*TOP* (Vlastní) Doupě / the Burrow (dům Weasleyových)

Založil Robbed, 30.07.2019, 12:21:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Ahoj,
tento model jsme postavili spolu s přítelkyní, vše byl její nápad, já hlavně pomáhal s různými technikami (uchycení střech, různé SNOT části). Stavba trvala cca rok a obsahuje přes 5000 dílků (odhad = celková váha / průměrná váha dílků)







Doufám, že se bude líbít.

Petronel

Hodně vymazlené! Pěkně uhlazený, střechy taky pěkně pasují... super. A velmi originální, že jste si vybrali zrovna tuto stavbu.
A na to že to stavěl stavitelský nováček :D a sci-fi maniak >:D, tak tedy klobouk dolů.  :D

Jediné co bych já osobně upravil, je prezentace. Osobně, když si vybavím Harryho a i tuhle budovu, tak vidím temnotu a to přítomné běsnící zlo okolo.
Proto bych fotky udělal určitě tmavší, temnější a dal za to i tmavé pozadí. Takto mě to hned trklo.
To ale už je jen detail a můj názor. ;)

Máte to super.

Karel Infeld Prácheňský

Moc hezké. Skutečně je z toho cítit jakási Weasleyovina - ušmudlanost, nesourodost, zkrátka co dům dal - přesto je to postaveno čistě a přehledně.

pitris47


Robbed

Díky moc za komentáře :)

Petronel: asi je fakt, že ve filmech to bylo častěji spíš ve tmě. Ale třeba tady na tomto záběru z druhého dílu je vidět hezky ve dne >:D.


Petronel

Ve tmě, v temnotě a nakonec dům snad doslova roztříleli smrtijedi, jestli se pamatuju.
Jasné, první dva díly byly pohádkové, pro děti. Těch dalších 6 už bylo ale znatelně temnějších. :D
A to si člověk vybaví nejvíc. Proto by mi dům seděl spíš v takové ponurejší atmosféře.

Ale to je jen můj názor a jedná se jen o styl fotek. Stavba je to moc pěkná a povedená. ;)
Interiéry nejsou/nebudou?

Izabella08

Robbe,

smekám...hned bych si tuto stavbu i koupila:)

Chairudo

Měl jsem tu čest vidět vidět model na živo a slintal jsem kolem jak čivava na cracku  ;D

Kami má fakt talent, čekám co postaví dalšího  :D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Krásné, mě se vždy vybaví právě ten druhý díl, takže atmosféra dobrá.
Jen létající auto a trošku křivější kdyby to bylo, ale zase je tam Groot :D

STARHAWK

Parada. Ma to aj interier, aby bolo vidno ako je to vnutri poprepajane ?

davroman

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Robbed

Děkuji moc za chválu :)

Ohledně interiérů - původně byly v plánu, ale kvůli robustní vnitřní konstrukci a taky složitým uchycení oken a střech jsme je nakonec nerealizovali. Ale byl by to challenge, zatím jsem nic takového neviděl, třeba další projekt :D


Citace od: Matthes_CS kdy 30.07.2019, 21:26:43
Jen létající auto a trošku křivější kdyby to bylo, ale zase je tam Groot :D

Možná přiděláme ještě kousek zahrady, kde by mohlo být i to auto, zatím jen stojí vedle na stole :) heh, pěkný, že sis toho Groota v okně všiml, na těch fotkách není moc vidět ;D

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

gearcs

Bezvadné, gratuluju k výsledku. Doupě se mi už ve filmu moc líbilo, osobně doufám, že bude k vidění i na nějaké výstavě? Přítelkyni sis vybral dobře  ;) :D

Robbed

Díky moc :) Brothers Brick velmi potěšili.

gearcs: bude pravděpodobně v listopadu v Olomouci.

poMOCník


Hardegon