LEGO World Copenhagen 15-18.4.2022

Založil Chairudo, 12.10.2021, 21:08:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Svět lega začíná pomalu žít a Organizátoři LEGO World Copenhagen vás zvou na další krásnou akci do Kodaně 17-20.2.2022
Cesta tam 15.2, instalace 16.2, cesta domů 21.2.

Registrovat se můžete zde: https://denmark.lwfanzone.se/account/
Registrace končí 7 Listopadu 2021.

Fotečky z akce zde

částečný překlad podmínek z registrace:

Chcete -li se zúčastnit akce, musí vám být v den zahájení výstavy alespoň 18 let.

Kvůli omezenému rozpočtu na akci je místo pouze pro 50 vystavovatelů.

Pořadatel zajistí:
- ubytování na dvoupokojích v blízkém Zleep Hotel.
- jídlo středa ráno až pondělí ráno.
- 2x lego krabice pro ty co v neděli pomůžou s úklidem.
- kostku z akce na památku.
- možnost koupit sety se slevou.
- Set v hodnotě cca 2500,- jako kompenzaci za mýtné na mostu.
- tričko z akce.
- parkování na akci zdarma

Ve vlastní režii:
- Přeprava z hotelu na akci
- doprava z domu na akci

Za kompenzace k akci my (výbor Byggepladens LEGO) a LEGO Nordic očekáváme, že modely jsou postavené vámi a kvalita je vysoká. Očekáváme také, že budete k dispozici k rozhovoru s návštěvníky.
Kromně vysoké kvality jsou minimální nároky na modely v ekvivalentu cca 6 modulárních domů = z cca 15.000 dílků.

Po ukončení registrace výbor z přihlášek vybere modely, které se na akci nejlépe hodí.
Z tohoto důvodu možná budeme muset odmítnout i velmi dobré modely, pokud si myslíme, že prezentace bude špatná nebo nebudou pasovat společně se zbytkem výstavy.

Předváděné modely musí dodržovat pokyny stanovené v příručce značky LEGO. Například to znamená, že většina vojenského a útočného materiálu není povolena. Jakékoli použití jiných než ,,LEGO prvků" (které jsou viditelné) nebo lepených modelů není povoleno. V případě pochybností se můžete obrátit na výbor.

Chcete -li se stát vystavovatelem, musíte být členem uznávaného LUGu.

Kdo se hlásí?  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

danyboy


poMOCník

Musim už začít shánět to větší auto. Sem bych třeba jel, vypadá to na fajn výlet, ale když tam dám modely, nevejde se mi do auta rodina. A když tam dám rodinu, nemůžu zas vézt modely  :o

Chairudo

Citace od: poMOCník kdy 12.10.2021, 22:23:05
Musim už začít shánět to větší auto. Sem bych třeba jel, vypadá to na fajn výlet, ale když tam dám modely, nevejde se mi do auta rodina. A když tam dám rodinu, nemůžu zas vézt modely  :o

Pokud pojedeme 3 a více tak pronajímáme dodávku a prostor není problém  ;)

Kdyby jsi ale chtěl i s rodinou tak počítej že si všechno - doprava, ubytko, strava - budeš platit sám, starají se pouze o vystavovatele.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Poslal jsem organizátorům dotaz jak to vidí s akcí, normálně už bychom měli od organizátorů odpověď, ale letos jsou karty rozdané s několika žolíky pro covid.

Co jsem se díval na statistiky tak státy střední evropy jsou na vrcholku letošní vlny a začínají klesat, ale Dánsko nebo třeba Španělsko se teprve derou na špici a ještě nevíme, jak s tím zamíchá omikron.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Tak Legoworld kodaň bude přesunutý na jaro Duben 15-18, brzy zpustí nové registrace.
Hned po tom 21-24.4. bude Paklosshold Trondheim. Je to kousek od sebe, tak super příležitost spojit to a udělat si po cestě i pznávací výlet.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#6
Zde je odkaz na novou registraci pro 15-18.4.2022, registrace je otevřená do 30 Ledna
https://denmark.lwfanzone.se/

cesta 13.4, instalace 14.4, odjezd 19.4 - Legoland - Legohouse - trajekt - ....

Kdo bude vybrán asi bychom jeli hned i na další skvělou akci do Norska

Kdo má zájem pište a budeme plánovat, určitě bude na převoz modelů dodávka se spolehlivým řidičem co boural zatím jenom jednou  ;D
Podle účasti může vyrazit další auto nebo letadlo.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MiHo

#7
Zaregistroval jsem se.
Zatím počítám jen s budovami letiště a kouskem runwaye. Pokud by se přihlásil do konce ledna někdo další na stavění, vzal bych i koleje.

Chairudo

Letošní 13 ročník Legoworld Kodaň je za námi a tady je maličký report  :)

Akce se opět zúčastnilo cca 60 Afolů z Dánska a Okolních zemí od nás jsme letos jeli moje maličkost s Minecraft sochami a několika stavbami do společného layoutu, Danyboy s Rockovým festivalem a Slezskoostravským hradem a Vašek s Vojtou s Geonosis a Pravěkem.

Pár fotek z mobilu ode mě zde a rozsáhlá galerie všeho detalně od BrickOzp - doporučuji.

Středa:
Hned po Ostravě a pondělním dostavování modelů a balení jsem vyrazil v úterý přespat u kluků před Prahou.
Celou středu jsme pak strávili na cestě a do půlnoci jsme byli na hotelu.
Jelikož jsme tentokrát brali modely na 3 výstavy za sebou, vzal jsem největší dodávku co šlo a i tak jsem musel nechat horskou dráhu doma.




čtvertek: Vše jsme nainstalovali, nabaštili se a po páté dostali první krabicie kilowaru, opět zkontrolovali obsah, já měl štěstí na set s baziliškem a slušnou část setu Sám Doma  :D




pátek-pondělí:
Kdo si pamatujete jak byl Vojta v Ostravě nemocný, tak mě asi nakazil ;D Naštěstí to bylo bez teplot, ale tu rýmičku vám popisovat nebudu  :'(
Hotel jsme letos měli "Zleep Hotel Copenhagen Arena" asi 20 minut chůze od výstavy, tak jsme si zazávodili na místních koloběžkách.
Na výstavu přišlo asi 25.000 návštěvníků, bylo pěkné počasí tak hodně lidí zvolilo výlet do přírody nad halou.
V neděli na  Afol večeři jsme zástupci Lugů řekli něco o svých komunitách, nabaštili se a užili si aukci, o nejlepší modely výstavy bojovaly hlavně Bradavice Od Evy co jsem už dával na Youtube v češtině: https://www.youtube.com/watch?v=uqP3SGtXbVc
Druhé místo jestli si dobře pamatuji obsadil společný projekt Elfí vesnice v trochu masivnějším provedení než ten náš, hlavně výška byla ke dvěma metrům, viz fotky BrickOzp.

Ve společném layoutu vyhrál hrad podobný ryxeho stylu


V pondělí jsme zase udělali tetris v Dodávce, tentokrát s nějakými stopadesáti kily lega navíc. Vašek s Vojtou odletěli domů a s Danem a jeho polovičkou jsme pokračovali do Švédska a Norska

Příští rok snad zase, třeba i se dvěma dodávkami, nebo kamionem ;D



YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr