SK - TESCO clubcard vyuctovanie - zlavovy kupon 30% na lego

Založil dado, 01.06.2011, 20:35:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hana129

#30
Citace od: wallac kdy 21.06.2011, 14:58:40
tak jsem lítal po reklamacích atd..


A jak to dopadlo? Odečetli i zbytek nebo tam je stanovený nějaký limit slevy. Sama jsem tam nakupovala jen 5 setů za cca 1800,-- tak mi to odečetlo celých 30 %.

S.t.a.l.k.e.r.

Zamyslel sa niekto nad tym, ze pouzivanim tejto tzv klubovej karty davate Tescu k dispozicii v podstate gratis svoj spotrebitelsky profil? Co ste nakupili, ako casto kupujete urcity tovar, ako obvykle platite, ... Viem si zivo predstavit, ze nejaky data miner nasiel v okoli BA skupinu ludi, ktori vykupuju Lego v akcii. Bolo ze to zaciatkom roka nareku, ze casy dobrych akcii uz skoncili...

Darth

Jednak je karta přenosná, navíc má 2 vedlejší karty se stejným kódem, takže získají maximálně profil celé rodiny, která karty používá. Navíc si nedovedu představit, k čemu by jim to mohlo pomoct - jak často kupujeme banány? Nebo že kupujeme Lego ve slevách? Jak to někdo zneužije? Kromě toho, bez vstupů z jiných prodejen nikdy nebudou mít kompletní profil člověka.

Maximálně mi začne chodit cílená reklama - ale to je mi jedno, máti letáky prochází, já osobně je házím rovnou do popelnice.


Anatyt

Citace od: Stalker kdy 25.06.2011, 21:28:09
Zamyslel sa niekto nad tym, ze pouzivanim tejto tzv klubovej karty davate Tescu k dispozicii v podstate gratis svoj spotrebitelsky profil? Co ste nakupili, ako casto kupujete urcity tovar, ako obvykle platite, ... Viem si zivo predstavit, ze nejaky data miner nasiel v okoli BA skupinu ludi, ktori vykupuju Lego v akcii. Bolo ze to zaciatkom roka nareku, ze casy dobrych akcii uz skoncili...

Paranoia.

wallac

Citace od: Hana129 kdy 22.06.2011, 13:45:54
Citace od: wallac kdy 21.06.2011, 14:58:40
tak jsem lítal po reklamacích atd..


A jak to dopadlo? Odečetli i zbytek nebo tam je stanovený nějaký limit slevy. Sama jsem tam nakupovala jen 5 setů za cca 1800,-- tak mi to odečetlo celých 30 %.

Jojo, zbytek mi nakonec vrátili.. Částka, kterou mi to odečetlo, nebyla 30% z žádného setu ani součtu cen setů, takže  tom musejí mít pěknej bordel..

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Anatyt kdy 26.06.2011, 01:51:58

Paranoia.


Nepouzivaj slova ktorym nerozumies... a gratulujem ti k prekroceniu hranice 1000 prispevkov...

Vlada

Citace od: Stalker kdy 25.06.2011, 21:28:09Zamyslel sa niekto nad tym, ze pouzivanim tejto tzv klubovej karty davate Tescu k dispozicii v podstate gratis svoj spotrebitelsky profil? Co ste nakupili, ako casto kupujete urcity tovar, ako obvykle platite, ... Viem si zivo predstavit, ze nejaky data miner nasiel v okoli BA skupinu ludi, ktori vykupuju Lego v akcii. Bolo ze to zaciatkom roka nareku, ze casy dobrych akcii uz skoncili...

Ano, zamyslel, ale neviděl bych v tom žádný problém. Tuto Tesco kartu si lidé aktivovali s vědomím, že obchodní síti Tesco poskytli i osobní údaje. Komu tento systém vadí, nechť se do systému zapojovat nemusí. A jak píše Darth, hlavní karta má ještě dvě další karty přidružené. Mamka tuto kartu má, jednu vedlejší mi dala a pokud v Tescu nakupuji, nechám nákup do systému zaregistrovat, čímž získám nějaký ten bod zase k dobru. Marketing sítě Tesco získá možná přehled o tom, jaké jejich produkty se častěji prodávají, což by mohlo mít přiznivý vliv na konečného zákazníka v rámci častějších akcí na ony vybrané produkty. Ale nevím, je to jen má domněnka. Cílená reklama do schránek od Tesca asi nejspíše nezačné chodit, poněvadž Tesco vydává několik letáků na ruzné období a akce.

Výhody této karty jsou poměrně hojně využívány, málokterý nakupující v pardubickém Tescu jí nemá, soudě dle mého pozorování při čekání u pokladny. Dokonce jsem byl i svědkem, kdy jedna paní si zapomněla kartu doma, tak nabídla zákazníkovi před ní, aby chvilku počkal, a že její nákup si může nechat přičíst na jeho kartu. To pak body jen naskakují...  :D

Ale vážně, takovéto věrnostní karty nabízí mnoho obchodních řetězců, nejenom těch potravinových. Kdo tedy chce poskytnout svá osobní data a svůj spotřebitelský profil ve prospěch výhod pro své další nákupy, nechť poskytne, kdo nechce, může si zachovat svůj profil v anonymitě. Toť asi můj názor.

STARHAWK

Skoro na poslednu chvilu som vyuzil svoj zlavovy kupon na 30% a to nasledovne:

7930 - Bounty Hunter Gunship - cena 54,99

zlava 30% za kupon    - 16,50
Tesco kupony               -   8,50
Sodexo universalpass  - 10

Hotovost = 19,99

Celkom pekne sa to kombinuje. Kupoval som to v BA na Zlatych pieskoch, kedze nase Tesco TT momentalne prerabaju a oddelenie hraciek docasne nie je (a neviem ci by vobec bolo do Nedele 3.7.).  U nas aj tak tento set ani nemali. Viac setov som nebral, kedze nebol na ine rozpocet. Ziadne zlavnene sety som tam nevidel, takze ani to som nemohol skusit.

PS: ten spam by ste si mohli po sebe pomazat nech je to tu prehladnejsie a hlavne k teme

SpCasPi000

Ja som dal tých 30 percent dole u nás v OD, mali ešte zbytky nejakých 50%ných + nejaké novinky k tomu aspoň na diely (Creator sety nemajú chybu), dúfam ale o tri mesiace nepríde ďalší kupón, lebo to bude čistý krach  ;D
A vôbec nebolo treba mať aj clubcard k tomu.

juraj

Tesco Piestany:
zvysok 2 serie minifigov
50%
Toy story vojacikovia
1ks 7953 Court Jester
7955 Wizard  a  7953 Court Jester
1ks stolova hra velka a x ks nejaky Ben