[SK TESCO] Akcia Tesco Extra - platnost 6.7.-9.8.2011

Založil S.t.a.l.k.e.r., 06.07.2011, 20:40:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

S.t.a.l.k.e.r.

Novy letak platny pre OD Tesco Extra avizuje zlavu 30% na vsetky Lego kocky a hry. Prelozte si do svojej reci co to znamena...

http://www.floowie.com/en/read/19-extra-nahledove/#/page/1/

SpCasPi000

nieeee, už doooooosť, nemám to kam dávať !!!!!!   :'(

STARHAWK

#2
Sakra, to je hrozne. Uz som si hovoril, ze do konca roku ked pridu nejake predvianocne zlavy nebudem vrazat do lega. Toto je skrt cez rozpocet. Ale uvidime, mozno nieco zoberem :-/

add:
SpCasPi000> napodobne :D

add2:
uz teraz (7. mesiac) som dosiahol objem investicii do lega ako za cely predosly rok :( takze uz by som to nemal moc prehanat.

Kiko97

Ja by som to mal kam dávať len investície nie sú.  >:(

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: SpCasPi000 kdy 06.07.2011, 21:45:58
[[ nebojte sa  - potom zmažem po sebe keďže je to mimo ]]
Ono zmazat by sa tu toho zislo viac...

Tesco Petrzalka - komplet vsetko Lego zlacnene, zo 4. serie minifigov tam viseli 4 sacky -> 2x hazmat guy, punk rocker a skater.

mesje

Tých -30 % je na vsetky legá, alebo iba na škatule s klasickými kockami + hry?

S.t.a.l.k.e.r.

Ako pisem vyssie, uplne vsetko Lego, cely sortiment.

mesje


S.t.a.l.k.e.r.

Na margo - Tesco Extra su v republike 4, z toho 3 v BA (Petrzalka, Lamac, Zlate piesky) a jeden vo Zvolene...

STARHAWK

Citace od: Stalker kdy 06.07.2011, 23:24:45
Na margo - Tesco Extra su v republike 4, z toho 3 v BA (Petrzalka, Lamac, Zlate piesky) a jeden vo Zvolene...

A jedno prave teraz prerabaju v Trnave ale prerabku dokoncia az zaciatkom Septembra.

Takze budem musiet ist omrknut BA.

mesje

tak si švihni, lebo ti tu vychytajú všetky zaujimavé sety :-)

phoenicis

To vyzerá hodne dobre. Len dúfam, že najprv nenavŕšili umelo ceny tak, aby mali z čoho tých 30% zrážať...

dado

Citace od: Stalker kdy 06.07.2011, 22:28:53
Citace od: SpCasPi000 kdy 06.07.2011, 21:45:58
[[ nebojte sa  - potom zmažem po sebe keďže je to mimo ]]
Ono zmazat by sa tu toho zislo viac...

Tesco Petrzalka - komplet vsetko Lego zlacnene, zo 4. serie minifigov tam viseli 4 sacky -> 2x hazmat guy, punk rocker a skater.

Caute,
punk rocker tam uz nie je  ;). Len dodam ze v Petrzalke nemaju ziadne hry.

dado

Citace od: Stalker kdy 06.07.2011, 20:40:02
Novy letak platny pre OD Tesco Extra avizuje zlavu 30% na vsetky Lego kocky a hry. Prelozte si do svojej reci co to znamena...

http://www.floowie.com/en/read/19-extra-nahledove/#/page/1/

Smola ze vyber lega v Teskach extra v BA je velmi slaby. Creator iba male sety. City Marina v nedohladne. Ani nedufam ze by dostali nejaky novy tovar v priebehu toho mesiaca. Ten kto nevyuzil kupon z clubcard vyuctovania o nic neprisiel.

mesje

Ten vyber v tescach je naozaj slaby - ziadne kingdoms - ani nove ani stare - pritom by to bolo ziadane medzi deckami, to by mal byt zaklad kazdeho sortimentu lego, na druhej strane kopu ninja hovadin a nechcenych atlantisov... asi ten co urcuje co sa kupi je dost neznaly veci... fakt tam neni co vybrat pri tejto zlave...

Anatyt

Ťažko povedať, či sa Ninja a Atlantis nekupuje. Minule tu nejaký predajca (myslím Leganie) písal, že Ninja ide na dračku...

mesje

atlantis je urcite neuspesny u nas - staci si pozriet, ako cele mesiace lezalo v tescu par setov s 50% zlavou a nikto to nechcel... a neni to zaujimave ani pre afolov... zaujimave su len tie podmorske figy mutantov, plus posledny set na styl greckeho chramu - ale to tiez len pre afolov na stavby niecoho ineho...
a ninja sa mozno predava, ale zrejme kvoli masivnej reklame, aj to neviem ci nie len male sety, lebo inak je cela tema riadna hovadina - skombinovat starych ninjov s nejakymi robotickymi priserami a motorkami je cista hlupost...