Kamov Ka-50

Založil bejver, 28.02.2007, 17:48:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bejver

Tak mě natolik inspirovala debata na jiném místě fóra, že jsem se musel pustit do stavby této perly mezi vrtulníky.

TomG

Nj nekdo nekeca a stavi. My pak muzeme jen koukat :)
Only the best can survive.

Robbed

Paráda 8) takhle nějak jsem si to představoval.
Nebylo by video s tou vrtulí ? Rád bych to viděl v pohybu.

grohl

#3
Chtěl jsem se do něj v pondělí pustit, ale po shlédnutí tvého black sharka se mi do toho chce už jen pramálo. Myslím si, že co se týče tvarové věrnosti, tak tvůj model nemůžu pouze s Technicem trumfnout. Maximálně to bude rozměrnější a nacpu mu ještě zatahovací podvozek, možná něco navrch. ....Zas o to větší by ale mohla být výzva. Rozmyslíme. ???

Pepan

Bomba  ;D Vypadá super a dizkuze o řešení rotorové hlavy se pěkně zhodnotila  :)

Dejv

Citace od: grohl kdy 28.02.2007, 19:31:10
Chtěl jsem se do něj v pondělí pustit, ale po shlédnutí tvého black sharka se mi do toho chce už jen pramálo. Myslím si, že co se týče tvarové věrnosti, tak tvůj model nemůžu pouze s Technicem trumfnout. Maximálně to bude rozměrnější a nacpu mu ještě zatahovací podvozek, možná něco navrch. ....Zas o to větší by ale mohla být výzva. Rozmyslíme. ???

Jdi di toho, je to výzva!  ;D Technic versus model team
2 bejver: naprosto skvělý, my chtít video  :o ;D

bejver

Rád jsem dám krátké video, ale nevím nevím jestli je to podle pravidel (má 2,5 Mb). Jestli je nějakej nápad jak to vhodně provést pokusím se.

Jindroush

Sem se to rozhodně dát nedá. Freehosting, edisk, rapishare...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Pepan

Rovněž hlasuji pro video, bejver bude určitě hodný a hodí nám sem odkaz, abychom se mohli pokochat  ;D

bejver


grohl

Pěkné, škoda, že tam není max. rychlost. Jinak na cos to koukal??? ;D

bejver

No to je v podstatě maximální rychlost. V televizi to budou patrně, jak říkají odbornice:"Gilmórky".

Dejv

točí se to sice pomaleji než jsem čekal, ale gratuluji, you did it!  ;) ;D
pozn: proč se ty rotory lehce kývou? vypadá to, že nejsou vyvážené.. nebo průvan?  ;D >:D

JardaL

A nevezmeš to ssebou za týden do hospody?
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

bejver

S tou pevností tý rotorový hlavy to skutečně nebylo nejslavnější - když to chytlo nějakou tu správnou frekvenci tak se to kynklalo slušně, ale nebyl čas to řešit. Vrtulník je totiž už rozebrán abych mohl stavět auto na trucktrial - čily s sebou ho bezpečně nevemu.

peter

Citace od: bejver kdy 04.03.2007, 17:38:08
Vrtulník je totiž už rozebrán abych mohl stavět auto na trucktrial - čily s sebou ho bezpečně nevemu.

Jéé a já myslel, že pojedeš trial s ním ::) >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

JardaL

Citace od: peter kdy 04.03.2007, 17:46:28
Citace od: bejver kdy 04.03.2007, 17:38:08
Vrtulník je totiž už rozebrán abych mohl stavět auto na trucktrial - čily s sebou ho bezpečně nevemu.

Jéé a já myslel, že pojedeš trial s ním ::) >:D
Chytré.
Předpokládám, že přes některé sekce některých kostkařů půjde jedině přeletět eroplánem. >:D
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

grohl

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=13615.0 Tady máte možnost porovnat, jak vypadá stejný vrtulník ve studless Technicu. Dnes došlo ještě k drobným odlehčovacím úpravám a vylepšením. Takže v dohledné době můžete očekávat i jiné fotografie.