LEGO Snow Challenge

Založil Shmade, 14.11.2009, 18:20:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jaké vozítko se Vám nejvíce líbí?

400_malymech
400_mareken
400_vasek
700_jakpet
700_malymech
700_pryb
700_shmade
700_vasek
700_xtepn01

Měch

Technic velké pásy samozřejmě, ale ty malé ne e. Do těch velkých jde strčit nějaká ta tyčinka a taky mají určitě lepší záběr
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Sugarfree

to Wojta?? ...jak máš ty gumový pásy na těch ozubených kolečkách neprokluzuje ti to?? zabírají pořád?
LEGO TECHNIC ...it´s my style...

Woyta

#62
JJJ. Ne tehle 24z http://www.peeron.com/inv/parts/3650 sedej krasne.

// Ted koukam na tyhle pasy. ty by byli asi ideal ale kdo ma tolik dilku tohoto typu? http://technicbricks.blogspot.com/2009/11/week-techvideo-2009-46-just-want-some.html
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Shmade

Mě napadlo využití malých technic pásů, které by možná nemuselo prokluzovat, nebo aspoň méně oproti "full pásu"...

peter

Citace od: Shmade kdy 19.11.2009, 12:17:23
Mě napadlo využití malých technic pásů, které by možná nemuselo prokluzovat, nebo aspoň méně oproti "full pásu"...

Je to řešení, navíc v tomto složení lze na pásy nacvakat klasické plates.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

Dobrý! To jsem nevěděl...

Měch

#66
to na tom videu je přesně ten samej systém co stavím já  ;D ;D ;D
jinak Shmade, ty pásy jsou super jak jsi to vyřešil
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

TomB

Jj, takto jsem měl řešenou první variantu pásů pro svojí sněžnou rolbu, ale teď tam mám něco mnohem lepšího.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Měch

A ještě jedna věc, bude tada 4.LTR PŘED nebo PO snow challange ?? Abych věděl do čeho mám  vrazit motory ...
jo a ještě indoor race...ten bude kdy, nějak to tu nemůžu pořádně vyčíst co kdy kde je....
Mohl by teda někdo napsat jak to bude chronologicky?
Díky
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Sugarfree

vím akorát, že LTR je před Snow Challenge ;)
LEGO TECHNIC ...it´s my style...

Shmade

A to je všechno co je potřeba vědět. Indoor se ještě neřeší vůbec.

Měch

A je nějaká diskuze k zimní LTR tady někde? Páč já nevím, kolik na to mám času. Tak jestli má cenu stavět nějaký sněhoborec nebo oprášit staré auto.....
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Woyta

Myslim, ze malej model se blizi do finale.
Hmotnost 250g. A nevim kam schovat ty PF kabely.
Takze tam takhle blbe vykukujou.


(PS: Je to moje prvni studless stavba.)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Měch

to Woyta: ten se mi libi ten model

mam tu takovy problemek, nemam figurku....V pravidlech stojí  "LEGO řidič" počítá se teda aj Bionicle nějaký??
pokud ne,byl by někdo tak hodny a mohl by mi jednoho figa zapůjčit?
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Woyta

Pokud dorazim tak pujceni technic figa neni problem. Mam jich slusnou zasobicku. :)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

peter

Citace od: Troll-hornet kdy 20.11.2009, 22:00:22mam tu takovy problemek, nemam figurku....V pravidlech stojí  "LEGO řidič" počítá se teda aj Bionicle nějaký??

To máš doma jen Bionicle a pár technic stavebnic, žádný system s minifigy?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Měch

namám žádné technic figy, začal jsem sbírat lego cca od r.2002 a to už se myslím nevyráběly,Creatoru mám doma docela dost, jenom jsem víc zaměřený na Technic  8)
Bionicly jsem zas dostal od kamaráda, mám jich od něho asi 20  ;D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

jakpet

Na třetím závodě LTR mi několik účastníků, už nevim kdo, řeklo, že můžou prodat dlouhé kabely. Já žádný dlouhý kabely nemam a proto bych nějaký na LTSCH potřeboval prodat, nebo půjčit, byl by někdo ochoten tam dva dlouhý kabely navíc vzít?

Woyta

Kdyz si dojdes koupit vhodnej kabel a obetujes 2 kratke kabely, tak si muzes doma udelat kabely libovolne dlouhe. Viz fotka skutru. Lego nedelalo barevne kabely. :)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

jakpet

Já vim, ale toho se trochu bojim, kdyby byl někdo ochoten půjčit, nebo za rozumnou cenu prodat, byl bych rád.

TomB

Tak si kup 8 kousků čokolády, kabel, a šroubovák a nůž určitě doma máš... a je to mnohem jednoduší :).
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Papiňák

Čokoládu ne, to je snad to nejhorší, co může bejt :-D výměna kabelu je jednoduchá, nejtěžší je dostat se do konektoru, ale jak zjistíš, jak na to, jde to samo :-D

jakpet

Tak, po víkendovim stavění je na světě další model do lehčí kategorie, i přesto, že jsem se snažil o velkej stroj.

Link:http://jakpet.rajce.idnes.cz/LSCH_II/

p.s. ta nechutnost na pásech je proti klouzání...

Woyta

JJ. 2-3 male sroubovacky jses hned uvnitr. Je to snadne. Nejhorsi je najit vhodnej kabel. Dvoulinku 2x1mm. Ja ji nahodou nasel v Bauhausu. a tak jsem si vzal 20m do zasoby :)


//Neni ten Technic fig nejakej malej? :)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

jakpet

On to neni tak docela technic fig...

Shmade

Technicfig tentokrát není požadovanej... Stačí Lego řidič obecně...

PsychoWard666

Tak tohle je muj výtvor na závody, ale zatim jenom prototyp a budu to ještě asi celý předělávat, hlavně kabinu

Shmade

#87
Jsem rád, že se tu objevují samé pěkné výtvory, zítra snad budu mít snad taky chvilku čas, tak snad taky něco zkusím.

PsychoWard666: nějak nejsem schopen odhadnou do jaké kategorie model spadá... Řekl bych že těsně do té nižší...  Protože zas 700 to asi mít nebude...  Jestli se nemýlím, tak jsou všechny modely zatím v té nižší kategorii, což je opak oproti mému očekávání, ale proč ne. :)

Jakpet: dobrej systém proti prokluzu...


jakpet

Citace od: Shmade kdy 23.11.2009, 00:23:36
Jsem rád, že se tu objevují samé pěkné výtvory, zítra snad budu mít snad taky chvilku čas, tak snad taky něco zkusím.

PsychoWard666: nějak nejsem schopen odhadnou do jaké kategorie model spadá... Řekl bych že těsně do té nižší...  Protože zas 700 to asi mít nebude...  Jestli se nemýlím, tak jsou všechny modely zatím v té nižší kategorii, což je opak oproti mému očekávání, ale proč ne. :)

Jakpet: dobrej systém proti prokluzu...




úplně jsem nepochopil, jestli to myslíš ironicky, nebo ne...

Woyta

U velkeho modelu  nevim jestli bude komplet. Mam objednane pasy ale nevim jestli stihnou dorazit.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich