(cizí) white car 4x4

Založil Dejv, 22.04.2006, 19:44:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dejv

mrkněte sem:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=179940

supr kára, výborné zpracování ...  doporučuji podívat se na podvozek

co myslíte, že to je? ???

Dejv


tazzy

Kárka je krásná, ze předu to vypadá jako Audi, nebo něco podobnýho, ale zezadu spíš jako Opel Kadett nebo něco podobnýho  ;D

zakm

To auto je pekné a ked si predstavim aké je veľke... predné sklo je použité ako predné svetlo  :o
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Colonel32

#4
Hindenburg ma sice design naprosto uzasnej, ale chybi mu svastiky na ocasnich plochach... nevim, jestli pochazi ze zeme, kde je zpodobnovani svastik zakazano i na historickych modelech, ale bud autor, nebo jeho vlada maji u me za ty svastiky obrovske minus...

EDIT: opraveno, prave jsem vstal po 18ti hodinach spanku...

witus

Bardzo fajna konstrukcja. Zazdroszczę Ci ilości klocków  :o

Jindroush

(Cizí) v subjektu znamená, že je to upozornění na model někoho jiného většinou na Brickshelfu.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J0hny54

Citace od: Colonel32 kdy 24.04.2006, 09:58:37
Hindenburg ma sice design naprosto uzasnej, ale chybi mu svastiky na ocasnich plochach... nevim, jestli pochazi ze zeme, kde je zpodobnovani svastik zakazano i na historickych modelech, ale bud autor, nebo jeho vlada maji u me za ty svastiky obrovske minus...

EDIT: opraveno, prave jsem vstal po 18ti hodinach spanku...
Ten Hindenburg je moc povedenej. Ty svastiky jsou povoleny jen v USA tam si muzes vzit vlajku s hakovym krizem a jit pred Bily dum, ale jinde je to zakazany. Tim se bavim o oficialni propagaci, o pouziti svastik na modelech nevim...

fuli

Citace od: J0hny54 kdy 07.10.2006, 17:33:01
Citace od: Colonel32 kdy 24.04.2006, 09:58:37
Hindenburg ma sice design naprosto uzasnej, ale chybi mu svastiky na ocasnich plochach... nevim, jestli pochazi ze zeme, kde je zpodobnovani svastik zakazano i na historickych modelech, ale bud autor, nebo jeho vlada maji u me za ty svastiky obrovske minus...

EDIT: opraveno, prave jsem vstal po 18ti hodinach spanku...
Ten Hindenburg je moc povedenej. Ty svastiky jsou povoleny jen v USA tam si muzes vzit vlajku s hakovym krizem a jit pred Bily dum, ale jinde je to zakazany. Tim se bavim o oficialni propagaci, o pouziti svastik na modelech nevim...
Třeba v Německu jsou zakázaný i na modelech. U nás se zřejmě na modely dávat mohou, mám je na plastikových modelech a na žádné soutěži si nikdo nestěžoval a nevím o nikom, kdo by kvůli tomu měl problémy.
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Ondra


Samík

Citace od: ONDRA kdy 16.11.2006, 14:05:45
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=215586  :D
Tak to je moc povedený autobus. Je tam spousta detailů, hlavně ten motor ale jediné co mi na tom nesedí jsou ta kola. Přijdou mi trochu malá na tak mohutný autobus..
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

otaznik

Citace od: ONDRA kdy 16.11.2006, 14:05:45
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=215586  :D
Není to špatné, ale autor je docela prase - jak v tom, že má velmi špinavé kostky, tak také v technice stavby, tak je místo na mnoho vylepšení.

Jonas

Citace od: otaznik kdy 16.11.2006, 22:51:07
Citace od: ONDRA kdy 16.11.2006, 14:05:45
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=215586  :D
Není to špatné, ale autor je docela prase - jak v tom, že má velmi špinavé kostky, tak také v technice stavby, tak je místo na mnoho vylepšení.

Myslím, že tvůj úsudek je až příliš příkrý. Autor na téže stránce sám píše, že model postavil v roce 1993 (!!) a že ho teď našel při úklidu půdy. Vyčistil ho tak, jak se asi dá vyčistit sestavený model. (Kdo to kdy dělal, tak ví. Tady ti nepomůže ani pračka ani kartáč.)

Takže to takto berme. Na rok 93 je to skutečně dobrá práce.
Jonas - Můj Brickshelf

otaznik

Citace od: Jonas kdy 17.11.2006, 11:42:48
Myslím, že tvůj úsudek je až příliš příkrý. Autor na téže stránce sám píše, že model postavil v roce 1993 (!!) a že ho teď našel při úklidu půdy. Vyčistil ho tak, jak se asi dá vyčistit sestavený model. (Kdo to kdy dělal, tak ví. Tady ti nepomůže ani pračka ani kartáč.)

Takže to takto berme. Na rok 93 je to skutečně dobrá práce.
No, myslím, že to šlo vyčistit lépe. A že to dělal v roce 1993 přece nic neznamená, i tehdy to mohl postavit (v některých místech) lépe. Model je to jinak hezký, dobrý nápad.