(Vlastní) Alternativní modely ze setu 76191

Založil Tomik, 05.05.2023, 12:38:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Před měsícem jsem vám ukázal, kde trávil Thanos čas, když jste ho zrovna nemohli vidět na plátně (tady se můžete podívat na jeho trůn, pokud netušíte, o čem mluvím). Povzbuzen předchozím úspěchem se vracím s dalším alternativním modelem - zlatou rybkou.

Když Thanos posbíral všechny kameny nekonečna a vložil je do své rukavice, tak vyslovil pouze dvě přání a skoro ho to stálo život. Tato zlatá rybka vám nabízí tři přání a o svůj život se rozhodně bát nemusíte, ledaže by to bylo jedním z vašich přání. :)

Zlatá rybka je přibližně v životní velikosti (téměř 30 cm dlouhá) a má pohyblivé ploutve a ocas. Navíc je doplněná fajnovým stojánkem. Pokud byste si jí nebo Thanosův trůn chtěli sami postavit, potom návody jsou ke koupi na webu rebrickable.com (návod na zlatou rybku, návod na Thanosův trůn).

Varování: Nemohu vám v žádném případě zaručit, že vám tato zlatá rybka vyplní kterékoliv z vašich přání.









www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hardegon


milanv

Tak tomu říkám paráda! Zpracování v tradiční Tomíkovské kvalitě a ten nápad! To je klasika: když se to řekne už hotové, je to každému jasné, ale koho předtím napadlo, že ta hromada zlatých kostek je materiál na zlatou rybku?! Přijde mi to podobně geniální jako když jsme všichni dostávali jeden čas ta zlatá kolečka a jenom nám přibývala v šuplíkách až Mirek z nich postavil krásně věrné obložení stanice metra :)

No a Tomíkovská kvalita znamená nejen krásný model v proporcích, ale zároveň pevný, stabilní, přitom postavený bez "nelegálních technik", že to podle návodu složí i dítě. A jako oživení vždycky pár vtipných detailů. Mně se tady třeba líbí ta pusinka - prostě vypadá tak úžasně živě :)
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Tomiku,

zvolávám 3x bravo! Je to naprostá odzbrojující paráda!

Borun

Obdivuji tvou fantazii kdy při pohledu na hromadu kostek si představiš konkrétní model a limitovaný typem a množstvím dílků to dotáhneš vždy k takovému výsledku

Tomik

Díky všem za komentáře.

Citace od: milanv kdy 05.05.2023, 13:16:58...
No a Tomíkovská kvalita znamená nejen krásný model v proporcích, ale zároveň pevný, stabilní, přitom postavený bez "nelegálních technik", že to podle návodu složí i dítě. A jako oživení vždycky pár vtipných detailů. Mně se tady třeba líbí ta pusinka - prostě vypadá tak úžasně živě :)
Co dodat, Milane. Myslím, že jsi to shrnul výborně. Ta tlama mi přišla jako dobrý způsob, jak upotřebit jeden ze zlatých spoilerů, které se mi vůbec nehodily na záchod.


Citace od: Borun kdy 06.05.2023, 10:04:29Obdivuji tvou fantazii kdy při pohledu na hromadu kostek si představiš konkrétní model a limitovaný typem a množstvím dílků to dotáhneš vždy k takovému výsledku
Přiznám se, že tady mi pomohla trocha inspirace modelem ryby od zengogobrick a potom ty hromady zlatých kostek z nichž spousta připomínala šupiny. Nejprve jsem při stavbě začínal s obrázkem kapra lysce, ale velmi brzy jsem zjistil, že je příliš vysoký a nebudu na něj mít dost kostek, takže jsem ho musel zredukovat na koi kapra. Je to tedy většinou o hodně kompromisech a chce si to najít tu "zlatou" cestu, kdy to vypadá stále ještě dobře i když původní záměr byl trochu odlišný.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr