(Vlastní) Letadlo

Založil bejver, 01.04.2005, 19:00:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bejver

Já myslím, že některý věcy věci jsou pěkný (i když na nich celkem nic není) jen proto, že jsou velký.

Micho

Veľmi povedené.

Citacei když na nich celkem nic není
Tu by som si dovolil polemizovať. Práve toto prevedenie sa mi vidí veľmi reálne a dôveryhodné. A tie točiace sa vrtule - to si len rozkrútil ručne? Nie? Dodáva to reálnosti.

Aj keď som robil na gymku plastikové letecké modely, dosť som sa zameral na bojové lietadla z 2. svetovej vojny a dopravným som sa veľmi nevenoval, tak si netrúfam odhadnúť typ. Sprvu má napadol český Turbolet L-410, aj tam boli také zvláštne vysunuté podvozkové šachty, takže neviem. Myslím, že Colonel by to mal odhadnúť - videl som jeho prekrásne modely, aj letecké ... Snáď ma nezbije, že som to prezradil ... ;D

chadzi

super!! Pripomina mi to mou eru staveni plastovych a papirovych modelu...

PS: i ostatni modely mas povedeny + originalni

bejver

Docela příjemná polemika..., ale buhužel konkrétní typ stroje jsem tím nesledoval (navrhuju L610, protože je přece jen torochu delší). No a s tima točícíma se vrtuleme - jo ručně (pomocí asistentky) a tak na 8 - 12 pokus, vskutku se sami netočí příliš dlouho...

Colonel32

Citace od: bejver kdy 05.04.2005, 13:12:54
Docela příjemná polemika..., ale buhužel konkrétní typ stroje jsem tím nesledoval (navrhuju L610, protože je přece jen torochu delší). No a s tima točícíma se vrtuleme - jo ručně (pomocí asistentky) a tak na 8 - 12 pokus, vskutku se sami netočí příliš dlouho...

Jak, netoci? Tak tam dam dva 9v turbomotory napajene z baterioveho boxu... a kdyztak jeste zprevodovat do rychla, ale bacha, at ti to pak neulitne ;-)