werrac

I přes to, že jsem za Lego utratil v Tescu nejvíc, došla mi výhodná nabídka na jogurty, podivné tyčinky, depilační vosk atp., ale sleva na Lego nikde. Ono to s tím STATISTICKÝM vyhodnocením bude poněkud složitější .....
Sorry za mírné OT

Anjin

Ahoj,
aj ja mam ten kupon. Len sa obavam, ze nove sety dostanu az po 3.7. Dovtedy totiz kupon plati.

STARHAWK

Ja som ho dostal tiez a to som za posledne mesiace dost lega kupil. Podla mna to vyberaju aj na zaklade nakpov. Iny clenovia rodiny to nedostali.

Zauimali by ma podmieky toho kuponu. Ci to plati na jeden set alebo cely jednorazovy nakup lega. Dalej ci sa to da pouzit na uz zlacnene sety.

SpCasPi000

Ja som sa pýtal už v pondelok či to platí len na jeden kus alebo celý nákup, a na informáciach mi povedali že ešte sami nevedia aké sú podmienky (že to pre nich robí iná firma dokonca), tak som zvedavý keby som tam s ním naklusal že či by neodstavili jednu pokladňu kvôli mne a hodinu nezisťovali čo s tým. To sú služby u nás (nech žije ČSR)! Dúfam v tom budú mať jasno pred 3.7.2011.
;D

wallac

Já si myslim, že by to mělo platit na všechno lego v rámci jednoho nákupu..

SpCasPi000

Ešte keby tak bolo z čoho vyberať, supermarket u nás má omnoho väčší výber ako hyper, ale tam to neplatí. Prinajhoršom nejaký Creator na diely bude určite.

phoenicis

U nás doma sa tiež objavil tento kupón.

BTW, čo sa týka toho, či je to pre 1 alebo viac setov dohromady: myslím si, že na ten kupón bude každý TESCO obchoďák či HM hľadieť ináč, preto bude asi najlepšie, keď sa každý informuje doma...
Do TESCO sa asi dostanem najbližšie niekedy v stredu, ale určite sa na to opýtam a čakám odpoveď "-30% z ceny všetkých LEGO setov".

Potom napíšem, ako som pochodil...

phoenicis

Nuž chlapci, bol som sa dnes opýtať v HM TESCO Prešov a dozvedel som sa, že všetky zľavové poukazy sa vzťahujú na 1 kus výrobku - tak i poukaz na zľavu 30% pri kúpe LEGO sa vzťahuje len na 1 set (1 kus výrobku), čo ma dosť štve  >:( ...

Anatyt

Tak v tom prípade sa to oplatí vraziť do niečoho drahého.

Hana129

#11
30% je odečteno z celkové částky Lego nákupu.  ;)

Dnes odzkoušeno Tesco Opava.

Vasyk

Včera jsem se ptal v Tesco u nás a paní mi řekla, že se to vztahuje jen na jeden set. Každopádně v celém tom letáku to není specifikováno, takže podle mě si toho mohu koupit kolik chci a sleva je na vše.

Hana129

#13
Citace od: Vasyk kdy 10.06.2011, 14:35:49
.. takže podle mě si toho mohu koupit kolik chci a sleva je na vše.

..ano kolik chceš a co chceš. Sleva  30 % se odpočítá i z cen už na 50 % slevněných setů.

Kupon platí jen na jeden nákup. Už ho mám vyčerpaný  :'(.



wallac

U nás tedy mají sety za plné ceny, a když jsem to tak počítal, po té 30% slevě to vychází stejně jako na mořelega.. Asi se podívam ještě někam jinam, kde budou mít něco v 50% slevě..

phoenicis

#15
Citace od: Hana129 kdy 10.06.2011, 15:37:18

..ano kolik chceš a co chceš. Sleva  30 % se odpočítá i z cen už na 50 % slevněných setů.

Kupon platí jen na jeden nákup. Už ho mám vyčerpaný  :'(.




Viem, že som tu písal vyššie, že som sa informoval o zľave (že platí len na jeden set), ale nedalo mi nevyskúšať to v praxi a môžem potvrdiť nasledovné: zľava platí na jeden nákup na VŠETKY LEGO sety (či už sú v akcii alebo nie). Ja osobne som kupoval sety, pričom všetky už boli predtým zľavnené o 25-50% a zo všetkých mi odčítali ešte zľavu 30% z aktuálnej ceny, takže sa to skutočne oplatí.
Jediná nevýhoda je, že taký kupón bol jediný...  >:D

Anatyt

No a niekto tam nemal žiadny LEGO kupón. Ktovie podľa čoho to rozdelovali? Možno podľa toho, kto čo kupoval a my sme žiadne LEGO v Tescu nekúpili.

Hana129

#17
Kupón dostali jen ti co v Tescu v minulosti koupili s clubcard Lego, alespoň za nějakou minimální částku.  ;)

Anatyt


Mates

Citace od: Vasyk kdy 10.06.2011, 14:35:49
Včera jsem se ptal v Tesco u nás a paní mi řekla, že se to vztahuje jen na jeden set. Každopádně v celém tom letáku to není specifikováno, takže podle mě si toho mohu koupit kolik chci a sleva je na vše.
Kupon platí na celý LEGO nákup (ne na jeden set), v pátek jsem to otestoval... ;D

votrelec

Citace od: Hana129 kdy 11.06.2011, 12:02:52
Kupón dostali jen ti co v Tescu v minulosti koupili s clubcard Lego, alespoň za nějakou minimální částku.  ;)

Bohuzial to nie je pravda :(. Mam clubcard snad od zaciatku, kupoval som lego niekolko krat a kupon som nedostal. :(

STARHAWK

A kde je este nieco zauimave v 25 az 50% zlavach ? Je este niekde nieco z Kingdoms ?

phoenicis

Citace od: STARHAWK kdy 12.06.2011, 12:35:58
A kde je este nieco zauimave v 25 az 50% zlavach ? Je este niekde nieco z Kingdoms ?

Mám pocit, že v KE v HM TESCO smerom na Prešov som videl nejaké Kingdoms v akcii, ale už neviem presne, čo (som mimo tému Kingdoms)...

Darth

Děkuji za rady, otestoval jsem v Avionu v Brně, šest setíků v 50% slevě šlo ještě o 30% dolů (tj. celkem 65% sleva a to už se dá).

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 13.06.2011, 14:58:10
Děkuji za rady, otestoval jsem v Avionu v Brně, šest setíků v 50% slevě šlo ještě o 30% dolů (tj. celkem 65% sleva a to už se dá).

No problem je, ze nase Teska su uz uplne vybrakovane a 50% tam uz vpodstate nic nie je.

Stalker> Mam pravdu ? Ty mas BA dost obehanu.

Darth

#25
Tady je to také bídné, v regálu s hračkama nic, naštěstí v Avionu je regál Výprodeje, kde nahoře se krčily 2x 8087 a 4x 7596. Nic extra sety, ale na díly a figy za tu cenu ujdou.

Ovšem po mém nákupu Avion Brno už také nic.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: STARHAWK kdy 13.06.2011, 15:14:14
No problem je, ze nase Teska su uz uplne vybrakovane a 50% tam uz vpodstate nic nie je.

Stalker> Mam pravdu ? Ty mas BA dost obehanu.

V podstate ano, v akcii je len nejake Duplo, potom tie sety z limitovane edicie City a niekde sa este najdu zbytky Toy Story a Atlantis, inak vsetko list price.
Kto by chcel kupit minifigy tak nemaju v podstate ziadne, na Kamennom nam. par sackov 3. seria, Petrzalka par sackov 4. seria, Lamac ziadne.

killco

Ja som bol vera na prieskume a jediné čo ostalo v 50% zlavách sú Hyena Droid Bomber 8016.

S.t.a.l.k.e.r.

OD My Kamenné nám. úplne bez zliav... Zato vyložili minifigy series 4.

wallac

Doporučuju si vždy překontrolovat účtenku.. Dneska jsem byl v My na Národní třídě, z nákupu za 8500 mi bylo odečteno 750, tak jsem lítal po reklamacích atd.. Dámy u reklamací to zkoumaly, nakonec se z toho chtěly vykroutit tvrzením, že ta sleva je jen na jednu krabici.. No naštěstí jsem je uzemnil tim, že těch odečtených 750,- neni 30% ani z jedné z cen kupovaných setů..