9. ročník LTTT - 2022

Založil peter, 01.03.2022, 15:47:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Který den Vám nejvíce vyhovuje pro slavnostní vyhlášení?

11. listopadu
1 (9.1%)
18. listopadu (preferuji)
10 (90.9%)
25. listopadu
1 (9.1%)
Jakýkoliv termín - přizpůsobím se
2 (18.2%)

Celkem hlasů: 11

Hlasování ukončeno: 13.10.2022, 08:39:19

bejver

#60
Zdravím. Za nás neděle též ok. A díky za video!

Tak bohužel za mě vyplavala změna - v neděli nemůžu. Původní sobota ok.

Ještě jedna úprava - můžem v sobotu i v neděli. (Pardon za zmatky.)

peter

Děkuji všem, kteří odpovědili ohledně případné změny termínu blížícího se závodu. Tímto tedy potvrzuji, že 6. závod se bude konat 4. září tj. v neděli ;)

Jinak jak už mnozí zjistili, tak jsem ještě před mojí dovolenou stihl udělat sestřih z posledního závodu. Pro pořádek, tak níže přikládám odkaz na zatím nejmokřejší závod sezóny, kde se vozy celkem pěkně vykoupali.

VIDEO 5. závodu
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

Děkuji všem za umožnění přesunu. Budu se těšit.

peter

#63
Doufám, že jste si užili prázdnin a už se těšíte na závěr letošní závodní sezóny. Připomínám proto, že se blíží uzávěrka do předposledního závodu sezóny. Jsem zvědav, jestli se nám opět podaří pokořit magickou hranici 10 posádek. Už se ná vás moc těším v další nové lokalitě. Tak připravte vozy, jelikož to budou potřebovat >:D a posílejte přihlášky. Uzávěrka přihlek je 1. září ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Děkuji všem, kteří se zaregistrovali do předposledního závodu letošní sezóny LTTT. Na startovním roštu se tak objeví celkem 8 posádek. Počasí by nám mělo přát a tak věřím, že se tento závod stane velmi atraktivním, ať už pro vás - samotné účastníky, tak pro diváky, kterých věřím bude opravdu hodně.

Využijte proto posledních extra volných chvil pro přípravu svých vozidel, zejména pro zdolávání obávaných a zároveň atraktivních vodních překážek >:D Souboje o finální příčky jsou stále ještě otevřené a tak zdolání či vynechání každé branky může být pro celkovou klasifikaci klíčové.

V neděli se na vás už moc těším a níže přikládám předběžný harmonogram soutěžního dne.

HARMONOGRAM:
10:00-10:30 Sraz účastníků
10:30-16:30 Závodní jízdy v soutěžních sekcích
16:30-17:00 Vyhlášení výsledků a ukončení závodního dne

Přihlášené posádky:
  • Bejver
  • Kovalski
  • HD
  • Shmade
  • knoterdo
  • Měch
  • Mareken
  • Fairytale
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Chtěl bych ještě jednou moc všem poděkovat, kteří se jakkoliv zúčastnili dnešního, již předposledního závodu letošní sezóny LTTT. Z mého pohledu se jen potvrdili mé domněnky, že tato lokalita bude velmi atraktivní a to ať už pro samotné závodní posádky či diváky, kterých v průběhu celého dne zavítalo opravdu hodně.

Na závodě si již jen potvrdil své prvenství Fairytale, který se tak před posledním závodem stál již čtyřnásobným mistrem LTTT :o , čímž bych mu chtěl ještě alespoň takto dodatečně pogratulovat.

Jednotlivé výsledky ostatních posádek v tomto závodě však také byli velmi zajímavé. Náramně zamíchali celkovým pořadím a tak poslední závod slibuje velmi napínavou bitvu na ostatních příčkách, kde půjde o každý bod >:D

Ještě jednou tedy děkuji a už nyní se moc těším na finálový závod.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Video z asi zatím nejzajímavější lokality s velmi náročným terénem v podobě bahna nebo častým broděním aut vodou, je tu!

Omlouvám se za trochu delší čekání. Nastali mi nějaké vnější komplikace a tak jsem se k tomu dostával velmi sporadicky. Každopádně už je hotovo a můžete se na něj níže podívat.

VIDEO 6. závodu
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

#67
Velmi těsné bodové zisky na jednotlivých příčkách celkového pořadí slibují opravdu velmi napínavou bitvu o každý bod. Připomínám proto blížící se uzávěrku do finálového závodu letošní sezóny LTTT. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Děkuji všem, kteří se zaregistrovali do posledního závodu letošní sezóny LTTT. Finálového závodu se tak zúčastní 7 posádek, mezi kterými jsou velmi těsné rozestupy v celkovém hodnocení. Letošní sezóna je opravdu hodně napínavá a tak stále není ještě nic ztraceno! Počasí by nám snad na konec mělo také přát, takže věřím, opět ve velmi zajímavý a napínavý závod, až do poslední branky.

Už se na vás a na vaše závodní vozy moc těším. Níže přikládám předběžný harmonogram toho zítřejšího finálového soutěžního dne LTTT 2022.

HARMONOGRAM:
10:00 Zahájení soutěžního dne
10:00-10:30 Sraz účastníků
10:30-17:00 Závodní jízdy v soutěžních sekcích
17:00-17:30 Ukončení jízd a pozvánka na vyhlášení
17:30 Uzavření závodního dne/ročníku

Přihlášené posádky:
  • HD
  • Bejver
  • knoterdo
  • Měch
  • Shmade
  • Kovalski
  • Mareken
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Děkuji všem, kteří i přes nepřízeň počasí přišli a podpořili soutěžní posádky v jejich nelehkém boji v této asi nejnáročnější lokalitě. Posádky zde završili letošní maraton sedmi závodů, během kterých postupně sbírali body do celkového hodnocení. Nyní již zbývá jen poslední krok a to vyhlásit celkové pořadí letošního ročníku.

Stalo se ale tradicí, že výsledky z posledního závodu zůstanou utajeny až do slavnostního večera, aby to bylo hezky napínavé. Jak už jsem předeslal před samotným závodem, tak pořadí bylo velmi vyrovnané a tak byl tento závod opravdu klíčový a sám jsem opravdu moc zvědav, jak to celé dopadne.

V úvodu tématu jsem proto založil anketu, kde prosím všechny soutěžní posádky o hlasovaní do 13. října, který listopadový páteční termín vám nejvíce vyhovuje pro uspořádání slavnostního večera vyhlášení celkových výsledků 9. Mistrovství LTTT. Pokud ale mohu mít závěrem jednu drobnou prosbu, tak za sebe bych preferoval pátek 18. listopadu, kdy budu mít nejvíce času pro samotnou přípravu večera.

Po uzavření hlasování se pustím do příprav a další informace tak budou brzy následovat.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Michal Moučka

A já musím vysmeknout můj obdiv všem závodníkům. Všechny závodní speciály se mi moc líbily, obdivuji konstrukce i design. Když si vzpomenu na začátky LTTT, kdy jsem i já se zoufale snažil něco postavit a jaký to byl boj, dnešní osmikoly jsou úplně někde jinde a já se už nechytám. Původně jsem si pohrával s myšlenkou něco postavit, ale vzdal jsem to. Když pominu origo sety, tak jsem od zmiňované doby nic vlastního nestavěl. Třeba někdy něco jednoduššího na jiný ročník LTTT postavím. Přiznávám, že mne to stále láká. Tím spíš, že už nezávodíme velký Truck Trial. Jen bohužel nemám čas a síly na desítky hodin strávených pokusy a design vůbec neumím  :)
A v neposlední řadě musím pochválit Petra za skvělou organizaci a pěkně postavené sekce.  ;)

peter

#71
Vidím, že hlasování o termínu slavnostního večera je v plném proudu a tak vám to snad trochu ještě zpříjemním. Ač díky nepřízni počasí jsem nepořídil tolik video materiálu, přeci jen se mi podařilo z toho co jsem stihl něco málo dát dohromady. Níže tak posílám link na sestřih z posledního letošního závodu našeho Mistrovství LTTT ;)

VIDEO ze 7. - finálového závodu LTTT 2022
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Hlasování o termínu konání slavnostního večera, kde proběhne vyhlášení celkových výsledků letošní sezóny LTTT je již uzavřené. Moc děkuji, že jste nakonec svými deseti + 2-mi hlasy podpořili můj návrh pátka 18.-tého listopadu. Tento týden mám náplánovány návštěvy několika možných podniků, a věřím, že po víkendu již budu mít jasno, kde se tento sdlavnostní večer uskuteční.

K dnešnímu dni je na startovní listině zapsáno krásných 20 startujících, což pro mnou předvytipované salonky je ideální počet. Jelikož se ale čas neúprosně krátí, jsem tu tentokrát opět s tradičním zadáním pro vloženou soutěž/zábavu. Hodně jsem zvažoval co pro letošní ročník vybrat a ze dvou horkých kandidátů jsem se nakonec rozhodl pro ...

Semi Trailer Challenge

Vaším úkolem je tedy sestavit plně dálkově ovládaný truck s návěsem.

Pevnými mantinely jsou:
  • šířka nástavby tahače (kola/zurcátka apod. mohou přečuhovat)
  • rozvor náprav tahače
  • umístění středu otáčení/uchycení návěsu nad zadní nápravou tahače
  • rozvor mezi druhou nápravou/středem točny a první nápravou návěsu

Volná pravidla:
  • systém ovládání
  • vzhled tahače
  • počet náprav návěsu
  • vzhled návěsu (skříňový, plošinový, cisterna atd.)

Kamiony.png
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

#73
No, to je pěkná výzva. Už se těším.
 Na kamion jsem se chystal celkem dlouho, jen tedy trochu větší.  ;D

Je potřeba, aby byl návěs odpojitelný?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Citace od: HD kdy 20.10.2022, 19:41:29Je potřeba, aby byl návěs odpojitelný?

Původně jsem si s touto myšlenkou pohrával, ale v rámci zjednodušení a účelu toto není potřeba. Můžete tedy návěs využít např. pro umístění B-Boxu apod. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

bejver

Hezké, zkusíme dát něco dohromady. Jakpa rychlost... bude třeba aby hvízdaly gumy? Spíš couvání, že?

peter

Citace od: bejver kdy 21.10.2022, 14:44:21Hezké, zkusíme dát něco dohromady. Jakpa rychlost... bude třeba aby hvízdaly gumy? Spíš couvání, že?

Uvidíme, co bude za soutěžní disciplíny :-X  >:D  8)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

K napájení bude možné použít i nelego prvky? 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Citace od: HD kdy 21.10.2022, 19:29:52K napájení bude možné použít i nelego prvky?
ANO
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Citace od: peter kdy 20.10.2022, 14:25:15Tento týden mám náplánovány návštěvy několika možných podniků, a věřím, že po víkendu již budu mít jasno, kde se tento sdlavnostní večer uskuteční.

Na webu LTTT jsem přidal odkaz na vybraný podnik, kde se uskuteční slavnostní večer. Ač covid a současná situace ohledně cen s energiemi a potravin nejsou úplně nejlepší, podařilo se mi domluvit, starým pardálům známý, salonek. V návaznosti na výše zmíněné si Vás proto dovoluji tímto požádat o příspěvek na raut a pronájem prostoru, který budu vybírat při vstupu do salonku. V ceně je tedy zahrnuto jídlo, podíl na pronájmu prostor a malé překvapení. Doufám, že tento příspěvek nebude pro někoho překážkou a že se všichni sejdeme a užijeme si společně tento náš slavnostní večer.

Jakmile budu mít finální podobu programu, určitě Vám dám zase vědět ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Michal Moučka

Tak když jsem četl, že staří pardálové budou znát toto místo, tak jsem měl tip na restauraci, kde jsem se prvně potkal s Petrem, což pak následně odstartovalo spoustu aktivit a zážítků, spousta z vás ví...  ;) No, když jsem se podíval na název a do mapy, tak toto místo neznám. Takže se řadím do skupiny přestárlých pardálů zapadlých v dějinách  ;D 
 

HD

Přileji vyjetý olej do ohně. Začínám trénovat couvání.
DSC_0881.JPG
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Hodně dobrý :o
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Koukal jsem, že se startovní pole na vyhlášení pěkně rozrostlo. 
Tak doufám, že bude tahačů dostatek.  :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Jo jo, salonek, je pro cca 20 osob. Registrováno je 21, takže kapacita zaplněna ;D Též jsem zvědav, kolik se sejde kamionů ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

AllGrip

Citace od: HD kdy 22.10.2022, 22:16:57Přileji vyjetý olej do ohně. Začínám trénovat couvání.
DSC_0881.JPG

Dík za inspiraci Martine ;D ! Už začínám stavět ;)

HD

Dotaz - Může mít tahač na zadní nápravě dvojmontáž? Je nutné používat jen kola z obrázku, nebo se mohou použít i jiná s podobným průměrem?
Například tento druh pneu (na ráfku umožňujícím přenos točivého momentu).
pneu.png
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Je to úplně jedno, co se použije za kola i jestli vybavíte své vozy/návěsy dvojmontáží či nikoliv.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

JardaKovalski

#88
Chtěl bych se zeptat jak je to s parkováním, popřípadě nějaké tipy kde by se dalo auto nechat?

peter

Tento týden, dodělám plakát s programem, kde i tvůj dotaz bude zodpovězen ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.