Výstava Lipno 2021

Založil peki, 19.05.2021, 12:59:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hawran

Mirku díky moc!!! To je úplně super :)
Bricks Forever!

milanv

#121
Mrku, moc dík. Jako jedna z nezaatlasovaných hub jsem přesně cílová skupina :)
Pán na Žlutém hradě

fanda

Díky Mirku, ještě kdyby u toho byly nicky, tak by to bylo super  >:D

znouzectnost

Mirku děkuju, moc to potěšilo

peki

Citace od: fanda kdy 24.06.2021, 17:45:28
Díky Mirku, ještě kdyby u toho byly nicky, tak by to bylo super  >:D

Jména/nicky doplním :)

peki

Přikládám fotky propagace kostek :)

Mirek k "prezidensskému vagonu" dodělal další, který tématicky ladí. Jsem zvědavý jak dlouho budou tyto vagóny na kolejišti jezdit :)

A ještě fotka naší společné vitriny, kterou jsem instaloval ve čtvrtek v noci. Kdy jsem se kolem půlnoci vracel z LIpna během silné bouřky a přes cestu byl padlý strom který hasiči  uklízeli říkal jsem si že jsme měl štěstí.

Bohužel včera takové štěstí neměli obyvatelé na Morově. Tornádo zasáhlo i jednoho našeho člena MartinaD. Info o organizování pomoci je zde.

ogar49

O prázdninách se jedu rekreovat na Šumavu - Kubova Huť, toš návštěva Lipna je na 120% :)

HD

Kdy bude probíhat kostkařské bourání? Bude opět možnost ubytování?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Předpokládám, že to je o tomto víkendu co psal peki

Citace od: peki kdy 12.08.2021, 13:52:064-5.9 bude "bourání" na Lipně (výstava /zakázková část/ podle posledních informací nebude rozebíraná a zůstane nainstalována).
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Chairudo

Máme nějaké info jak bude probíhat bourání? Bude s přespáním?
Jana říkala něco o poděkování od nich, bude asi v sobotu večer posezení?

Díky  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki


peki

Ohlédnutí za akci:

Výstavu lze v kontextu doby "po" C19 hodnotit jako úspěšnou. Návštěvnost byla na Lipně sice historicky nejnižší (20 000) ale je třeba vzít v úvahu:
- C19,
- v návaznosti na to situaci po loňské nemožnosti cestovat, kdy i ostatní mají/hlásí nižší návštěvnost obecně (je dobré to vnímat pokut jste organizátorem akce)
- dále k tomu podle mně přispělo i to že úspěšná akce z dřívějších let se přesunula do Prahy a na Lipně tak nějak mola některým (byť v době internetu) zmizet z očí
- Za sebe k tomu přidám, že v dřívějších letech jsem o akci věděl (mimo jiné :) ) i prostřednictvím plákátů/bilbordů v ČB a okolí. Před Lipnem na odpočívadle také velký transparent. Nyní na mne jen občas vyskočilo okno na internetu.

Průběh akce v době "po Covidové"
Lipno mělo výhodu která byla dána halou a prostředím umožňující aktuálně mít na výstavě 200 návštěvníků. Zase je to dobré info pro organizátory (aktuální kapacita x plocha, jak to kontrolovat)

Hrací koutky se nijak (nad rámec toho co se dělalo dříve ) nedesinfikovali.

Další kroky do budoucna:
1) akce bu na Lipně 1 pravděpodobně další 2 roky.
2) počítá se se stavbou nových modelů, kdo má zájem může se mi hlásit, zprostředkuji kontakt (zejména u nových lidí, kteří na Lipně nevystavují, je potřeba ověřit zda je to reálné
3) Hledají se další nápady jak výstavu udělat více interaktivní
4) výstava zůstane na Lipně nainstalovaná (zakázkové stavby, kolejiště) bude otevíraná v průběhu roku když budou nějaké prázdniny, firemní akce možná víkendy, případně nějaká "zimní sezóna"
5)Počítá se příští rok:
- z AFOLy,
- malé vitriny (déla 90 šířka 30, několik polic viz foto) je jich hodně. Ty budou určitě.
- Velká vitrina, pravděpodobně ano.   
- Výklenek/výklenky (bude upřesněno, nicméně parametry jsou dané hloubka 100 cm, pohledová délka je dané místem mezi sloupy, s tím že je za sloupy z boku vidět.) Plocha by byla k dispozici jako 1 souvislá plocha.   


 

poMOCník

Citace od: peki kdy 06.09.2021, 12:36:41
...
2) počítá se se stavbou nových modelů, kdo má zájem může se mi hlásit, zprostředkuji kontakt (zejména u nových lidí, kteří na Lipně nevystavují, je potřeba ověřit zda je to reálné


Jak to vlastně funguje, je k tomu nějaké bližší info? Já jsem na Lipně ještě nebyl, ale měl jsem za to, že tam může vystavovat každej co chce.

Chairudo

Citace od: poMOCník kdy 12.11.2021, 16:51:12
Citace od: peki kdy 06.09.2021, 12:36:41
...
2) počítá se se stavbou nových modelů, kdo má zájem může se mi hlásit, zprostředkuji kontakt (zejména u nových lidí, kteří na Lipně nevystavují, je potřeba ověřit zda je to reálné


Jak to vlastně funguje, je k tomu nějaké bližší info? Já jsem na Lipně ještě nebyl, ale měl jsem za to, že tam může vystavovat každej co chce.

2) Dvoujkou je myšleno stavba zakázkových modelů aka morový sloup a další nápady. Ve vlastní tvorbě se samozřejmě meze nekladou  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Vyúčtování:
Opravdu nestíhám. Myslel jsme že to budu mít do konce listopadu.
věřím že do konce roku to dám. V Práci končím příští týden. Pak se na to vrhnu.

peki

Citace od: peki kdy 10.12.2021, 11:01:40
Vyúčtování:
Opravdu nestíhám. Myslel jsme že to budu mít do konce listopadu.
věřím že do konce roku to dám. V Práci končím příští týden. Pak se na to vrhnu.

Tak se na to vrhám, pozdě ale přece. Štědrý večer v pátek bych zakázal :) Díky za trpělivost.

HD

#136
Ahoj, jeden drzý dotaz - jak to vypadá s vyúčtováním lipenské výstavy?  ;)
(abych si mohl vytyčit limit pro LB  >:D )
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peki

Citace od: HD kdy 23.02.2022, 11:10:14
Ahoj, jeden drzý dotaz - jak to vypadá s vyúčtováním lipenské výstavy?  ;)
(abych si mohl vytyčit limit pro LB  >:D )

Po velikonocích to už konečně vyúčtuji  :o

peki

Tak jsem to všechno pohledal a sečetl. Nyní to řeším s Janou/Lipnem.

peki

S Janou potvrzeno a odsouhlaseno.

skmaand

Ahoj,
Nenašiel niekto po búraní na Lipne plátený klobúk s nápisom madeira?  ::) Syn si až teraz spomenul kde ho vlastne zabudol.

peki

Citace od: skmaand kdy 11.05.2022, 20:59:39
Ahoj,
Nenašiel niekto po búraní na Lipne plátený klobúk s nápisom madeira?  ::) Syn si až teraz spomenul kde ho vlastne zabudol.
Když ono se neburalo :) Je to pořád kdomě AFOLské časti nainstalované :)

peki

Budu muset vytvořit smlouvy. Použiji formát od Moniky z Ostravy:
1) ICO
2) fyzická osoba

Pošlu Vzory Janě pro případnou korekci a pak je všem rozešlu mailem. Vy mi je pak pošlete vyplněné a podepsané. Já je potom předám jako celek.

peki

Mám vzory o Jany tak to připravím

martindavid

Můžu to potom vyplnit na Fo na moji ženu?
I Ostravu jsem tak fakturoval díky.

peki

#145
Jasně jen mi prosím dejte do závorky vás nick z kostek, abych to dokázal spárovat :)

potřebuji od vás SZ

1) jestli smlouva na fyzickou osobu (předpokládám většina) nebo na ICO
2) pro fyzickou osobu tyto udaje:
Nick z kostek:
Jméno a příjmení, titul
Ulice   
PSČ
Peněžní ústav:     
č.ú.:

3) pro ICO to co pro fyzickou osobu + navíc tyto údaje
IČ:   IČ 27196585
DIČ:   DIČ CZ27196585 (plátce DPH)
napište, zda jste plátce nebo neplátce DPH

4) Já připravím smlouvy kde doplním vaše modely a cenu nájemného + píispěvek na dopravu 
5) Smlouvu vám pak pošlu k podpisu (pokud nebudete v Lysé). Budu je mít vytištěné k podpisu s sebou na výstavu do Lysé (kde by jsem to chtěl uzavřít).
6) níže seznam lidí kteří budou mít smlouvu (šel jsme podle vitrin)
7) pokud jsem na někoho opomněl ozvěte se SZ

peki

#146
seznam
=====
šipka mám udaje,
ryxe mám udaje,
peki mám udaje,
Davroman mám udaje,
Vočko mám udaje,
mirek mám udaje,
martindavid mám udaje,
tomik mám udaje,
fanda mám udaje,
stimpi mám udaje, ICO
borun mám udaje,
roko86 mám udaje,
peter mám udaje,
HD mám údaje
znouzecnost mám údaje
vasyk mám údaje

skywalker
ongoň











peki

#147
skywalker
ongoň
Nechtějí proplatit nájemné? Nemám od nich žádné info.

peki

Smlouvy mám už v podstatě hotové, zítra to ještě zkontroluji.
Vytisknu je a vezmu s sebou do Lyse nad Labem. Co nevyřeším v Lysé, pošlu mailem. Poprosím o vytisknutí , podepsání a naskenování. Bude mi stačit podepsaná smlouva elektronicky. Věřím že to nebude pro nikoho problém. Pokud ano domluvíme se jak to vyřešit SZ.

Pokud jste někdo v kontaktu s ongoňem, tak mi od něj chybí fakturační informace.

peki