Dobročinnost 2023 - Dětská hematoonkologie – FN Plzeň

Založil Hardegon, 18.10.2023, 14:24:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Ahoj všem,
jsem stále v kontaktu s dětským onko oddělením v Plzni. Mám pro ně nějakou malou hromádku dárečků. Čekám na seznam dětí, ale už teď se dopředu ptám...

Máte někdo letos zájem se zúčastnit nebo podpořit?

Co by to obnášelo? Jako vždycky sháním LEGO dárečky, které můžete dětem věnovat. Sety, polybagy, časopisy, kartičky, nálepky... Cokoliv, co máte doma navíc nebo vám třeba v supermarketu cvrkne do nosu, že je ve slevě za pár korun. Já tohle všechno pak vezmu a předám v nemocnici. Pokud by se někdo chtěl také zúčastnit předání, budu jedině rád.


Předběžně jsem s nimi dohodnutý i na nějakém hrací akci. Jako tradičně v období rýmiček děti nikam moc nechodí. Jsou tedy vděční za všechno a všechny, kteří přijdou za nimi. Termín domlouvám a budu rád, pokud se někdo budete chtít přidat i na tohle.


Igorus


Mtron

taky se hlásím, pak dej vědět kdy a kam to poslat, případně mohu poslat peníze na účet tobě a vy za to něco vyberete.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

yoshimaka

Nějaké drobné polybagy bych mohl předat na třídění LB. Bude tam někdo,kdo to pošoupne na Plzeň?
Lust och fägring stor

Hardegon

Citace od: yoshimaka kdy 18.10.2023, 15:32:18Nějaké drobné polybagy bych mohl předat na třídění LB. Bude tam někdo,kdo to pošoupne na Plzeň?


Na třídění budu osobně.

Díky moc všem za zájem.

Vasyk

Je nějaký "deadline", do kdy musí být dárečky u tebe ?

Hardegon

Citace od: Vasyk kdy 31.10.2023, 08:04:34Je nějaký "deadline", do kdy musí být dárečky u tebe ?

Předběžně se směřujeme s návštěvou někam na konec listopadu. ;)

Zatím díky všem za ochotu a nabídky. Seznam dětí stále nemám.

Bruno

Ahojda,

s návštěvou nebudu časově stíhat, ale moc rád podpořím příspěvkem.
Je jedno čím a nebo je nějaký seznam co je potřeba?

Díky

P.

poMOCník


Kanak


Hardegon

#10
Je domluvený termín návštěvy na pátek 1.12. od 13:00 ve FN Plzeň. Kdo by se chtěl zúčastnit, tak se hlašte.

Od mnohých jsem dostal něco na třídění. Zaítm jsem neměl čas se tím probrat, ale moc za to děkuji. Přidám k tomu zbytky z loňska, nějaké věci ze své zásoby a určitě budou mít děti radost.

Pokud někdo chcete ještě něco poslat, níže je seznam dětí. Může to být adresně nebo pro věkovou kategorii. Posílat prosím do 29.11. ke mně (adresu pošlu přes SZ), abych to stihnul nějak zprocesovat. Budu rád za každou maličkost.

Seznam dětí :
David (18 let)
Michal (17 let)
Lukáš (17 let)
Daniel (17 let)
Matěj (16 let)
Matyáš (15 let)
Tomáš (12 let)
Nicolas (5 let)
Péťa (5 let)
Filípek (3 roky)
Vašík (3 roky)

Díky vám všem, kteří už jste projevili nějakou podporu. Vážím si toho a těm dětem to dělá velkou radost.

Hardegon

Tohle jsem dostal na třídění LB. Moc díky!

Hardegon

Za týden proběhne předání a hraní. Už teď mám velkou hromadu plastového štěstí, kterou můžu rozdat. Díky Vám, kteří jste mi pomohli tohole dát dohromady!onk.jpg

Hardegon

Bohužel předávání zítra 1.12. jsem nutný posunout. Skočila na mě viróza, se kterou na oddělení nemůžu. Domlouvám nový termín, aby se ta hromada dárků dostala k dětem co nejdříve.

Hardegon

#14
Včera jsem konečně dorazil na onko oddělení. Spolu s Pepou ( @blackjoe  ) jsme tam byli přes 2,5 hodiny. Posílám pár fotek, které jsem si troufnul se svolením udělat.

Z dětí byla přítomna půlka (hlavně ti nejstarší kluci). Někteří můžou na svátky domu, tak na ně čekají dárky pod stromečkem.

Pozitivní ohlasy byly od dětí i personálu. Všichni jsou tam hodně "LEGO pozitivní".

Ještě jednou děkuju za poslané nebo předané dárky. Spokojenost byla na všech frontách a dětem jsme konec roku udělali o trochu příjemněší.

milanv

Marku, Pepo, super! Díky, že to takhle každoročně zařizujete. Jedna věc je přes rok shánět setíky, ale pak musí být někdo, kdo tomu věnuje ten čas a elán, že to na všech frontách domluví, zařídí, zjistí co a jak, co tam mají např. momentálně za děcka a jaké sety by ocenily, všechny předpisy apod. Za to vám veliký dík!
Pán na Žlutém hradě

peki

Dobrá práce, poděkování všem co se zapojili.