Porsche 911 10295 B model Maserati mc12

Založil martindavid, 01.02.2022, 08:52:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

martindavid

Původně vánoční dárek porsche jsem nestavěl,ale pomalu jsem se pustil do stavby B modelu supersportu Maserati mc12
model ještě čeká dokončení pár detailů.
Maserati má výklopné dveře na více prvkovém závěsu aby se daly otevřít přes různá zaoblení na karoserii,otevírací zavazadlový prostor , maketa motoru
už schází vymodelovat jen palubní desku a může vyjet. na závodní dráhu.

Hardegon

Za mě rozhodně lepší než původní verze >:D

yoshimaka

Citace od: Hardegon kdy 01.02.2022, 09:06:16
Za mě rozhodně lepší než původní verze >:D
Přesně tak: Kdo chce Porsche, když má Maseraatti?
Lust och fägring stor

Tomik

Vypadá to velmi dobře a líbí se mi tam některé stavební techniky - třeba přední světlomety vypadají dost efektně na to, z jakých dílů jsou postavené.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Sportovní auta mi vůbec nic neříkají, ani je neznám. Tohle jsem si musel vygůglit (a v rámci toho jsem našel, že nemá žádný kufr, nula, není ani kam dát tu sundavací střechu...), ale jako model z lega je to prostě výborné! Ty křivky i na otevíracích dveřích, ladná kapota... Jen ta loga trochu klamou, ne? :)
Pán na Žlutém hradě

Marty713

Krásný kousek! Povedlo se ti dokonale zachytit křivky předlohy (mimochodem taky krasavec s klasickými tvary) a použití toho nového curved slope, co máš nad předními koly, je u tebe daleko efektnější, než u oficiálního modelu Porsche. ;)

Krásná práce!

Plánuješ další modely z tohoto setu? Vždy, když ho vidím, vzpomenu si na ten úžasný Countach. :)

Borun

Dobrá práce!Už včera jsem na to koukal na fcb.Na mně by to teda nebylo,být omezený množstvím a typem dílků.Musím si to Porsche znovu pořádně prohlídnout a najít aspoň trochu náznak toho ,že by se z toho dalo postavit Maserati😉

martindavid

Diky všem za pozitivní reakce curved slope nad předními koly je opravdu super díl ,lze stim docela slušně kouzlit.limity součástek ze setu jsou peklo kolikrát se stane že bych s tím i praštil u klasického  MOC modelu prostě vezmeš jiný díl.
Možná dojde i na další model,ale spíše bych to viděl na moje oblíbené téma a to nákladní auto no nechám se překvapit .
Lambo z tohoto setu je taky boží. A podle mně je hezčí než to moje maserati Možná I proto že jsem na své modely dost kritický .

martindavid

Padl tady nějaký názor na zavazadlový prostor,
dobře tady tedy je i s kolekcí batožin Gucci(nebo jak se to píše) >:D

Tomik

Citace od: martindavid kdy 03.02.2022, 12:50:29
Padl tady nějaký názor na zavazadlový prostor,
dobře tady tedy je i s kolekcí batožin Gucci(nebo jak se to píše) >:D
Nemůžu si pomoct, ale ta taška vpravo mi více připomíná autobaterii. ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

martindavid

Citace od: Tomik kdy 03.02.2022, 12:56:26
Citace od: martindavid kdy 03.02.2022, 12:50:29
Padl tady nějaký názor na zavazadlový prostor,
dobře tady tedy je i s kolekcí batožin Gucci(nebo jak se to píše) >:D
Nemůžu si pomoct, ale ta taška vpravo mi více připomíná autobaterii. ;D
tak tomu přidám modrou a červenou round plate a je to >:D ;D

milanv

Citace od: martindavid kdy 03.02.2022, 12:50:29
Padl tady nějaký názor na zavazadlový prostor,
dobře tady tedy je i s kolekcí batožin Gucci(nebo jak se to píše) >:D
Tak to je vtipné! Jinak to nebyl můj názor, ale zkušenost jediného českého majitele toho vozu, když s ním bylo interview :)
Pán na Žlutém hradě