Plán akcí na rok 2022

Založil peki, 24.06.2021, 09:32:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Začínají se nám množit termíny akcí. Abychom předešli nějakým nedorozuměním, žádám organizátory aby zde nastínili případné termíny. Současně žádám aby jste se mezi sebou domlouvali. Věřím ře zejména u dlouhodobých akcí (přes léto ) je v našich silách zvládnou i více akcí. U víkendovek  by to ale nebylo ideální.
díky
peki

peki


Hardegon

Kostky v Plzni 9.-12.6. 2022

Chairudo

Olomouc říjen/listopad 2022 - brzy upřesním
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř 2022 nejspíše 6. - 7. srpna nebo 30. - 31. července.

Ryxe

Polabské Kostky (Lysá nad Labem) 4.-5.6. 2022

Kuba

Frýdek-Místek 2022
předpoklad půlka června až půlka září...

pokud má být, budu řešit, aby to bylo až po dvou víkendovkách na začátku června.
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=53548.0




Chairudo

Termín Svět kostek Olomouc 2022 nejspíše 12-13. Listopadu.

Když bude zájem vystavovatelů, mohli bychom také zkusit rozšířit výstavu i o pátek.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Má ještě někdo něco v plánu? Chápu že vzhledem k nejistotě kolem C19 je to spíše orientační.

Chairudo

#9
Ostrava se tedy plánuje, rezervovaný termín 26-27.3 2022 opět ve škole v porubě.

Omlouvám se za dezinformaci na Lipně, bavil Jsem se s Danem a špatně jsme se pochopili - on myslel jen podzim co Monika plánovala a já myslel celkově :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Citace od: Matthes_CS kdy 24.06.2021, 19:28:37
Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř 2022 nejspíše 6. - 7. srpna nebo 30. - 31. července.

Bude 6. a 7. srpna.

Hana129

#11
Prázdniny 2022 -  kroužek Lego v Muzeu Hlučínska Hlučín, možná i doprovodná výstava.

Izabella08

Milí kolegové,

není týdne, kdy mi přímo Vy či veřejnost nepokládáte otázku, zda a kdy plánuji další Kostkování.
Každé pořádání akce přináší nepředstavitelné množství volného času i financí.
V této době si netroufám větší akci plánovat, ALE nebráním se akcím menšího charakteru.


Chairudo

Olomouc tedy definitivně potvrzená 15. – 16.10.2022
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Bavil jsem se s Monikou a výstavu na jaře v Ostravě chce určitě udělat, kvůli Covidu ale bude posunutý termín na 9-10. Dubna 2022, instalace jako obvykle v pátek.
Vlákno, leták a registrace připraví začátkem Ledna.

Užijte si všichni svátků  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Takže když to shrnu, tak to zatím vypadá takto:

Dlouhodobější:
Červen - září Frýdek-Místek
Léto Lipno
Léto možná Hlučín

Víkendovky:
9. - 10. 4. Svět fantazie z kostek Ostrava
4. - 5. 6. Polabské Kostky (Lysá n/L)
9. - 12. 6. Kostky v Plzni
6. - 7. 8. Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř
15. - 16. 10. Svět kostek Olomouc

Igorus

#16
A zde graficky i s přehledem, kam jaký společný projekt. V průběhu času se bude měnit podle upřesňování termínů.