(cizí) zajímavé lokomotivy/vagony,odkazy, návody atd.

Založil Mates, 31.01.2005, 11:33:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mates

Ano, ano, máš pravdu, vzpomínám si.... také se mi líbil...
Opakování je opravdu asi u více vagónků, protože jsem narazil i na vagónky sudové - Ballantines, Guinnes  ;) :D

Micho

Jasné, to nevadí. Keby sa narazilo na vagónik, ktorý má nafotených viac pohľadov, tak by to bolo fajn tam hodiť link aj foto. Je to lepšie pre prípadnú stavbu - vidno viac detailov. Ja si sťahujem všetky fotá, keď má niečo zaujme.

Mates

;D I já si stahuji tuto inspiraci k sobě na PC, i když někdy, když už něco hledám, tak mám problémy, abych to našel, protože těch obrázků lze najít opravdu kvanta!  :D

Micho

Triedim tie fota hneď pri uložení podľa určitých kritérii. Napríklad vlaky - lokomotívy (parné, dízlové, elektrické), vagóny (nákladné - uzavreté, otvorené, ... osobné ...). Stavby idú zvlášť .... atď ... Keď mám veľa obrázkov  - napr. tých krokodílov, tak už majú zvlásť adresár.

Pripájam do adresára textový súbor, kde mám zapísanú uloženú cestu, alebo sejmem celú www stránku ....

werrac

Na toho zeleneho jiz dloho koukam, jak cena jde nahoru,
hadam ze pujde pres 150Eur ....
Nedano me utekl balicek smesky se zeleznici vcetne
originalniho 4551 + 4563 + 4554 + 4555 + 4536 + .....,
v poslednich par vterinach me presoftovali 3 kupujici
...... z mych 182 na 189 ...... Klasika ......

Mates

Tak tomu se říká smůla, mohl jsi to mít všechno a ještě jedním vrzem...  ;D

Jindroush

Já mám taky zelenýho krokodýla. Mám ho na 4.5V kolejích.  >:D >:D >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

werrac

Ten taky neni spatnej, ale ani toho nedam, nemam krokouse
a mam jen 2 maly zeleznicni kolecka :>)

Mates

kde má motorek???? ...nebo to je na ruční pohon?  :P >:D ;D :o 8)

Magesan


Jindroush

Citace od: Mates kdy 19.05.2005, 15:12:55
kde má motorek???? ...nebo to je na ruční pohon?  :P >:D ;D :o 8)

Má reaktivní pohon, ale nejdřív musí sníst hodně domorodců, co jí hodně fazolí  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

...tak to už není jen pohon, ale zavání to spíše nějakou biologickou - masožravou zbraní!!!  :D ;D >:D

Jindroush

No dobře, tak já teda prozradím, jak je poháněn... aneb Dežo a Tibor strike again!  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Jindroush: Inu to by som bol zvedavý. Ty máš ešte aj v práci na stole Lego alebo to pracuješ z domu? Pokiaľ je to v práci, ako si presvedčil šéfa, aby Ťa akceptoval s Tvojou - nazvime to úchylkou? Alebo aj on je Lego pozitívny?  ;)

Jindroush

#74
Dělám z domova, ten regál stojí cca 2 metry od pracovního PC a v poobědním útlumu mě napadaj kraviny  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

#75
Aha, teraz to je jasnejšie.  ;)

Mates

Citace od: Jindroush kdy 19.05.2005, 15:39:17
No dobře, tak já teda prozradím, jak je poháněn... aneb Deľo a Tibor strike again! ;)
Vidím, že máš velmi mnoho činností v doma zajištěno díky Dežovi a Tiborovi... pracuje tato skvělá dvojka i mimo dům? Asi ano, když jsou na kolejích, že ano?  :o ;D >:D

Micho

No a tu je taký malý žeriavik na koľajniciach, ktorý odtiahne toho Jindroshovho krokodílika aj bez Deža a Tibora. Zdroj eBay, je tam viac záberov.

Mates

Micho, musím říct, že se mi docela dost líbí, je to velmi povedené!!!  ;D

werrac

Ten jerab je tedy trochu monstrozni, a ta cena .......
Ale za cca 20 Euro bych ho bral .....

Mates

Osobně si myslím, že kdyby cenu dal nižší, tak že se postupně stejně vyšplhá do vyšších sfér, ale možná to jsou jeho náklady + něco navíc za MOC nápad...  ;D

Colonel32

20 euro je vetsinou malo za te originalni... a na tomhle je mnohem vic kostek, ktere taky nejsou zadarmo

betakaroten

Je tady téma Vlastní modely - Vláčky, ale tenhle vůz by se v cizině neztratil ... mně to připomíná "tropický" tendr (do kterého se vejde hodně vody), na Kubě by se takový třeba našel.

Piere

Uz nekdo zkousel postavit toho krokodyla? (ja vim ze se ptam trochu pozde, ale tohle skvele forum jsem objevil teprve vcera...)

Micho

Počúvaj Coloneli, toto je snáď posledná vec, čo mi trhá žily, že to nemám. Tak tu neprovokuj s ním!  ;D ;D ;D

PS: Kedy ho predáš?

Colonel32

nedam.. je muj.... ty mas zase Santa-fe vagony, a Micholinera, tak si nestezuj

Micho


Piere

Toho na fotce mam taky, ale ja myslel toho starsiho - hnedej+cervenej+zelenej+nevimjakej (jak byl na e-bay)

Micho

Ja zatiaľ nie, nepoznám ani z fóra nikoho, kto by sa tým pochválil ...

Colonel32

zadnej starsi krokodyl mezi lego vlaky nebyl... tedy, existoval prototyp 12v hnedeho, dlouhej jak krava, specialni pantografy... nikdy se nedostal do vyroby...